Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

24 :KK23:
ilk anneme yaptım. doğum gününde herkes bayılmıştı

aramızda 2 yaş varmış.:KK53: ben seni 26 yaşlarında diye düşünüyorduuum :KK17:
neyse, bizim evdede şeker hamuru var. nişan için kurabiye yapmıştık baya arttı. sonradan pasta yaparız demiştik ama unutuldu kaldı.. :KK14:
yaptığın zaman buraya yazar mısın tarifi de? :KK17: foto delisi oldum iyice ama foto da ekler misin? :KK17:

aramızda 2 yaş varmış.:KK53: ben seni 26 yaşlarında diye düşünüyorduuum :KK17:
neyse, bizim evdede şeker hamuru var. nişan için kurabiye yapmıştık baya arttı. sonradan pasta yaparız demiştik ama unutuldu kaldı.. :KK14:
yaptığın zaman buraya yazar mısın tarifi de? :KK17: foto delisi oldum iyice ama foto da ekler misin? :KK17:

geçen gün kurabiye yaptım bloğumda var bak istersen :KK14:
pasta yapınca onu da eklerim :KK16:

sabret nasılsa geçici bi süreliğine ordasınız :) hem samsun da kötü bi şehir değildir ki yemyeşildir her taraf :) tabi izmr kadar gelişmiş değildir ona bişe diyemem ama cizrede yaşamak zorunda olan bi arkadaşımz var mesela topicten ya o napsın? :)

sankı biri benden bahsetmiş bende diyorum kulaklarım neden cınlıyor :KK53:
bebegım nerelerdesın sen ya yoksun kac gündür :KK14:

Hoşgeldin gelinim, nasılsın, neler yaptın dün anlat :KK12:

süperim :KK76: napım kuzum hazırlıklar hazırlıklar koca bi bavul dordurdum sankı hepsini giyecek gbi:KK9: gidince arkadasımın düğünü var bı de ona gidicez nişanlımla onun için hazırlık yaptım bı de:KK16: simdi bugünü aksamın cabuk olmasını beklıyorum heyecanla:KK52::KK52::KK52:

süperim :KK76: napım kuzum hazırlıklar hazırlıklar koca bi bavul dordurdum sankı hepsini giyecek gbi:KK9: gidince arkadasımın düğünü var bı de ona gidicez nişanlımla onun için hazırlık yaptım bı de:KK16: simdi bugünü aksamın cabuk olmasını beklıyorum heyecanla:KK52::KK52::KK52:

saatler kaldı he :KK12: kıskandım ya la :KK25:
gidin gezin eğlenin, tadını çıkarın valla.güzel güzel eşyalar alın yuvanıza :KK16:

evet az kaldı artık:KK9:sizde en kısa zamanda kavusursunuz inşallah kuzucum ya :KK34:
ama ordayken zaman cabuk gececek ona üzülüyorum daha gitmeden :KK43:

gecici ayrılıklar bunlar yavrum sıkma canını. gün gelecek hiç ayrılmayacaksınız . ben böyle avutuyorum kendmi sende böyle düşün hep :KK16: tekrar ayrılacağınızı düşünürsen hiç tad alamazsan :KK31:

gecici ayrılıklar bunlar yavrum sıkma canını. gün gelecek hiç ayrılmayacaksınız . ben böyle avutuyorum kendmi sende böyle düşün hep :KK16: tekrar ayrılacağınızı düşünürsen hiç tad alamazsan :KK31:

insallah canım ya doğru söylüyon bu son ayrılıgımız olacak inşallah :KK16: sonra evlencez vee hep beraber olcaz inşallah:KK76:

X