Kalıcı kızlık zarı İçin hangi doktoru tercih etmeliyim, nolur yardım edin?

gg_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2018
8
1
28
internetten çok araştırdım ama güvenemediğim için size sorayım dedim, burayıda bunun İçin açtım, Şişli med akın beymi Turgay karakayamı yoksa Korkut arslanmı? Nolur yardım edin kızlar düşünmekten kafayı yicem

Korkut arslanı hiç duymadım. Diğerlerinden olumlu sonuç alanlar var. Bunun dışında istanbulda harun özkan ve özgür kartalı da biliyorum yaptıracaksan bu dördünden birini seç ben de tekrar yaptıracam bunlardan birine.

Korkut arslanı hiç duymadım. Diğerlerinden olumlu sonuç alanlar var. Bunun dışında istanbulda harun özkan ve özgür kartalı da biliyorum yaptıracaksan bu dördünden birini seç ben de tekrar yaptıracam bunlardan birine.[/QUOT tekrar yaptırıcam dediniz, daha önce yaptınız tutmadımı?

Korkut arslanı hiç duymadım. Diğerlerinden olumlu sonuç alanlar var. Bunun dışında istanbulda harun özkan ve özgür kartalı da biliyorum yaptıracaksan bu dördünden birini seç ben de tekrar yaptıracam bunlardan birine.
Tekrar yaptırıcam dediniz daha önce yaptınızmı tutmadımı?
Aynen evet tutmadı
tutmadığını nasıl anladın ve hangi doktora yaptırdın ki

Ebru zülfikaroğlu şüphelendim başka doktora gittim baktığımda kendim de anlayabiliyordum zaten

Değişiyor doktordan doktora ben 5 bin küsür verdim. Çoğu doktor 3 bin civarı

Ebru zülfikaroğlu şüphelendim başka doktora gittim baktığımda kendim de anlayabiliyordum zaten
Gerçekten mi ya, o doktora yaptıranların hepsi pişmanmış zaten. Bende az önce akın beyin asistanıyla görüştüm daraltmayla birlikte 2700 istediler

AYNen o civarlarda kesinlikle hiç düşünme o doktorların hepsinden bilgi al içine sinene yaptır

Gerçekten mi ya, o doktora yaptıranların hepsi pişmanmış zaten. Bende az önce akın beyin asistanıyla görüştüm daraltmayla birlikte 2700 istediler

Ya ben 3 sene önce Ebru hanımla bir kere konuştum ozman bile bana 5000 demişti daraltma ile birlikte . Bu doktor çok uygun demiş ama kalıcı mı yoksa geçiçi olan mı bu benimde çok kafam karışık aşırı derece de kararsızım

Ya ben 3 sene önce Ebru hanımla bir kere konuştum ozman bile bana 5000 demişti daraltma ile birlikte . Bu doktor çok uygun demiş ama kalıcı mı yoksa geçiçi olan mı bu benimde çok kafam karışık aşırı derece de kararsızım
Kalıcı flep yöntemi yapıcaklar

Ama bilmiyorum kafam çok karılık benimde Zaten şuan da hali hazırda param yok napıcam bilmiyorum

Ben Turgay bey düşünüyorum regl iki bekliyorum Ekim ortası - sonu gibi yaptırayım diyorum Turgay bey düşünen varsa birlikte gidebiliriz

Kurum / kişi kötüleme !

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana mesajla çok soru geliyor. Biz ebru zulfikaroğluna maddi manevî tazminat davası açtık. Yakında da ceza davası açacağız ki cezasını çeksin. Yanına kalmasın, kimsenin parasını, duygularını sömürmesin. Abd bile bu kadar sömürmedi bizi :olamaz:

internetten çok araştırdım ama güvenemediğim için size sorayım dedim, burayıda bunun İçin açtım, Şişli med akın beymi Turgay karakayamı yoksa Korkut arslanmı? Nolur yardım edin kızlar düşünmekten kafayı yicem
Korkut beyi hic duymadim buralarda da okumadim Turgay bey icin yaptiran var ama sonuclarini bilmiyorum Esra Cabuk Comert i bir arastir istersen yaptiran memnun kalan cok hastasi var.Ben genital beyazlatma yaptirdim.Ozgur Bey de basarili bir doktor.Cok fazla secenek kafa karistirici evet ama iste sonuclarini arastir .

Kizlar dusunen varsa kesinlikle turgay beyi oneriyorum gecmis mesajlarimdan takip edebilirsiniz 30 agustos 2017 de yaptirdim agustos 2018 de evoendim tam bi sene sonra gerdege girdim ve kanamam fazlasiyla oldu darligi ayni ilk gibiydi suan da 5 haftalik hamileyim sakin korkmayin ben turgay beyden sonuc aldim baska doktora gitsem nolur bilmiyorum ama yasadigim icin oneriyorum

Kizlar dusunen varsa kesinlikle turgay beyi oneriyorum gecmis mesajlarimdan takip edebilirsiniz 30 agustos 2017 de yaptirdim agustos 2018 de evoendim tam bi sene sonra gerdege girdim ve kanamam fazlasiyla oldu darligi ayni ilk gibiydi suan da 5 haftalik hamileyim sakin korkmayin ben turgay beyden sonuc aldim baska doktora gitsem nolur bilmiyorum ama yasadigim icin oneriyorum
ya sakarya sen hep gel böyle moral ver bana hiç gitme inşallah sonum seninle aynı olcak :)

X