Göz Makyajı Kalıcı kapatıcı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Konuyu açan arkadaşım sen ne kullanıyorsun sen kendimle ilgili bilgi verir misin önerilerin var mı :KK1:

Peki fiyatı hakkında bilgi verebilir misin aslında avondan memnunum ama cildim kuru olduğu için sorun yaratıyor sanırım:44:

Geçen sene kullandım 30 tl civarındaydı. Şu an garnier kapatıcı roll on kullanıyorum beyuya göre daha sıvı bi kıvamı var kuruluk yapıyorsa ama kapatmada beyunun yanına yaklaşmıyor.

ben maybelline kullandım bi ara ama çok yeterssiz lancome kullandım ama o da aynı sıfır kapatıcılık en son loreal kullanıyorum az da olsa iyi gibi ama tam istediğim gibi yok masalesef

arkadaşlar peki murad ın ürünlerini kullanan varmı yada kullandığınız bi krem

ben maybelline kullandım bi ara ama çok yeterssiz lancome kullandım ama o da aynı sıfır kapatıcılık en son loreal kullanıyorum az da olsa iyi gibi ama tam istediğim gibi yok masalesef

Hoşgeldin gözümüz yollarda kaldı şu anda ne kullanıyosun :)

Hala var geyik muhabbeti bölümüne bakabilirsin. Açılan herhangi bi konunun altında msj doldurmaya çalışmak uyarı almana neden olabilir benden söylemesi :KK34:

misha bb hem kapatıcı hem de renk düzenleyici harika sonuçlar veriyormuş ben de alıcam en kısa zamanda. yıllardır hem fondoten hem kapatıcı bazen sivilce varsa yetmez bi de üstüne pudra, kat kat sürmekten bıktım valla. bu üründe hepsi bi arada fiyatı da uygun

Ben senelerdir Loreal Touche Magique kapatıcısını kullanıyorum. Hem kapatması hemde toplanma yapmadığı için gayet severek kullandığım bi ürün. Geçen almaya gittiğimde kullandığım ton olmadığı için Loreal'in True Match serisininden aldım daha da beğendim. Tavsiye ederim eğer kullanmadıysanız denemelisiniz :)

Eklentiler

• $l-oreal-touche-magique-concealer.jpg
    $l-oreal-touche-magique-concealer.jpg
    7,3 KB · Görüntüleme: 66
  • $z-loreal-paris-true-match-concealer-01-ivory-kapatici-16880669.jpg
    $z-loreal-paris-true-match-concealer-01-ivory-kapatici-16880669.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 62
Bende suan clinique ar ama pek memnun degilim annemin garnier roll on olani kullandigimda daha iyi geliyor sanki

Bu iki markayıda hiç kullanmadım ama Clinque'in fondotenini kullanmıştım bi zamanlar memnunda kalmıştım ama şimdi toptan Loreal'e geçtim :KK9: Bi arada Beyu önermişlerdi bitkisel bi kapatıcı olduğunu ve gözeneklerin hava almasını sağladığını duymuştum ben pek memnun kalamadım varla yok arası bişeydi sanırım yanlış tondan kaynaklandı gidip en açık tonunu alırsam farklı bi sonuç beklemek saçma olurdu herhaldee :KK1: :KK1:

Pardon kızlar msjını yeni gördüm tmm ben oraya geçiyorum bu arada kuru ciltler için bi öneri yazmayı da unutmayın :)

Küpşekercim konu sahibesinin alanını gasbettiğini bi kere daha hatırlatmak isterim :) Msj sayını doldurman için açılmış olan bi topic var zaten. Ki orda bile sürekli noktalama işareti veya smile kullanman yasak. Muhabbet topicleride var alternatif olarak onlarada bakabilirsin. Bu yaptığın uyarı almana sebep olabilir..

Missha M COVER MASTER STICK CONCEALER ayşenur yazıcı övmüş baya bu kapatıcıyı kullanan varmı aranızda

kryolan supranın en küçük boyunu kullanıyorum göz kapatıcısı olarak aynı zamanda yüzede uygulanan bir ürün fiyatıda uygun ve çoo uzun süre gider..denet bence shopuna gidip,profesyonel bir ürün,üzerinede toz pudra uygulamak gerek..

X