Kalın bel ve basen..

ya canm benm bel oyuntum yok resmen belim dümdüz senden kötüler var abartmaa maşallah boyun falan iyi o ölçüyü tutturmak öenmli mi cnım emınım böyle de güzelsindir:)

ya canm benm bel oyuntum yok resmen belim dümdüz senden kötüler var abartmaa maşallah boyun falan iyi o ölçüyü tutturmak öenmli mi cnım emınım böyle de güzelsindir:)

ama benimki de baya kıvrımlı böylee.. ele löp löp et geliyo.. çok rahatsız oluyorum

benimde belim kalın göbeğim var maalesef. ha bide bacaklarım ideal ama cok hafif basen cıkmıs durumda. ben dans ediyorum... haftada 5gün benim isime yaradı oryantal yapabiliyorsan yap yada kendince müzik ac oyna

ya bi değişiklik olmazsaaa..başka önerileri olan var mı kızlarrr ??

sauna esofmanı giyebilirsin.sauna esofmanı terletiyor normal terletmenin kat kat fazlası ama mümkün olduğunca hareket etmeye egzersiz yapmaya bak kuru kuru icinde oturup beklersen sadece sudan kilo verirsin. Kışın nasıl terlicem diye düsünme eviniz neyle ısıtılıyorsa ısıtıcıya en yakın bölgede esofmanı giy göbek bel hareketleri yap 1 ayda cok iyi etkisini görürsün bana olmayan elbiselerim oldu

bende öğrenciyim, okul baslayınca derslerden bende zaman ayıramıyorum, herkes kışın zayıflar yazın bikinilerini giyer, ama ben yazın başladım zayıflamaya kış boyuncada dikkat edicem yediklerime zaten okulda pek yemek yiyemiyorum, öbür yaza istediğim vücutta olurum inş belim 85ten fazla kalındı şuan 82 kadınlar için ideal bel kalınlığına ulaşmış inanamıyorum kendime belim inceldi ama göbeğim az duruyoor

ya bişey sorcam sizee. :S belin kalınlığını nasıl ölçüyoruz aslında tam olarak bilmiyorum. tam böyle göğüsle basenin ortasında kalan bölümümü yoksa bu kemiklerin olduğu bölümü mü ölçüyoruz ?? ona göree davranmam lazım ama bilmiyorum :S

Mezurayı göbek deliğinin ortasından geçecek şekilde sar. O senin bel ölçün. Göbek deliği üstünde olucak. Kalça ölçmek istiyorsan oda kalçanın en geniş yeri yani o kemiklerin olduğu bölüm ordan ölçerek hesaplıyorsun ben böyle biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…