Göz Makyajı Kalıcı kaş tasarımı yaptırdım.

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
25 tl miiii sempatiksalakcinni ay çok pahalıymış yahu.. neyse ilerde düşünebilirim bir profesyonelden kaş aldırmayı belki düğünümde falan olabilir sağol canım kaydirigubbakcemile2

aaa cok ilginc önce ve sonra resimlerini görebilsekdik keske ohaoldumsmile

nasıl oluyo kaş tasarımı yaaa ben pek bi cahil kalmışım.baştanmı şekil veriyolar boyuyorlarmı napıyolar?benimde biri diğerinden farklı kaşlarımın bende düşünebilirim eğer düzeltiyorlarsa?

Arkadaşlar,
Kusura bakmayın. Mesaj sayımın dolmasına az kaldı. Bu arada ben de çok meşguldüm. ıstanbulda Superplast hastanesinde çok değerli bir medikal estetisyen var.Adı Hamiyyet Ariatta. Eğitimini ıtalya da yapmış. O 14 mayısta yüzüme fraxel lazerle gençleştirme tedavisi yaptı. Henüz 3 gün oldu. Çok yeni. Daha 2 seans var. Onlar benim kaş tasarımımı gördüler ve çok beğendiler. Çok doğal buldular. Benim amacımda doğal olmasıydı. Benim kaşlarım uçlarda seyrekleşiyordu bu nedenle ben o kısımları siyah kalemle dolduruyordum ama doğal olmuyordu ya da denizde, banyodan sonra hep yenilemem gerekiyordu. Şimdi kurtuldum. Fotoğraflarımı cep telefonumla çektim ve bilgisayarıma yükledim. En kısa zamanda görürsünüz. Kaş tasarımcısı Belgin Kocamış'a direk soru sormak isterseniz size özelden numarasını bildirebilirim.

o 20 msj olmadı mı cidden çok merak ettim yaa. yani hoşuma gitse bende düşünecem hemen, bu sebepten bu topikle bu kadar ilgilendim ama bir türlü göremedim. eğer koymak istemiyorsanız açıkca söyleyin anlayışla karşılarız yani. en azından böyle beklemeyiz...

Bende merak ettim sempatiksalakcinni
4 mesajı kalmış ama
Birde 890 TL nedir allah aşkına ya
Bir kaş için ne kadar pahalı

Tamam 100. mesaj. Bakalım resimleri eklemeyi başarabilecek miyim?

Eklentiler

• $01052010132.jpgKAŞ.jpg
    $01052010132.jpgKAŞ.jpg
    2,8 KB · Görüntüleme: 373
Son düzenleme:
Çok doğal görünüyor gerçekten de. Ama ben olsam biraz daha kalkık yaptırırdım herhalde. boshayallersmile Umarım bir gün gerçekleştirebilirim bunu.

Kalıcı kaş tasarımı derken neyi kstediyorsunuz acaba kalıcı makyajda mı var bunun içinde yoksa sadece kaşlarınıza hangi şekli vereceğini belirleyip ona göre kaşlarınız mı aldırdınız çünkü söylediğiniz rakan sadece kaş aldırma işlemi için çok uçuk bir rakam değil mi ama sanırım kalıcı makyajda yapılmış bu kaşlara ve gerçekten çok doğal ve güzel olmuşlar güle güle kullanın...:)

X