Kalıcı mum veya çubuklu oda kokusu önerisi olan

Lana22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2019
170
45
Evin balkonunda ve bir odada sigara içiliyor malum ev kokuyor. En kalıcı çubuk koku ya da mum bilen varmı?

Buhurdanlık alıp aktardan bir parça misk alıp yakabilirsin. Küçüçük bir parça aylarca kullanılıyor

Sentetik kokular baş ağrısı yaptığı için kullanmak istemiyorum. Bu söylediğiniz şeyler doğal kokular mı oluyor acaba? Bir de kokuları güzel mi
Misk doğal evet aktarda satılıyhery Buhurdanınız yoksa o da hererde oluyor. Altında mum yakıyorsunuz üstüne kokudan koyuyorsunuz o eridikçe üstte kokusunu bütün eve veriyor.

Eklentiler

• Screenshot_2019-09-15-10-40-26.png
    Screenshot_2019-09-15-10-40-26.png
    268,9 KB · Görüntüleme: 267
  • Screenshot_2019-09-15-10-38-21.png
    Screenshot_2019-09-15-10-38-21.png
    351,4 KB · Görüntüleme: 210
Amber de çok güzel kokuyor. O da doğal tabiki. Esans ve doğal yağları da deneyebilirsiniz. Benim de başımı ve hatta midemi ağrıtır sentetik kokular. Evimde kullanmam.

Amber de çok güzel kokuyor. O da doğal tabiki. Esans ve doğal yağları da deneyebilirsiniz. Benim de başımı ve hatta midemi ağrıtır sentetik kokular. Evimde kullanmam.
Cidden çok yardımcı oldunuz. Evim için doğal koku arayışındaydım. Keselere lavanta koyup pencerelere asmıştım işe yarıyor ama etkili olması için rüzgar gerekiyor. Ben istediğim zaman koksun istiyordum buhurlar çok işime yarayacak:)

Cidden çok yardımcı oldunuz. Evim için doğal koku arayışındaydım. Keselere lavanta koyup pencerelere asmıştım işe yarıyor ama etkili olması için rüzgar gerekiyor. Ben istediğim zaman koksun istiyordum buhurlar çok işime yarayacak:)
Ne demek bilgiler paylaştıkça çoğalır. Size mis kokulu evinizde mutluluklar dilerim :KK200:

Arkadaşlar bende yeni bişey buldum 😬 boş bir sprey şişesinin içine biraz yumuşatıcı koyup çok güzel kalıcı bir oda parfümü yapabilirsiniz. Mis kokuyor ev. Perdelere falan sıkın koltuklara süper kokuyor. Ayrıca dolapların içine çay tabağı gibi birşeye vanilya döküp kaldırınca da dolap çok güzel kokuyor. ✌🏻

X