Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

First mi diyosun be. :KK53: karadut deyince aklıma tek bir sakız gelir o da iğrenç bi görüntü, kahverengi sakız düşünsene :KK53::KK53::KK53:
çok şükür bildin lan :KK53: kanka evim şahaneyi izliorum da bugün evi yenilenecek çift de kaçarak evlenmiş hatun dio ki evlenmemize bilmem kaç yıl olmasına rağmen ne zaman gelinlik görsem kendimi tutamayıp ağlıorum dio çok efkarlandım be:KK14:

çok şükür bildin lan :KK53: kanka evim şahaneyi izliorum da bugün evi yenilenecek çift de kaçarak evlenmiş hatun dio ki evlenmemize bilmem kaç yıl olmasına rağmen ne zaman gelinlik görsem kendimi tutamayıp ağlıorum dio çok efkarlandım be:KK14:

Dur açayım bende.
Sigara yakman için bi sebep dimi :KK19: (sıkma canını, böyle olması gerekmiş kankam :KK31:)

evde olaydım bende izlerdim evim şahaneyi severim bu programı :)

allahım ya nasıl gülüyorum canım beni güldürdün allahta seni güldürsün :) çok hoşsun valla
teşekkür ederm bebeğim :) böyle ya napim seviorum neşeli olmayı, için kan ağlasa da gülerim bi kere gelioruz dünyaya nihayetinde :)
evde olaydım bende izlerdim evim şahaneyi severim bu programı :)
nerdesin ki şimdi? çalışıo musn kuzm? :KK53:

teşekkür ederm bebeğim :) böyle ya napim seviorum neşeli olmayı, için kan ağlasa da gülerim bi kere gelioruz dünyaya nihayetinde :)

nerdesin ki şimdi? çalışıo musn kuzm? :KK53:

evet canım işteyim arada çalışıyorum arada topiklere takılıyorum öyle vakit geçiyo hava da bi güzel ki çıkıp gezesim var ama 6 olmadan çıkamam :)

X