Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

selam hanımlar... bende foruma katılalı epey oldu ama pek faal olamadım malesef. o yüzden bende yeni sayılırım :)
hoşgeldin cnm :) merak etme burdakilerle kısa zamanda kaynaşırsın :KK53: umarım kalıcı olursun topicte :)
anladım canım, bişey daha sorayım aktif araç kullanıyor musun ?
evet kullanıorum :)
bursada nerde oturuyorsun . kasım ayında bursaya gelmiştim 2 kere .
nilüfer tarafındayım ben tatlım, bi daha yolun düşerse beklerim :) ne işin vardı buralarda? :KK53:

hoşgeldin cnm :) merak etme burdakilerle kısa zamanda kaynaşırsın :KK53: umarım kalıcı olursun topicte :)

evet kullanıorum :)

nilüfer tarafındayım ben tatlım, bi daha yolun düşerse beklerim :) ne işin vardı buralarda? :KK53:

umarım öyle olurum, kalıcı olmak için uğraşacağım eğer oğlumdan fırsat bulursam :)

ağustos ayında anne oldum, 7,5 aylık dünyalar tatlısı bir oğlum var:emir_bebek:
ev hanımıyım (evlenince işimden ayrılmak zorunda kaldım, yurtdışından gelin geldim İstanbul'a) :KK54:
öyle işte :)

allah çocogunu ağız tadıyla büyütmeyi, analı babalı büyütmeyi nasip etsin.
istanbulda nerdesin. nerden geldin yani hangi ülkeden. nrelisn

hoşgeldin bebeyim (bu arada doğrusunun bebeğim olduğunu biliorum :KK53:) nasılsın?

iyiyim ben de nasıl olsun, havadan dolayı bunaldım biraz. çok kapalı :KK14: arkadaşlarım da dışarı çağırdı ama bilmiorum hiç bişe yapasım yok :26:

burda yaz geldi artık ya kapalı hava göremeyiz artık aylarca :KK1: bunaldıysan bence iyi gelir ya kafa dagıtırsın biraz dışarı cıkmalısn :KK9: bnde özendim hatta bende mı cıksam napsam :KK52::KK52:

sen evlenince direkt bursaya taşın ya valla, hiç yabancılık çekmezsin :KK53: komşum olursun hem ahahah :KK53: sahi ist.da nerde oturuosun? bnm ailem de ist.da belki o da yakın çıkar :KK53:

k. çekmece sefaköyde oturuyorum. merter de çalışıorum.. nişanlımında ark var bi ayağımız bursada bizim. gelirsem görüşürüz inşallah.

X