Anket Kampanya: İçlerinden biri sitemizde yazacak olsa bu ....

İçlerinden biri sitemizde yazacak olsa bu ....

• Ayşe Arman olsun isterdim.

OY: 17 11,7%
  • Gülse Birsel olsun isterdim.

OY: 75 51,7%
  • Pakize Suda olsun isterdim.

OY: 41 28,3%
  • ben olurdum. Bana köşe açın.

OY: 12 8,3%

• Ankete Katılan
    145
ilk Ayşe Arman diyecektim taki Gülse Birsel'i görene kadar:)keşke keşke böyle bir şey olsaydı yav

bana köşe açın:Roflol:

yasakkelime sana her yer köşe zaten bıktık laa senden bi sus ya bi sus lülülülülülü ya yazık kocana bee gül gibi adam helak oluyo senin çenen yüzünden yetmedi bide 2568.köşeyi istiyoo buna köşe verirseniz ben istifa ederim:1no2: bu riski göze alabilcekmisiniz?kafamçokkarıştı
sırnaşık şey

hahahyyytttt güliim bariiilaelaelaelaelae sen gelsene benleejeyyar kazenin köşesinde kapışmayalım,haşlamasın bizi birazdan:mymeka:
bide senin yüzünden banlanmayayım,yakarım Allahımaa:mymeka:

Ayşe Arman yada Gülse Birsel farketmez ikisinden biri olabilir,yanlız şunu da belirtmek isterim gülse birsel seneryoda ok. fakat kitabını okumuştum tam bir hayal kırıklığıydı yani beklediğim gibi çıkmadı buda nacizane benim fikrim

oyumu Pakize Suda dan yana kullandım. bence tam da buraya göre. bizim gibi çatlak sanki o. yazılarından hep pozitif elektrik almışımdır. Burada yazdığını şöyle bir hayal ettim de vay Kazen in haline. kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı

o olmazsa Ayşe Arman.O da bence buraya çok uygun.

yaa ben yanlışlıkla gülse birsel dedimtatlicadiarzu
ama pakize suda olsun nüffeenn

Pakize Suda lütfensengözlerimebaksanab
aysele katılıyorum tatlicadiarzu hatta katılmakta kalmayıp onu çok sevdiğimi sizin aracılığınızla belirtmek istiyomlaelaelaelaelae
kro ve iloş danaları azmayın nan jeyyaRın topicinde yoksa yine kapsama alanı dışına çıkarsınız geçiçi bir sürekafamçokkarıştı

Ben Ayşe Arman şıkkını seçtim ama Pakize Suda'yı da takip ederim onunda yazıları güzel,Gülse Birsel konusunda ezoma katılıyorum senaryo konusunda iyi ama kitaplarını bende pek tutmadım aslında kararsızım hepsi olsa

bir Pakize Suda da benden diğerlerininde yazılarıda iyi ama bence Pakize Hanım tam buraya göre.

bende vaktim olsa yazardım sırnaşık şey malesef öyle bir imkanım şimdilik yok.

bence bunların hiçbiri gelmez zati gelselerde siz kaçırtırsınızz. ben neyinize yetmiyom anlamadım ki??

niye öle diyon ben köşe yazılarını okuyom kadının gayet ii hem öle deme darılır kadıncağız gelceği varsada gelmez. anlamaz o nacizaden falan düz kadın o sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…