Göz Makyajı Kalın Kaş mı Yoksa İnce Kaş mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
yüz yapısına göre değişir tabi ama ben kesinlikle kalın kaşı terch ediyorum gözleri daha büyük ve anlamlı gösteriyor ince kaş çok itici bence..

doğal ve kalın kaş çok güzel bide ben kaşlarımın dümdüz olmasını istiyorum ama benimkinde kendiliğinden kavis var ve ne kadar istesem de dümdüz olmuyo :KK43:

kaşların kalın yada ince olması yüz hatlarına baklı bence. kiminde kalın kaş güzel dururken kiminde cok da kötü olabiliyor... ben orta kalınlıkta kaşları daha güzel buluyorujm bu arada =))

Ben ince ve düz kaş seviyorum. Benim yüzüme yakışıyor, yaşımı büyük göstermiyor. Bence yaşı büyük gösteren ince kaş değil kavisli kaş. Kalemle çizilmiş gibi olmadığı sürece ince kaş daha güzel.
Şu an kaşlarım çok ince değil, resimdeki gibi.

kristenstewart200901290x.jpg

Tamamen kişinin yüz hatlarıyla ilgili bir şey bana göre. Kiminde kalın daha güzel durur kiminde ince kiminde orta kalıntıkta . Bunun kesin bir ölçütü yoktur.

kişiye göre değişir ama benim tercihim orta kalınlıkta çok kalın kaşıdan çok ince kaşıda sevmem...

yüz ve göz şekline göre değişr.. herkes kalın kaş diyor ama ben kendime ve kaş yapıma göre ince kaşı yakştırıorm kendime:79:

çoğu kişi doğal kaş die kaşlarını aldırmıo kendine güzel gelio belki ama bence bakımsz gözüküo beren saaat gibi.. Ayrııca erkkler biraz daha ince kaşı seviyor

Yüz ve özellikle gözlerin yapısına göre değişir
Küçük gözlüler için ince kaşın daha iyi olacağını düşünüyorum gözü ön plana çıkarmak adına
İri gözler için orta kalınlıkta,ya da şekli düzgünse hiç alınmamış kalın kaşlar kullanabilir

İfadeyi sertleştirmek için de ince kaş tercih edilebilir,daha masum,yumuşak bir görünüm için kalın kaş ideal
Hiç alınmamış ya da belli belirsiz,sadece şekil vermek için alınan kaşlar daha doğal duruyor

benim gozlerimi ince kas ortaya cıkarıyor kalın kas yakısmıyor bence yuz yapısına gore degisir ama cok kalın kas hic olmuyor

Önceden tercihim inceden yanaydi ama artik ne kalin ne ince; kalin baslayip kavisten sonra incelen kavisli kaslari begeniyorum.. :KK16:

En önemlisi oranti. Kalin da olsa ince de olsa yüzle orantili olmali kaslar. Baslangic yeri, bitis yeri ve kavis yeri dogru belirlenmeli..

$ba6483d338482f7db1dcaf9060349448.jpg $img488-preview.jpg $kasmodeli1.jpg

Kristen'in kaslarini cok begeniyorum.

$kristen-stewart-vogue-02118.jpg $kstewwmag5.jpg

kesinlikle kalın kaş.. Şu an kaşlarımı kalınlaştırmak için yaklaşık 3 aydır aldırmıyorum..:KK52:

kesinlikle kalın kaş.. Şu an kaşlarımı kalınlaştırmak için yaklaşık 3 aydır aldırmıyorum..:KK52:

Ben de bayadir biraktim almayi. Sarimsakla ve yaglarla uzattim. Su an eskisi kadar gür. Yarin kendi istedigim sekilde alacagim... :21:
Sarimsak süremesen bile bol bol yag sür kaslarina. Ben en cok yagi kullandim ve gercekten ise yaradi. Bir de küsen yerler varsa cok dikkatli bir sekilde jiletle kazi oralari. Gercekten ise yariyor.

Ben de bayadir biraktim almayi. Sarimsakla ve yaglarla uzattim. Su an eskisi kadar gür. Yarin kendi istedigim sekilde alacagim... :21:
Sarimsak süremesen bile bol bol yag sür kaslarina. Ben en cok yagi kullandim ve gercekten ise yaradi. Bir de küsen yerler varsa cok dikkatli bir sekilde jiletle kazi oralari. Gercekten ise yariyor.

tavsiyelerini harfiyyen uygulayacağım , çok teşekkürler :)

İstediğim ve beğendiğim kaş şekli.. Ancak şimdiye kadar bir türlü bu şekilde aldıramadım kaşlarımı.

$4528070954_6ea451571a_o.jpg

X