Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

evet canım işteyim arada çalışıyorum arada topiklere takılıyorum öyle vakit geçiyo hava da bi güzel ki çıkıp gezesim var ama 6 olmadan çıkamam :)
aaa ne güzel ne işle meşgulsün tatlm? :) evt ya burda da çok güzel keşke hepimiz aynı şehirlerde olsak da akşam çıkıp hep beraber bi kahve içsek ne güzel olurdu

aaa ne güzel ne işle meşgulsün tatlm? :) evt ya burda da çok güzel keşke hepimiz aynı şehirlerde olsak da akşam çıkıp hep beraber bi kahve içsek ne güzel olurdu

sekreterim canım ihalelere giriyorum bankalara gidip geliyorum para çek para yetır teminat mektubu al ver muhasebeyle ilgileniyorum öyle işte :) valla süper olurdu ankaradayım ben sen hangi şehirdeydin

kaynanasının büyüsü yüzünden herşeyi kapanıyomuş ya neyi kapınıyomuş onu anlamadım :):) :)

sekreterim canım ihalelere giriyorum bankalara gidip geliyorum para çek para yetır teminat mektubu al ver muhasebeyle ilgileniyorum öyle işte :) valla süper olurdu ankaradayım ben sen hangi şehirdeydin
ooo iyiymiş ya ben de bu gidişle ev hanımlığı üzerine master yapıcam ben bursadaym kuzm 6 saatlik yol var aramızda
olsun olanlar bekar olanlara oranla daha cabuk bebıs sahibi olurlar.yanı sana oranla canım

sen nıe bana msj atıp halımı hatrımı sormuosun bakım pis hatun
kıskanmana gerek yok pros nazoyla ben eski dostuz

kaynanasının büyüsü yüzünden herşeyi kapanıyomuş ya neyi kapınıyomuş onu anlamadım :):) :)
bu kadını anlayabilen biri henüz çıkmadı zaten cnm ahahah güya kocası eve bakmıomuş ondan dert yanıo, bide 1.500 lira kadar kredi çekmiş onun derdinde konuşmaları bomba ya peki sen 3 milyar sen 750 milyon sen bu parayı naptın sen diyor sen diyip duruo ahahah

Müge Anlı ya cıkan biri vardı:
-Al dedi git dedi çocuklarını dedi kaynanam dedi ben bakamam dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…