Kalıcı kızlık zarı dikişlerim açıldı

halelah

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2019
20
4
33
15 gün önce kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmıştım. Bugün sancı hissettim ve aynaya baktığımda dikişlerimin açıldığını gördüm. Çok kötüyüm. Düğünüme 25 gün kaldı. Doktor tekrar yaparız dedi ama bu sürede nasıl kaynayacak? İpler fark edilmeyecek mi ilişkide? 15 gün oldu ama hala ipler duruyor şuan açılmasına rağmen. Lütfen bilen biri varsa yardımcı olsun :KK43:

Hangi doktora yaptırdın ? bilindik mi bende gökçen erdoğana yaptırdın iki yıl önce kontrole hiç gitmedim ama baktığımda komple açık içi

evleneceğiniz kişi bakire olmadiğınızı bilmiyor mu yani ne demek ipler farkedilmeyecek mi?

Hangi doktora yaptırdın ? bilindik mi bende gökçen erdoğana yaptırdın iki yıl önce kontrole hiç gitmedim ama baktığımda komple açık içi

Hayır bilindik değil malesef ama büyük bir şehirde yaşıyorum ve çok iyi yorumlar duydum hakkında doğum ve kadın hastalıkları hakkında. Bugün kontrole gittim dikişler kendiliğinden düşecekmiş korkacak bir şey yok çok güzel tutmuş dedi ama çok geniş ve yırtık duruyor anlayamadım.

evleneceğiniz kişi bakire olmadiğınızı bilmiyor mu yani ne demek ipler farkedilmeyecek mi?

Ben lise zamanlarımda parmağımı sokmuştum, o zamanlar bilmiyordum böyle bekaret falan. Hiç ilişkim olmadı ama bunu anlatsam da inanmayabilir riske atamadım. Evlendiğimde dikişlerin fark edilmesinden korkuyorum

Şu an bulunduğum şehirden ayrılacağım düğünden 1 hafta önce. Düğünüm başka bir şehirde ve orada yaşayacağım. Gittiğim yerde de bu işlemi yapan yok. Ben burada geçici yaptırıp 1 hafta 10 gün sonra ilişkiye girmiş olacağım. Geçici dayanır mı bu kadar sürede

Onemlı dıl gecıcı dıker

Şu an bulunduğum şehirden ayrılacağım düğünden 1 hafta önce. Düğünüm başka bir şehirde ve orada yaşayacağım. Gittiğim yerde de bu işlemi yapan yok. Ben burada geçici yaptırıp 1 hafta 10 gün sonra ilişkiye girmiş olacağım. Geçici dayanır mı bu kadar sürede

Bildiğim kadarıyla geçici 3 gün bir hafta ve 2 haftalık varmış turgay karakayanın sekreterine mesaj atıp sorsana daha iyi bilgi verirler

D
Hayır bilindik değil malesef ama büyük bir şehirde yaşıyorum ve çok iyi yorumlar duydum hakkında doğum ve kadın hastalıkları hakkında. Bugün kontrole gittim dikişler kendiliğinden düşecekmiş korkacak bir şey yok çok güzel tutmuş dedi ama çok geniş ve yırtık duruyor anlayamadım.
Doğum ve kadın hastalıklarında iyi olabilir ama her doktor iyi kızlık dikemiyor bilgin olsun dikkatli ol yaparım der Gökçen erdoğan gibi sonra bi bakmışsın dikişler yok ortada

Bir şey yapıyorsa arkasında durmalı insan. Cinsellik mi oldu veya kazara bir şey bu mi oldu, ben Buyum kardeşim demeli. Böyle koca atlatılır da Allah nasıl atlatılır acaba?

İnanmıyorlar, cinsellik yaşamadığım için bu işlemi yaptırmakta bir sakınca görmüyorum.

Yadırgamak ya da baska bir şey için sormuyorum gerçekten anlamak için soruyorum. Parmak ile nasıl bozulur zar? Yani o kadar dayanıksız mı ?ya da parmakla cok mu zorladınız?

Yadırgamak ya da baska bir şey için sormuyorum gerçekten anlamak için soruyorum. Parmak ile nasıl bozulur zar? Yani o kadar dayanıksız mı ?ya da parmakla cok mu zorladınız?

ay ahahha parmak sokmuş zar delinmiş :)) duyun da inanmayın.

bakire değilim. sevdiğim adamla seviştim. evlenirken de asla diktirmeyeceğim. zaten diktireceğiniz insanla nasıl evleniyorsunuz mideniz alıyor anlamış değilim. yaptığınız evlilik değil
kölelik.

15 gün önce kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmıştım. Bugün sancı hissettim ve aynaya baktığımda dikişlerimin açıldığını gördüm. Çok kötüyüm. Düğünüme 25 gün kaldı. Doktor tekrar yaparız dedi ama bu sürede nasıl kaynayacak? İpler fark edilmeyecek mi ilişkide? 15 gün oldu ama hala ipler duruyor şuan açılmasına rağmen. Lütfen bilen biri varsa yardımcı olsun :KK43:
Biraz erken yaptırsaydın ya

Ya sizde yadırgamak değil diye yazıp yadırgıyorsunuz ya ne diyim ?? Kız stresli düğüne az kalmış müstakbel kocası dikişleri anlarsa asla inanmaz .bacım üstünde böyle bi baskı varsa gerdek gecesi bi kaç hafta korkuyorum de vajinasmusa at kendini

X