kan değerim 13 çıktı

eymenekremim

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2013
17
1
Sa merhaba bayanlar ben ramazan bayramında rahım duvarı kalınlaşmasından kürtaj oldum.Doktor korunmamamı söyledi.Kürtajdan sonra eylül 23de mazzeretli oldum ve ekım ayında olmadım.Çok sık ıdrar çıkma yanma kaşıntı gibi şikayetlerim vardı kadın doğuma gittim cuma günü ve rahim duvarımın bıraz kalınlaştıgını adet oncesi felan böyle olabılır dedı kan tahlılı yaptırdı gebelık için bugün sonucu almaya gıttım 13 çıktı sonuç doktor üst sınırda çarşamba tekrar yapıcazdedi.Başına boyle birşey gelen varmı açıkcası korkuyorumda rahım duvarı kalınlaşmasının tekrarlıcağından.Bu arada 10 aylıkda bir bebeğim var.

Son düzenleme:

mrb cnm. 5 in ustu gebelik zaten ama degerin surekli artmasi lazim. rahim duvari kalinlasmasi hakkinda bilgim yok cnm. hakkina hayirlisi olsun.

hanımlar çarşamba tahlil verdim kan değerim 126 olmuş.İdrar tahlili yaptım gayet net çıktı ikinci çizgi.Hala kimyasal olma ıhtımali varmıki ya ?? Ne olur yardm edin arada kaldm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…