Kan pıhtılaşmam varmı sizce

Anladım teşekkür ederim eşim kabul eder inşallah gitmeyi

Anladım teşekkür ederim eşim kabul eder inşallah gitmeyi
Kabul etmeyip napcak. Siz sanki keyfinizden mi onca testi veriyorsunuz. Varsa bi problem tedavi olup yolunuza bakacaksınız sonuçta. Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah. Hayırlı akşamlar.

Kızlar ığne başlayana kadar vakit kaybetmeden hiç degılse coraspirin kullanın

Coraspirin reçetesiz satılıyor mu acaba benim de 4 düşüğüm var doktor iğneye gerek yok diyor ama benim içim hiç rahat değil
Evet reçetesiz satılıyor benımde kalp durması bir kürtajı üstünede bir kimyasal gebeliğim vardı araştırdım ben hiç gebe kalamıyorum üç genimde heterızgot doktorlar gebe kalınca iğne başlanır dedı bazı doktorlar gerek yok iğneye dedi
Kendı çabalarımla arastırdım coraspirin başladım 100mg lık İlk ay adet oldum gebelık testı yapıp bıraktım kananamam artmasın dıye ıkıncı ay tekrar kullanmaya başladım ve elhamdülillah sorun çözülmüş gebelik testi pozitif hemen bir doktor buldum iğneyi destekleyen başladım kalp atısı duyulunca coraspirin bırakıp iğneye geçtik dogum olana kadar kullandım

Ay bana umut oldunuz çok teşekkür ederim yani şimdi eczaneden alabilirim reçetesiz öyle mi pek bir bilgim yok kusura bakmayın birde bırakıp adetten sonra tekrar mı kullandınız

Ay bana umut oldunuz çok teşekkür ederim yani şimdi eczaneden alabilirim reçetesiz öyle mi pek bir bilgim yok kusura bakmayın birde bırakıp adetten sonra tekrar mı kullandınız
Evet recete siz alabılır sın ben adet olana kadar kullandım adet gunumde test yaptım negatif ıdı bıraktım aspırını daha sonraki ay adetım bitti tekrar başladım yıne adet tarihinde lekelenmem oldugu halde test yaptım pozitif ti iki gebeliğim dede üstüne gorme denilen yerleşme lekesini gordum hemen hastaneye gittim aspirinide bırakmadım kalp atısı duyulunca doktor pıhtılaşma m az dıye coraspirin bıraktırdı iğneye gecırfı

Ay çok teşekkür ederim bana umut oldunuz adeteyken bende bırakırım o zaman adetten sonra tekrar kullanırım umarım sonu güzel biter pek bir bilgim yoktu çok teşekkür ederim

Ay çok teşekkür ederim bana umut oldunuz adeteyken bende bırakırım o zaman adetten sonra tekrar kullanırım umarım sonu güzel biter pek bir bilgim yoktu çok teşekkür ederim
Gebelik testi yapın muhakkak ona göre bırakırsınız
Rica ederim

Eşiniz ameliyat olduktan sonra sağlıklı gebelik geçirdiniz mi?

Evet şuan yeniden hamileyim. Rabbim bu kez tamamına erdirsin inşallah
Çok sevindim maşallah.. benim eşimde varikosel var grade 3. Deneyelim dedik hemen hamile kaldım ona rağmen. Ama malesef 7 haftalık düşük yaptım. İlk kaybım. Bu düşüğün sebebi varikosel olabilir mi sizce

Varikosel spermin yapısını bozuyor bence tedavi olduktan sonra deneyin

Sağolun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bir tane oğlum var ona tutunuyorum allahım onu bağışlasın bize
Rabbim bağışlasın inşallah en kısa zamanda sağlıklı bi gebelik geçirirsin dualarda buluşalım benim yaşayan yok henüz Rabbim buna sağlık uzun ömür versin herşeyin hayırlısı

canım senın hangı gende pıhtılasma cıktı?

benımde : MTHFR 1298 c homozıgot - faktör V : heteresizgot

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…