Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

ah benimki çok seviyo bebeği istiyoruz da ama erken daha. ev almadan olsun istemiyoruz onun için 2 yıl sonra anca

aynen cnm bızımhemen oldu 1 ay ıcınde hamış kaldım Allah kızımı bıze bagıslasın evlat bambaska ama cok masraf ettık suan ev alamıoruz malesef butcemızı aşıo bırıkım desen artık cok zorlastı.

işte bakalım ev kredisne girsek yaparızda düğünü atlatalım da bakacaz artık başımızın çaresine allah herkese gönlündekini nasip eder inş.

Evli mutlu çocuksuz olarak bir kaç şeye cevap verelim.

Düğün çıkış şarkımız : Mutluyuz Nişan : Kandırdım
Düğün dans : Abrassame (özel dans oldu ) Nişsan : Ben bir tek kadın sevdim.
Pasta : Bim bam bom Nişan : Senden Başka

Eve gelince bizde evlenemden 1 ay önce ev aldık Allahın izniyle 2. senemize gireceğiz komple kredi ile aldık.
Allah herkese nasip etsin

cnım nekdrlık kredı ıle nekdrlık bır daıre aldınız yanı nkdr pesınat verdınız ve nekadar aylık odemenız ve ara odeme va mı ve faiz oranı nedir?cevaplarsan sevınırım

eyv. kanka neşemiz hiç bozulmasın inş... yaa deme öyle nasıl kıycan bnm sapsarı civciklerime? daha minnacık onlar

aaa ben kıymıcam kı zaten bızım zıllı hıc acımaz ama

canım biz peşinat olacak düğünde takılan para bilezik altın onlara güveniyouz beyazeşva vs onlarıda biz ödüyoruz aileler değil anca borç bitmesi falan derken 1-2 yıla anca ev alırız.

cnım nekdrlık kredı ıle nekdrlık bır daıre aldınız yanı nkdr pesınat verdınız ve nekadar aylık odemenız ve ara odeme va mı ve faiz oranı nedir?cevaplarsan sevınırım

canım biz peşinat olacak düğünde takılan para bilezik altın onlara güveniyouz beyazeşva vs onlarıda biz ödüyoruz aileler değil anca borç bitmesi falan derken 1-2 yıla anca ev alırız.

Genel cevaplayım.

Peşinatımız yoktu annemin üzerine 20 bin TL kredi çektik.
Düğün takıları ile annemin borcunu balayı dönüşü ödedik.
0,86 ile 105 bin TL çektik 10 yıllık ödememiz 1150 TL geriye kalacak mayıs ayında 8 yıl işte
Evimin resimleri vardı
şimdi yine düşmüş diyebiliyorum faizler falan filan.

Kredi ile ev almak ciddi anlamda zor ve kesinlikle başında olursa ancak oluyor. sonrasında hem borç ödeyim hem kredimizi çekelim biraz zor oluyor. bi kere hayatına çocuk planını sokamıyorsun..

ilk zamanlar şey düşünülüyor biz zaten 4/5 yıl bebek istemiyoruz evlilik ilerledikçe aslında istediğini anlıyorsun.
borca ne kdar hızlı girersen o kadar çabuk biter

sudenaz hesap kitap yapın evlenmeden girip alın 1+1 olsun ama sizin olsun ..

Son düzenleme:

o 20 bını annenızmı odedi?1150 ıyıymıs ya bızde dusunuoruz ınş bakalım kısmet ama bızım 1 2 yılımız daha var sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…