Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

ooo burdem seni tekrardn buralarda görmek ne güzel :KK52: geçen gün karışıktı baya eskişehir üni. şimdi nasıl durumlar? :KK52:

ayy ewet yaaa bida denk gelemedik terazi hanım sizinle:KK30::KK30:

ünide bi sürü olay lar olayylarr kaldık aralarında iki karşıt öğrenci grubu taş lar sopalar birbirine girddiiii fena karıştı ortalık neyseki hemen alındı önlem güvenlik güçleri geldi dağıttı grubu dağıtamadıklarını topladıı gittii ...
suan durum sakin ama belli dde olmaz :18:

ayy ewet yaaa bida denk gelemedik terazi hanım sizinle:KK30::KK30:

ünide bi sürü olay lar olayylarr kaldık aralarında iki karşıt öğrenci grubu taş lar sopalar birbirine girddiiii fena karıştı ortalık neyseki hemen alındı önlem güvenlik güçleri geldi dağıttı grubu dağıtamadıklarını topladıı gittii ...
suan durum sakin ama belli dde olmaz :18:
evt topicteki çoğu hatunla iletişim halindeyiz artık her gün görüşmezsek özler olduk birbirimizi :KK53: bu aralar çok takılmıorum kk.da kpss çalşmalarıma ağırlk verdm genelde telefndan görüşüoruz falan :KK53: evt ya geçen gün haberlerde izledim şok oldum o nasıl bi saldırganlıktır öyle :KK53: aslında sakin bi üni. eskişehir nasıl oldu ben de anlam verebilmiş değilim :26:

evt topicteki çoğu hatunla iletişim halindeyiz artık her gün görüşmezsek özler olduk birbirimizi :KK53: bu aralar çok takılmıorum kk.da kpss çalşmalarıma ağırlk verdm genelde telefndan görüşüoruz falan :KK53: evt ya geçen gün haberlerde izledim şok oldum o nasıl bi saldırganlıktır öyle :KK53: aslında sakin bi üni. eskişehir nasıl oldu ben de anlam verebilmiş değilim :26:

ya aslında esk nin yerli halkı sakin dir fakat 2 üniversite olması dolayısıyla öğrencilerin cokluğu bu sehri daha da bi canlandırıyor...
yada cozutturuyorr:KK14::KK14::KK14:

ama olsun ben sehrimi seviyorum.
gelmediysen mutlaka gel ve gezzz hattaa beklerim :KK3:

Aynen öyle canmmm bıde usenıyorum azcık yapmaya ama az sora kalkacam yapım de bitsn :S
Açarasın müziğini,hemencik yaparsın:KK53:. (gerçi temizlik dyip de gçmemek lazım köşe bucak her yer toz oluyor, temizlik en zor iş bence:KK31: )
http://www.kadinlarkulubu.com/kadin...onlar-numuneler-hediyeli-yarismalar-9495.html

burada paylaşımlar oluyor bende takip ediyorum :KK1:

facede begen paylaş yorumla diye yapılamsı gereken ler anlatılıyor sonrada işte sonuç beklion o kadar cık :nazar:

twittede takip edion sayfaları yarışma yapıolar cevap verion şansını denion :KK54:

Hiç ilgilenmem böyle şeylerle ama bakıcam yine de sağol burdemcim :KK12:

Açarasın müziğini,hemencik yaparsın:KK53:. (gerçi temizlik dyip de gçmemek lazım köşe bucak her yer toz oluyor, temizlik en zor iş bence:KK31: )

Hiç ilgilenmem böyle şeylerle ama bakıcam yine de sağol burdemcim :KK12:

Ben köşe bucak yapmıyorum canm ev arkadaslarımla kaldgm ıcın ortak yerlerı halledyrm :)

ya aslında esk nin yerli halkı sakin dir fakat 2 üniversite olması dolayısıyla öğrencilerin cokluğu bu sehri daha da bi canlandırıyor...
yada cozutturuyorr:KK14::KK14::KK14:

ama olsun ben sehrimi seviyorum.
gelmediysen mutlaka gel ve gezzz hattaa beklerim :KK3:
valla kütahya, afyon falan gezdim ama eskişehire gelmedim açıkçası ama gelmeyi isterim çok. porsuk çayını merak etmiyor değilim :) hem nüfusu genç şehirleri severim :KK53:

Akşama kadar yaparsın boşver :KK53:
gerci kk.da takılmaktan temizliğe vakit bulamıyorsundur :KK52:

Evet tatlım bugün tv montajı yaptılar az önce bitti işleri buzdolabı için tamirci geldi yarın sitedekiler misafirliğe gelicek ben markete gidicem daha bide balkon camlarını siliyorum şimdi benden büyük 15 tane cam :KK53:
Daha ikramları yapıcam :KK53:

X