Kalp Krizi Korkusu ?

Kleopatra11

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2023
455
43
Kızlar sürekli kalbimi dinliyorum haberlerde falan hep kalp krizinden ölenleri görüyorum.ne kadar çok arttı kalp krizleri korkuyorum bende öyle ölecek mişim gibi aniden 🥹 Elimde değil düşünmeden edemiyorum

Kızlar sürekli kalbimi dinliyorum haberlerde falan hep kalp krizinden ölenleri görüyorum.ne kadar çok arttı kalp krizleri korkuyorum bende öyle ölecek mişim gibi aniden 🥹 Elimde değil düşünmeden edemiyorum
Malesef bendede var o korku bide kalbim sürekli tekleme oluyor mitral kapakta çökme var daha köü hissettiriyo valla

Bende aynı şeyleri yaşıyorum ilk panik atak olarak başladı bu süreç sonra git gide kötüleşti tam düzeldim derken hamile kaldım tekrar başladı bu korkular😕

Gerçekten o kadar zor bir durum ki Allah yardımcımız olsun kardeşim çok zor yaşayan bilir
Aynen öyle inşallah anı yaşamayı öğreniriz eskisi gibi hayat sevincimiz geri gelir zikirler söyleyin iyi geliyor bu arada panik atak için ya kuddus gönül ferahlığı için ya fettah ya şafi ya sabır ya şekur bunları söyleyin istediğiniz kadar iyi gelcektir Allah ın izniyle😊

X