KAN PIHTILAŞMASI LÜTFEN YARDIM

Merhaba bende 7 haftalıkken bebeğimin kalbi durduğu için yaptırdım bu testi nedeni bu sonuçlar olabilirmi
Evet olabilir 677 harici iki gende heterizigot
Lütfen dediğim doktora gidin yada işinin ehli bir Dr bulup gidin tek gen değil çünkü
Bildiğim 677 homozigot folik asit yetersizliği yani yüksek doz alınmalı düşük doz yeterli emilim yapmıyor vücut bu da bebeği geliştirmiyor

Kızlar imkanı olan çağrı gülümser e gitsin özel muayenesi var.dosyanızı alın gidin
Benim 3 kalp durması 677 hpmozigotum sebebi meğerse folik asit yetersiz geliyormuş şimdi 25 haftalığım şükür folibol 5 mg ile yola devam ediyoruz
Kasım ayında gitmiştim dosyamı alıp tabi yapılması gereken tüm tetkikleri yaptırdım şehir hastanesinde kadon doğum perinatoloji kardiyoloji immünoloji dahiliye guatr a kadar usg de baktırdım rahim filmi eşime spermiyorgram tüm testleri yaptırıla gittim muayene etti baktı dosyama sebebi şak diye söyledi ben şok
Keşke üçüncü bebekte gitseymişim dedim iki senedir de takip ediyordum kendisini instagramda
Özel diye pahalı gelebilir ama değer bence
Yeri Ankara maidan iş merkezinde
Merhaba benim sonuçta sizinkine benzer gibi
Folik asiti hamile kalmadan önce mi başlamıştınız ? Yoksa hamile kaldıktan sonra mı? Benim doktorum bana folibol falan vermedi ama sadece GYNO ferro sanol verdi folik asit varmış içinde

Merhaba benim sonuçta sizinkine benzer gibi
Folik asiti hamile kalmadan önce mi başlamıştınız ? Yoksa hamile kaldıktan sonra mı? Benim doktorum bana folibol falan vermedi ama sadece GYNO ferro sanol verdi folik asit varmış içinde
Ben ocakda başladım aslında hamileliği Nisan mayıs gibi düşünüyordum fakat şubatta kazara hamile kaldım
Gyno yu bilemiyorum ben direk folbiol 5 mg
Ocean Omega 3 , d vit günlük 9 damla başladım

Ben ocakda başladım aslında hamileliği Nisan mayıs gibi düşünüyordum fakat şubatta kazara hamile kaldım
Gyno yu bilemiyorum ben direk folbiol 5 mg
Ocean Omega 3 , d vit günlük 9 damla başladım

Ben tüp bebek tedavisi görüyorum ama şu an ara verdim benim doktorum da folibol vermiyor çok zararlı olduğu için yasaklanmış bazı ülkelerde öyle söylüyor GYNO FERRO vermisti

Kan da folat yani folik değerinize bakmış mıydı folik asit değerinize

Ben tüp bebek tedavisi görüyorum ama şu an ara verdim benim doktorum da folibol vermiyor çok zararlı olduğu için yasaklanmış bazı ülkelerde öyle söylüyor GYNO FERRO vermisti

Kan da folat yani folik değerinize bakmış mıydı folik asit değerinize
Benim doktorum profesör riskli gebelik doktoru y dışı eğitimli sizce folbiol zararlı olsa verirmi? Bilimsel açıklaması olmayan hiç birşeyi önermem dedi
Elbetteki yaptırmam gereken tüm testlerim yapıldı tanıyı o şekilde koydu zaten ve kullanmam gereken takviyeleri öyle verdi

X