Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

Evet tatlım bugün tv montajı yaptılar az önce bitti işleri buzdolabı için tamirci geldi yarın sitedekiler misafirliğe gelicek ben markete gidicem daha bide balkon camlarını siliyorum şimdi benden büyük 15 tane cam :KK53:
Daha ikramları yapıcam :KK53:

bunlara rağmen hala nettesin :KK52:
ne kadar rahatsın yahu :KK51: cam silmeyi hiç sevmemm! kaçıncı kattasın?

sabret nasılsa geçici bi süreliğine ordasınız :) hem samsun da kötü bi şehir değildir ki yemyeşildir her taraf :) tabi izmr kadar gelişmiş değildir ona bişe diyemem ama cizrede yaşamak zorunda olan bi arkadaşımz var mesela topicten ya o napsın? :)

Haklısın canım samsun güzel ama hep yağışlı maalesef pazar günü camları sildim akşam yağış vardı camlar battı şimdi bi daha sildim :KK53: yeşil ama çok değişik uçan canlılar var hala ne olduklarını anlamadık çok değişikler :KK53:

bunlara rağmen hala nettesin :KK52:
ne kadar rahatsın yahu :KK51: cam silmeyi hiç sevmemm! kaçıncı kattasın?

Canım pazar günü bi başladım temizliğe salı günü bitti dip köşe temizledim evi :KK14:
Bi camlar kirlendi yağışdan onuda sildim bitti bile :KK14:
İkramları akşam üstü yapıcam yufka almadım daha markete gitmek içinde eşimin araba göndersin diye bekliyorum :KK31:
Çalışsaydım daha az yoruluruldum kesin :KK53:
2. Katta oturuyorum tatlım girişin üstü oluyor 12 katlı apartmanlar kapı yer fobim var asansöre binimiyorum diye ilk katlardan tuttuk evi :KK1:

Son düzenleme:
Canım pazar günü bi başladım temizliğe salı günü bitti dip köşe temizledim evi :KK14:
Bi camlar kirlendi yağışdan onuda sildim bitti bile :KK14:
İkramları akşam üstü yapıcam yufka almadım daha markete gitmek içinde eşimin araba göndersin diye bekliyorum :KK31:
Çalışsaydım daha az yoruluruldum kesin :KK53:
2. Katta oturuyorum tatlım girişin üstü oluyor 12 katlı apartmanlar kapı yer fobim var asansöre binimiyorum diye ilk katlardan tuttuk evi :KK1:
E tüm bunların üstüne bir de çalıştığını düşün. :KK53:
Evli ve çalışan bayanların işleri daha zor :KK14:
Ben en iyisi evlenmiyim :KK52:

neredesiniz ? nasılsınız ?

Selamlar :KK3::KK3::KK3::KK3:

Anii, spedy gonzales gelmişşşş, hoşgelmişşş. nasılsııın? grip olacak gibiydin en son?:26:

E tüm bunların üstüne bir de çalıştığını düşün. :KK53:
Evli ve çalışan bayanların işleri daha zor :KK14:
Ben en iyisi evlenmiyim :KK52:

Anii, spedy gonzales gelmişşşş, hoşgelmişşş. nasılsııın? grip olacak gibiydin en son?:26:

Aynen tatlım çalıştığını düşün bide çocuğun oldunu :KK53:
Gerçekten çok zor :KK53:

Tabi paylaşırım canım yarın yaptıklarımın resmini çekerim tariflerini isterseniz yazarım :KK34:
ağzımın suyu akar kesin :KK9::KK9:
tamam fotoları koyarsın, gözümüz bayram eder bari :KK53:

evet geldim. :KK1: bugün iyiyim dün 11 de eve gittim işlerim yoğundu direk yattım sanırım o iyi geldi erkenden uyudum dinlendim

Vitaminin de baya etkisi olmuştur. Valla çok sevindim grip gelmeden gitmmiş:KK1:

valla kütahya, afyon falan gezdim ama eskişehire gelmedim açıkçası ama gelmeyi isterim çok. porsuk çayını merak etmiyor değilim :) hem nüfusu genç şehirleri severim :KK53:

ewet porsuk çayında yazın botla dolaşmak eğlenceli olabilir.eski odunpazarı evleri mutlaka dolaşmalısın...ee eglenceyi de unutmamak lazım barlar sokağında da bi akşam eglenmek gerek derim bazen sadece yürüyerek geçmek bile yetiyor eğlenenleri görmek tekrar insanın kanını coşturuyorr güzel şehir eskişehirrrr:KK9::KK9::KK9::KK9:

ve biliyorsan eğer yakın zaman da kültür başkenti oldu :KK52:

X