Kan sulandırıcı aspirini 3 gün atmadım 16 haftalık hamileyim birşey ölümü kızlar

Nefesimo

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2023
31
3
28
Doktorun biri iki tane homozigot bir tane heterozigot genimde kan pihtilaşmasi olmasına rağmen iğne ve ilacı bırakmamı istedi ben başka bir doktora daha sordum oda kesinlikle kullanmamı söyledi ama ben o 3 günlük sürede atmadım bebeğime.birşey olurmu

3 günden sorun olmaz sen bundan sonrasında bırakmadan devam et. Her gün aynı saatte içmeye dikkat et. Mesela nipt testi için 3 gün süreli bıraktırıyoruz demişti genetik doktoru .

3 günden sorun olmaz sen bundan sonrasında bırakmadan devam et. Her gün aynı saatte içmeye dikkat et. Mesela nipt testi için 3 gün süreli bıraktırıyoruz demişti genetik doktoru .
Öylemi teşekkür ederim iğnem.var bide iğneyi gündüz 12 aspirini gece 12 de kullanıyorum aynı anda almıyorum birinin etkisi geçtikten sonra diğeri başlasin diye mantıklımı bilmiyorum bu konuda fikrin varmi

Nasıl başladıysan devam et. İğne ve coraspirin aynı anda alınıyor diye biliyorum o kadar ince ayar yapmana gerek yoktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…