Kalın baldırlarım

namas

Guru
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2011
238
177
arkadaşlar yardımınıza gerçekten ihtiyacım var benim alt baldırlarım çok kalın ölçtüm tam 40 cm çok canımmı yakıyor kadın olarak geldiğim şu dünyada bir kere etek giymiş değilim bikini falanda giyemiyorum psikolojimi bozuyor çok kötü duruyor üstüne üstlük bileklerimde kalın neyse bileklerimi geçtimbaldırlarım bileklerimin seviyesinde kalın olsa kötü durmuyor kas aldırma gibi bir yöntem var ama oldukça zararlıymış birde botoks yöntemi varmış bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? artık incecik baldırlarım olsun ve rahatça denize girmek istiyorum:KK43:((((((((((

Aynı sorunu ben de yaşıyorum.Benim bütün bacaklarım kalın:KK43: belden aşağısı sorunlu yani...bacaklarım dümdüz ama kalın olduğundan hiç hayalimdeki gibi giynemiyorum::KK43: etek giymek hayalim...şimdi pilatese başladım.yağ eritmez diyolar ama napıyım en azından bişeyler yapıyo olmak istedim.umarım bir etkisi olur...çok kötü bi durum gerçekten benim tüm psikolojimi alt üst ediyo:KK43:

benim gibi çırpı bacağın olsun istemezsin heralde kilo vermeyi denersen bacakalrında gidebilir :KK30:

kızlar benımde buna benzer bır sorunum var. Şu inceltici taytlardan kullanlar var mı acaba, ???? Baldırlarımızı inceltebilir miyiz ki ..?

incelir...

yoga-stretching-pilates-yüzme-ip atlama parmak uçlarında-trambolinde zıplama-tempolu topuğuna ağırlık vermeden yürüyüş

her yere yazıyorum aynı şeyleri ama, yardımım dokunsun yeterki,

boyum 1.60, benim şu an 41 cm, ilk bu sporlardan bazılarına başlamadan önce 44 cm idi, hedefim 32 cm (boyun %20si olmalı)

20 küsür kilo aldım, önceden 36-37 cm idi, ama o zamanlar yanlış spor yapmışım, bisiklet, bacak kaslarımı zorlayıcı strength hareketleri, step falan, spor hocam ve diyetisyenim sporu abartmadan diyete ek olarak en fazla günde 1 saatlik zorlamayan aksine bacakları geren, uzatan esneme hareketleri ile 33 cm ineceğini söyledi,

ek olarak portakal yağı, susam yağı ya da zeytin yağı ile günde 10 dk. masaj ve banyoda sıcak soğuk su uygulaması..

böyle işte :KK66:

incelir...

yoga-stretching-pilates-yüzme-ip atlama parmak uçlarında-trambolinde zıplama-tempolu topuğuna ağırlık vermeden yürüyüş

her yere yazıyorum aynı şeyleri ama, yardımım dokunsun yeterki,

boyum 1.60, benim şu an 41 cm, ilk bu sporlardan bazılarına başlamadan önce 44 cm idi, hedefim 32 cm (boyun %20si olmalı)

20 küsür kilo aldım, önceden 36-37 cm idi, ama o zamanlar yanlış spor yapmışım, bisiklet, bacak kaslarımı zorlayıcı strength hareketleri, step falan, spor hocam ve diyetisyenim sporu abartmadan diyete ek olarak en fazla günde 1 saatlik zorlamayan aksine bacakları geren, uzatan esneme hareketleri ile 33 cm ineceğini söyledi,

ek olarak portakal yağı, susam yağı ya da zeytin yağı ile günde 10 dk. masaj ve banyoda sıcak soğuk su uygulaması..

böyle işte :KK66:

ayyyy sonunda biri çıktı incelir dedi çok sevindimmmmmm :KK52: bu bahsettiiğin alt bacağın dimiii canım yanlışlk olmasındaa

arkadaşlar yardımınıza gerçekten ihtiyacım var benim alt baldırlarım çok kalın ölçtüm tam 40 cm çok canımmı yakıyor kadın olarak geldiğim şu dünyada bir kere etek giymiş değilim bikini falanda giyemiyorum psikolojimi bozuyor çok kötü duruyor üstüne üstlük bileklerimde kalın neyse bileklerimi geçtimbaldırlarım bileklerimin seviyesinde kalın olsa kötü durmuyor kas aldırma gibi bir yöntem var ama oldukça zararlıymış birde botoks yöntemi varmış bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? artık incecik baldırlarım olsun ve rahatça denize girmek istiyorum:KK43:((((((((((
Benimde baldirlarim cok kalindi ama fazlasiyla vucudumla orantili degildi sonra kilo verdim tabi onla birlikte bacaklarimda inceldi yani gozle gorulur bi sekilde inceldi yani korkmana gerek birazda baldir incelten hareketler yap cok faydasi oluyo sıkılasıyo en azindan

X