Gebeliğe Hazırlık Kan pıhtılaşması

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim 6 ay oldu ikinci kürtajdan sonra hiçbir ilaç kullanmıyorum sadece hamile kalınca gel dedi bekliyorum işte bende
Banada aynı şekilde 3 heterozigot çıktı hamilelik olursa yeniden o zaman oksapar başlarız dedi homozigot çıkanlara sanırım önden başlatıyor ilaca korunmayan kişilerde

Banada aynı şekilde 3 heterozigot çıktı hamilelik olursa yeniden o zaman oksapar başlarız dedi homozigot çıkanlara sanırım önden başlatıyor ilaca korunmayan kişilerde
Geçenlerde doktoru değiştirdim Başka doktora gittim coraspin kan sulandırıcı hap verdi daha önceden Alman lazımdı dedi 6 gün oldu başlayalı

Eklentiler

• C2B50407-A547-428F-A773-874BA17E8193.jpeg
    C2B50407-A547-428F-A773-874BA17E8193.jpeg
    193,6 KB · Görüntüleme: 28
Evet homozigot 2 heterozigot var sizde bende 3 hetero var bemde başlasam aslında önden coraspirine

Daha önce başlamam gerekiyormuş öyle dedi yeni doktorum 3 Aydan fazla kulanmadım araştırdım kullanman lazım falan dediler bende doktora değiştirdim yeni doktorum da aynısını dedi hamile kalıncan tekrar gelirsin dedi bakalım artık hayırlısı 🤲

Benim 6 ay oldu ikinci kürtajdan sonra hiçbir ilaç kullanmıyorum sadece hamile kalınca gel dedi bekliyorum işte bende
Benimde kurtajdan sonraki 2 dr um öyle dedi son gittiğim jinekolog aspirini vermişti çok dr değiştirmeyi tavsiye etmem ama başka dr görünmende fayda var

X