Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

gelinle damat birbirine içecek içirmeye çalışıo ama rezalet yani keşke izleyeblseydin pros.um :KK52:

evet ya keşke:KK24:

31. sayfada gelinliğim ve saç modelim mevcuttur :)

saç modelı bende bu sekılde yptırıcaktım kararsızlıgım yuzunden iğrenc bır saç ıle cıkmak zorunda kaldım o guzel sahneye:)
gelınlıgınde cok hos yakısmıs cnm uzun boyuna.
kısmetse dusun nezaman?
gelırım hee ıstanbuldaysan kk dakı kızlarıda toplarım :)

evet ya keşke:KK24:

saç modelı bende bu sekılde yptırıcaktım kararsızlıgım yuzunden iğrenc bır saç ıle cıkmak zorunda kaldım o guzel sahneye:)
gelınlıgınde cok hos yakısmıs cnm uzun boyuna.
kısmetse dusun nezaman?
gelırım hee ıstanbuldaysan kk dakı kızlarıda toplarım :)

beklerim tabi :) kına 24 mayıs sefaköyde Düğün 26 mayıs gaziosmanpaşada

ay cnm bnm ya nasıl da hayal kuruo :) ben de bnmkinin çayının şekerini karıştırmadan vermem ama bazen şımarıolar arada bi kendilerinin yapmalarını mı sağlasak ne ? :KK52:

valla bacım bilmiyom ne yapcam ben. beniimki haytta mutfaga girmemiş 3 ertkek kardeşler anne ev hanımı el üstünde tutmuş. sadece masa kurarken yardım ederim diyo korkutuyo beni. bakalım nasıl ayar vereceksem :)

valla bacım bilmiyom ne yapcam ben. beniimki haytta mutfaga girmemiş 3 ertkek kardeşler anne ev hanımı el üstünde tutmuş. sadece masa kurarken yardım ederim diyo korkutuyo beni. bakalım nasıl ayar vereceksem :)
çağır mutfağa sen öğret başka türlü olmaz bebeğim :KK53: yoksa sen mutfakta kendini paralarsın, enişte salonda keyfine bakar aynı böyle :KK24: :KK52:

X