Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

ay cnm bnm ya nasıl da hayal kuruo :) ben de bnmkinin çayının şekerini karıştırmadan vermem ama bazen şımarıolar arada bi kendilerinin yapmalarını mı sağlasak ne ?

şımartın şımartn aferın kızlarrr aynı eve gecınce goruceksınz tepenızden ınmıcek.gercı benden suyunu ıstemesınden tut çoraplarını cıkartmasına kadr herseyıne kosmaktan hala zevk alıorum orasıda ayrı ama şimcik kızıma ogrettı o cıkarıo çoraplarını

çağır mutfağa sen öğret başka türlü olmaz bebeğim yoksa sen mutfakta kendini paralarsın, enişte salonda keyfine bakar aynı böyle

artık yapçam bi şekilde bişeyler. belki de anasının yanında falan artislik yapıodur evlenince yardım eder belki. çünkü bende çalışıom o da. çorba salata ona, yemekler bana diye düşünüomda artık bi aynı eve girelimde yoksa yanda burger var oraya üye oluruz :)

hemen kız çocugu doğurmalıyız anlaşılan Ç:)

sudenazım dans müziğin ne olcak?

canım bizim nikahta düğün salonunda olacak çıkış müziği Celine Dion - Because You Loved Me düşünüyorum.
dans müziği olartakta "Goran karan stay with me" düşünüyorum. dinle bakalım beğenecekmisiniz.
benim herife diom gel dans kursuna gidelim herşeyimiz 4 *4 lük dansta öle olsun diom yok diyo ya ben güzel ederim dans diyo. seninde gelinlikten nişey belli olmaz zaten diyo

ahaha burgeri zengin edersiniz artık yok yok dediğin olabilir annesinin yanında delikanlılığına laf ettirmemek için yapmıodur evde kedi gbi oluolar

bebeğim ben zaten 7 aydır aynı evde yaşıorum

neden yabancıı:26::26:

hemen kız çocugu doğurmalıyız anlaşılan Ç:)

:):)kızım degıl kumam geldı sankı yatakda benı ıteklıo butun gece baba kız aynı yastıkda yatıolar ben dıskapının dıs mandalı eşim desen helınden memnun kızına sarılıverıo hemen bana zaten pek sarılıp uyumaz sevmez yanı.istedıgını yapmadıgımda babasına gıdıo hemen şıkayet edıo zilli.
bende diorum bi oğlan doguruyımde gorun sız hıc umrumda olmcaksınız fln konusuorum onlra:)

hahah şirket kurmuşlar ya tek kalma sende doğur bi tane daha :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…