Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

hoşgeldn nazlıcım :) nasılsın? Tanıtır mısın biraz daha kendini? Yaşın kaç, nerede yaşıosun, burcun ne vs vs :)

teşekkür ederim, hoşbulduk terazi kadını. 35 yaşımdayım, samsunluyum tuzla istanbulda yaşıyorum. Bir tanesi 12 yaşında, bir tanesi de 11 aylık iki kızım var.konu başlıgın çok hoşuma gitti.

buyur kankeyta :KK52:
[video=youtube;TzbMvyt5VBM]http://www.youtube.com/watch?v=TzbMvyt5VBM[/video]

Al dedi çocukları dedi çocukları istiyosan dedi kendini al dedi git nerde
kalıyosan kal dedi bana, ben de kaynanamla kavga ettim o yüzden dedi kaynanam
dedi kızım bak dedi madem kocan öyle yapıyor dedi ne yaparsan yap dedi kızım sen
de al kendini git dedi benim çekilcek halim yok dedi..

teşekkür ederim, hoşbulduk terazi kadını. 35 yaşımdayım, samsunluyum tuzla istanbulda yaşıyorum. Bir tanesi 12 yaşında, bir tanesi de 11 aylık iki kızım var.konu başlıgın çok hoşuma gitti.
çok memnun oldum :KK16: ben de 23 yaşındaym, bursada yaşıorum, 7 aylık evliyim henüz bebiş yok :) allah bağışlasın çocuklarınızı çok uzak sayılmayız 2 saatlik mesafemiz var :KK53:

çok memnun oldum :KK16: Ben de 23 yaşındaym, bursada yaşıorum, 7 aylık evliyim henüz bebiş yok :) allah bağışlasın çocuklarınızı çok uzak sayılmayız 2 saatlik mesafemiz var :KK53:

mutluluklar dilerim.. Ben şimdi bebeğimi uyutmaya çalışıyorum. Fırsat buldukça güzel sohbetinize katılmaya çalışacağım.. Görüşmek ümidi ile... Hoşçakalın..

mutluluklar dilerim.. Ben şimdi bebeğimi uyutmaya çalışıyorum. Fırsat buldukça güzel sohbetinize katılmaya çalışacağım.. Görüşmek ümidi ile... Hoşçakalın..
her zaman bekleriz :) görüşmek üzere hoşçakal cnm :)
Bende bır guzellık uzmanı ıle konusmutum ama o ben degılım tatlım .
henuz bır meslek edınemedim malesef:KK53:

senin topiğinse uğrarım ozaman yavru:)
alla alla kimdi o zmn o :KK53: gel gel beklerm yeni insanlarla tanışırsın :)

X