kalbi atmadığı için bebeğini aldıran veya başka doktorda kalp atışını duyan var mı?

zehrah

:))
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2012
765
11
herkes farklı birşey söylüyor bu konuda 7 hafta yeni bitiyor anneye zararı oluyor mu bekleyince

herkes farklı birşey söylüyor bu konuda 7 hafta yeni bitiyor anneye zararı oluyor mu bekleyince

merhaba canım geçen sene bende bi gebelik yaşadım 9 haftalıkken gittiğimde bebeğimin kalbi atmıyodu doktor hemen alınması gerekiyo dedi ben başka bi doktora daha gittim ordaki doktorda duymadı kalp atışlarını hatta renkli ultrasona bile giridim ama duyamadık ve ben kürtaj olmak zorunda kaldım ama bence biraz daha bekle 9, haftaya kadar zamanın var başka doktorada git sadece bi doktorla kalma. inş sen duyarsın bebişinin kalp atışlarını tatlım

merhaba canım geçen sene bende bi gebelik yaşadım 9 haftalıkken gittiğimde bebeğimin kalbi atmıyodu doktor hemen alınması gerekiyo dedi ben başka bi doktora daha gittim ordaki doktorda duymadı kalp atışlarını hatta renkli ultrasona bile giridim ama duyamadık ve ben kürtaj olmak zorunda kaldım ama bence biraz daha bekle 9, haftaya kadar zamanın var başka doktorada git sadece bi doktorla kalma. inş sen duyarsın bebişinin kalp atışlarını tatlım

inşallah başka doktor arayışına girdim zaten yalnız doktor iki ultrasondanda baktı ama hormonlara da bakmması gerekmiyor mu bide kürtaj sonrası çok zor oluyor mu

inşallah başka doktor arayışına girdim zaten yalnız doktor iki ultrasondanda baktı ama hormonlara da bakmması gerekmiyor mu bide kürtaj sonrası çok zor oluyor mu

canımkürtajı ben bayıltarak yaptırdım hiç bi sıkıntım ağrım olmadı bi zorluğu yok ama psikolajin biraz bozuluyo tabi

bu hafta başka doktora gideeceğim inşallah şimdi hesapladım doktora gittğimde 6+4 müş daha o zaman yeni başlıyor kalp atışları

bekle canım duyarsın sende dktorlar hememn kürtaj diyorlar inanma bana da dediler.şimdi 2.5 yaşında bebeğim :)

canım benm arkadaşım kontre gıttı doktor bebegın kalp atısları yok demıs 3 gun beklemısler tekrar baktıklarında yıne yok demıs.. kurtaja hazırlamıslar kızı son bı umut baska doktora aynı hastanede yalvar yakar tekrar baktırmıs aradan yanı 5 dk fılan gecmıs.. bebegın kalp atısları var :)) sımdı dogurdu 3 yasında :))

canım benm arkadaşım kontre gıttı doktor bebegın kalp atısları yok demıs 3 gun beklemısler tekrar baktıklarında yıne yok demıs.. kurtaja hazırlamıslar kızı son bı umut baska doktora aynı hastanede yalvar yakar tekrar baktırmıs aradan yanı 5 dk fılan gecmıs.. bebegın kalp atısları var :)) sımdı dogurdu 3 yasında :))

şaka gibi ya doktor nasıl çekecekti onun vebalini baktıkları aynı alet nasıl bu kadar değişiyor anlamadım bu işi küraja girecekken kaç haftalıktı acaba

hemen aldırma beklet bencede..kan testı yapmadımı yaptırmadıysan sen bı kan ver bakalım degerın yukselmişmi zaten Allah korsuun bebek yoksa sorun varsa kan değerlerinde de problem çıkar.
kuzenımın oğlunada kurtaj dendı ancak kalp atışları 9. haftada duyuldu bırde hastanenın cıhazıda onemlı daha ıyı bır hastaneye kontrole gıt bence..
umarım olumlu sonuclarla donersın..Allahh korusun ikinizide..

