Kalori sayımı ile kilo vermeye var mısınız??

Pes etme

☆☆☆☆☆
Kayıtlı Üye
30 Mart 2017
1.553
2.812
29
Birçok diyet denedim ama bana en uygunu bu oldu galiba bana katılmak isteyen olursa buyursun günlük kalori bildirimi yapalım katılmak istemeseniz de ben elimden geldiğince bir aksilik olmadıkça burda paylaşımda buluncam
Gecen hafta 70 e kadar dustuydum ama bu hafta tekrar 72.2 oldum regl haftam ondan da olabilir.bugün başladım kalori sayımina ve gerçekten çok iyi hissediyorum hiçbir sekilde aç kalmadan 800 900 en fazla 1000 kaloride kalmak niyetim bu kadar bana yetiyo ac hissedersem çoģaltırim cunku maksat saģlıkli kalicı kilo vermek herkese başarılar
Baslangıc81 5ay sonra 72.2 güncel 71.0
13nisan=72.2
20nisan=71.0

Son düzenleme:
Yediklerini burada yazarmisin
Ben bugun 21 tane hurma ve 3 kase bol kirmizi biberlu yogrt. 3lt su.2 bardak yesil cay. 50 dk epitik bisiklet kullandim.

Gunaydın canım tabiki beraber zayiflayalim .bende ılık limonlu su ile başladim akşama tum gun ne yediysem yazarim dün 800 kalori aldım bugun hedefim 500 birgün 800 birgün 500 kalori hedefim

Spor ihmal etmeyelim. 50 dk bisiklet bindim
Aksamda yuruyus yaparim.simdiye kadar 7 hurma ve yogurt yedim.

Birçok diyet denedim ama bana en uygunu bu oldu galiba bana katılmak isteyen olursa buyursun günlük kalori bildirimi yapalım katılmak istemeseniz de ben elimden geldiğince bir aksilik olmadıkça burda paylaşımda buluncam
Gecen hafta 70 e kadar dustuydum ama bu hafta tekrar 72.2 oldum regl haftam ondan da olabilir.bugün başladım kalori sayımina ve gerçekten çok iyi hissediyorum hiçbir sekilde aç kalmadan 800 900 en fazla 1000 kaloride kalmak niyetim bu kadar bana yetiyo ac hissedersem çoģaltırim cunku maksat saģlıkli kalicı kilo vermek herkese başarılar
Bennn katılmak istiyorumm.

İkinci günümde gayet güzel gecti
Ama 20 nisana kadar tartilmicam kendimi tutcam. Bugun biraz karışık beslendim ama hafif yiyecekler tükettim.tahminimce 800 civarında kolari almışımdır spor yapmadım ama saatlerce ev temizligi yaptim yarın yediklerimi paylasicam .

İkinci günümde gayet güzel gecti
Ama 20 nisana kadar tartilmicam kendimi tutcam. Bugun biraz karışık beslendim ama hafif yiyecekler tükettim.tahminimce 800 civarında kolari almışımdır spor yapmadım ama saatlerce ev temizligi yaptim yarın yediklerimi paylasicam .
Tartılmadan duramıyorum. Ama senle motıve olursam tartılmam :halay::kk77:

Herseyı yıyorum sayarak yıyorum. Gece acıkıyorum bu saatlerde kendmı durduramıyorum. Avur cubur falan yemek istiyorum. Durdursam verırım
Aynen bende tüm gün hafif besleniyodum bu saatlerde aşırı abur cubur isteği oluyodu halada arada oluyo ama dinlemiyorum artık kendimi cunku kesinlikle kilo vermeye cok buyuk engel abur cuburlar.hafta da bir cok az kaçamak yeterli diye düsnyorum

X