Kan pıhtılaşma sonucum çıktı 0.4 okşayarak rağmen iki düşük

Burada kızlar yazıyor ama tam olarak içerikleri nedir hiç bilmiyorum şifa olsun inşallah

Burada kızlar yazıyor ama tam olarak içerikleri nedir hiç bilmiyorum şifa olsun inşallah
Evet yeni meşhur oldu zaten inşallah onlarda güveniyorum gebe kalıncada dikkat edeceğim dua edin olur mu cevaplarınız için teşekkür ederim iyi akşamlar dilerim

Pıhtılaşmamız benim genler ile aynı. 4 kürtaj bir kimyasalım var.
Doktorunuz ne bilgi verdi size

Aynı süreçleri yaşadım 2 kürtaj kalp durması sebebi ile biri 6 hafta diğeri 8haftalıktı. Eşimle Genetik test verdik kromozom testi. Ben pıhtılaşma testi verdim. Bende sadece heterezigot çıktı biri ama bu düşüklere sebebiyet vermezmiş. Neyse aradan bi sene geçti eşimde sprem testi verdi doktora gittim dedim ben bu ay hamilelik planlıyorum testlerimi toplayıp götürmüştü. Baktı hiçbi sorunun yok dedi eşimin sağlıklı sprem sayısı tam sınırda çıkmıştı bundan olabilir vücut sağlıksız olanı atıyor dedi. O ay sadece coraspin ve folik asite başladım ve kendiliğinden ikizlerimde hamile kaldım sorunsuz kucağıma aldım çok şükür Ümitsizliğe kapılmayın yorucu bi süreç evet ama mucize hep vardır. Eşiniz sperm tahlili versin mutlaka

Pıhtılaşmamız benim genler ile aynı. 4 kürtaj bir kimyasalım var.
Doktorunuz ne bilgi verdi size
Benim de iki kimyasalim oldu Şubat'ta pıhtılaşma testi verecegim yani adetin 4.gunune denk geliyor randevu sonuçları etkiler mi tekrardan sağlıklı gebelikleriniz olur inşallah

Sanmam etkileyeceğini ama

Biz normal Bi zamanda gidip yaptırmıştı 5 tüp falan kan almışlardı.

Hormon tahlili değil gen le alakalı Bi durum aslında

Dr sormadınız mı
Hayır valla o an daha randevu belli olmadığı için aklıma gelmedi araştırdım da biraz sıkıntı olmuyormuş hemoglobin değerleri normal ise

Burda bir sorun var mı acaba hanımlar anlayamadım

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-23-14-08-14-87_a27b88515698e5a58d06d430da63049d.jpg
    65,7 KB · Görüntüleme: 56
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…