Kan pıhtılaşmam varmı sizce

Sena51

Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2022
323
63
23
Kızlar mrhaba çok kötü dönemlerden geçtim tam dört düşüğüm oldu biri dış gebelik biri kese görmeden düşük biri kese gözüktükten sonra kanama başladı şimdi adetimin üzerinden bir hafta geçti ben testle hamile olduğumu öğrendim hemen doktor randevusu aldım ama bu gün yine kanamam başladı kan pıhtılaşma da tuttum onda da doktor önemli bir durum yok dedi ne yapıcağımı şaşırdım lütfen bana bir akıl verin

Eklentiler

• IMG_20230107_135312.jpg
    81,5 KB · Görüntüleme: 95
Başka doktora git canım benimde böyle oldu 3kimyasal birda 9haftalik düştü bende kanpitilasmasi varmış hergun iğne ilaç kullanıyorum başka doktorlara git

Başka doktora git canım benimde böyle oldu 3kimyasal birda 9haftalik düştü bende kanpitilasmasi varmış hergun iğne ilaç kullanıyorum başka doktorlara git
Doktor değiştirdim bu da iğneye gerek yok diyor madem iğneye gerek yok bu kaçıncı ya çok üzülüyorum

Canım benim ailemde pıhtılaşma var ben hamile kalmadan gidip yaptırdım testi. O hastanedeki doktor sorun yok dedi. Sonra ben hamile kaldım hem özel hem devlet 5 ayrı doktora gittim. Hepsi sorun yok dedi hatta birisi daha ilk gebeliğin boşver düşerse diğer gebeliğinde iğne başlarız dedi dalga geçer gibi. En son başka bir doktora gittim daha bakar bakmaz iğne kullanman lazım mutlaka dedi. Bu iş riske atılcak bir şey değil bence bi kaç doktordan daha fikir al

Anladım canım peki pıhtılaşma varmı sence benim tahlilimde

Yani bende diyorum var iğne kullanmam gerek ama vermiyorlar ki
Merhaba kan pıhtılaşma sonucumuz aynı iki gende sorun var biri önemsiz heterozigot olan o herkeste var ama 4g/4g homozigot o sıkıntı aynısı bendede var ve iki kez kürtaj oldum bir kalp durması ikincisi boş gebelik ikincisinde kan sulandırıcı kullandığım halde düştü bende ne yapacağım bilmiyorum

Bende bilmiyorum benim 4 var

Bana hiç iğne varmediler ama bu sefer mutlaka iyi bir doktor bulup iğneyi kullanıcam birde benim düşüklerim 5.6 haftalarda oldu hiç kalp atışı duymadım

Bana hiç iğne varmediler ama bu sefer mutlaka iyi bir doktor bulup iğneyi kullanıcam birde benim düşüklerim 5.6 haftalarda oldu hiç kalp atışı duymadım
Direk kanamalı düşük mü oluyordu kese görünüyor muydu peki. Kesinlikle kullanın bu düşükleri söylerseniz yazarlar siye düşünüyorum en son ne zaman düşük yaptınız birde düşükler üst üste mi oluyordu hep benim ikisi üst üste oldu çünkü 3 ay arayla

Evet iki ay üç ay arayla bu gün kaybettim düşükle sadece bir kez kese gördüm o da kanamayla düştü

doktorlar bir de bu tip düşükler son derece normal , kan pıhtılaşması olması bile bebekler düşebilir. 9 kez düşük yapıp sonrasında sağlıklı gebelik geçiren gebeler de var diyorlar.

onlar için bu kadar normal işte durum. düşsün , olsun yenisini yaparsın kafası. insan psikolojisinden anlamıyorlar.

Malesef anlamıyorlar çaresizce bekliyorum artık hamle kalmaya korkar oldum elim kolum bağlandı

Yok sadece benim ve onun genetiğine bakıldı
Size önerim iyi bi ürologa gidip detaylı bi sperm testi vermeniz. Düşüklerin nedeni sadece kadınla alakalı bi durum değil. Ben de 3 kez düşük yaptım en son eşim iyi bi ürologa gitti spermi düşük morfolojisi kötü ve varikosel çıktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…