Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

Genel cevaplayım.

Peşinatımız yoktu annemin üzerine 20 bin TL kredi çektik.
Düğün takıları ile annemin borcunu balayı dönüşü ödedik.
0,86 ile 105 bin TL çektik 10 yıllık ödememiz 1150 TL geriye kalacak mayıs ayında 8 yıl işte :KK9::KK9:
Evimin resimleri vardı
şimdi yine düşmüş diyebiliyorum faizler falan filan.

Kredi ile ev almak ciddi anlamda zor ve kesinlikle başında olursa ancak oluyor. sonrasında hem borç ödeyim hem kredimizi çekelim biraz zor oluyor. bi kere hayatına çocuk planını sokamıyorsun..

ilk zamanlar şey düşünülüyor biz zaten 4/5 yıl bebek istemiyoruz evlilik ilerledikçe aslında istediğini anlıyorsun.
borca ne kdar hızlı girersen o kadar çabuk biter

sudenaz hesap kitap yapın evlenmeden girip alın 1+1 olsun ama sizin olsun ..

canım ya benim baktığım ve alacağım ev 150-160 bin. peşinat yok hiç .
ben aileme kredi çekmiştim ev almak için 9 ay daha 800 ayda onu ödeyeceğim. yani peşinat parasıda çıkmıo öle :)
tüm borçları bitirip artık alcaz bakalım inş. bende evimin resmini kısmet olursa paylaşırımm.
hem bakalım düğünden 50 milyar beklentimiz var ne var ne yok önümüzde görürüz.

canım ya benim baktığım ve alacağım ev 150-160 bin. peşinat yok hiç .
ben aileme kredi çekmiştim ev almak için 9 ay daha 800 ayda onu ödeyeceğim. yani peşinat parasıda çıkmıo öle :)
tüm borçları bitirip artık alcaz bakalım inş. bende evimin resmini kısmet olursa paylaşırımm.
hem bakalım düğünden 50 milyar beklentimiz var ne var ne yok önümüzde görürüz.

inşallah herşey gönlünüze göre olur

rica ederim evliliğin ilk başlarında başlamak en güzeli oluyor sonrası için ideal plan yapabilirsin kafanda şansınız bol olsun inşallah

3 yıl olucak evlenelı bırde kızım var 17 aylık pek bası sayılmaz ama bugune kadrda hep borc odedık hıc ımkanımız olmadı cunku dugumuz bıle kendı basımıza yapttık umarım sızın gıbı uygun sartlara bır daire bulurum.evınıze baktım ama bıtek banyo ve yatak odanız var suan yenı halını paylasırsanız hem ornek alır hemde merkımı gıdermıs olurum beklıyorum en kısa zamanda

3 yıl olucak evlenelı bırde kızım var 17 aylık pek bası sayılmaz ama bugune kadrda hep borc odedık hıc ımkanımız olmadı cunku dugumuz bıle kendı basımıza yapttık umarım sızın gıbı uygun sartlara bır daire bulurum.evınıze baktım ama bıtek banyo ve yatak odanız var suan yenı halını paylasırsanız hem ornek alır hemde merkımı gıdermıs olurum beklıyorum en kısa zamanda

darısı başıma diyelim sen ev sahibi ol bende bebek anlaşalım :KK1::KK1::KK1:
evin resimleri sayfa 8 den itibaren devam ediyor :KK34:

arkadaşlar ben çıkıytorum yarım saat sonra mesai bitiyo az kitap okuyayım bugün hiç okumadım kitabımı:) ii akşamlar yarın görüşürüz inş.:KK54:

X