hemen aldırma beklet bencede..kan testı yapmadımı yaptırmadıysan sen bı kan ver bakalım degerın yukselmişmi zaten Allah korsuun bebek yoksa sorun varsa kan değerlerinde de problem çıkar.
kuzenımın oğlunada kurtaj dendı ancak kalp atışları 9. haftada duyuldu bırde hastanenın cıhazıda onemlı daha ıyı bır hastaneye kontrole gıt bence..
umarım olumlu sonuclarla donersın..Allahh korusun ikinizide..

amin..kan testi yapmadı haftaya yapalım dedi bende şaşakına döndüm o an aklıma gelmedi onu niye yapmadığı başka doktor arayısına girdim inşallah iyi bir doktor bulurum olmazsa da iki hafta bekleyeyim artk diyorum

şaka gibi ya doktor nasıl çekecekti onun vebalini baktıkları aynı alet nasıl bu kadar değişiyor anlamadım bu işi küraja girecekken kaç haftalıktı acaba

işte cnm boyle hatalar olabılıyor saqlıklı cocugu neredeyse alıyolarmıs yanı :KK43: 3.5 4 haftalıktı cnm .. sende bıkac doktora goster bence hemen karar verme

sağlıklı bir karar ver bunun içinde dokuzuncu haftayı beklememiz gerekiyorr bak oğlum bile evettt dediii tekmel,yooo:)) canını sıkma olur muuuu

bu arada haberlerini bekliyoruzzz fasulyee tanesininn:))

merhaba benimde benzer bir durumum var 6 hafta 3 günlük kalp atışı var dedi doktor gecen perşembe kontrole gittim aynı oktor yoktu başka bir doktora kalp atışı yok dedi önümüzdeki çarşamba tekrar gieceğim ama hiç ümidim yok çok üzgünüm kendimi kürtaja hazırlıyorum ama bir ümit işte insanda aranızda bunu yaşayan varmı sonradan kalp atışını duyabilirmiyim :KK43:

neden bu kadar ümitsiz konuşuyorsun yaaa yapma böylee bak yaa ben hep iyimser düşündümm canım sekizinci haftaydıı neredeysee ve geç döllenme de olabilir bu kadar endişelenmee tamm mıı cıanım

inşallah limon perşembe günü hayırlı haberler veririm inşallah bebişinide yerime sev:)) medicalparka randevu aldım perşembe gideceğim inşallah.kendi kendine düşse kürtajla alınmasından daha az üzüleceğim gibi geliyor öyle dua ediyorum ömrü yoksa kendi düşsün yoksa sağlıkla doğsun dşye
selvi bende gittiğimde 6+3 müş daha doktor 7 haftalık deyip duruyordu kaç gündür araştırıyorum 8 de ve 9 da duyan insanlar o kadar çok ki imkanın varsa hemen başka doktora görün hayırlısı bende öyle dua ediyorum artık

yok ümitsiz değilim ikisi arasındayım kkendimi fazla kaptırmak istemiyorum ikisine de

selvi sana iki kişinin yazısını kopyalıyorum
ben aynı gun farklı doktora gittim ilk gittigim 7haftalık hamile oldugum halde hem kalp atışını duymadı hemde kese 4hafta 5gunluk gorunuyor diyip moralimi bozdu 2.gittigim kalp atışınında oldugunu keseninde tam 7haftalık oldugunu saglıklı oldugunu soyledi,ve oylede cıktı şuan 23haftalk kızım.
26 dakika önce, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

ben devlet hastanesine gittiğimde 5+4 günlüktüm kalp atışını bırak keseyi bile göremedi.ordan çıkıp o moral bozukluğu ile özel polikliniğe gittim.doktor alltan ultrasonik muayene yaptı keseyide bebeğide kalpatışınıda çok şükür duyduk.moralini bozma.yüreğinğ ferah tut.başka doktora gitsene perşembeyi bekleme derim.ii akşamlar.
15 dakika önce · Beğenmekten Vazgeç · 1

inşallah limon perşembe günü hayırlı haberler veririm inşallah bebişinide yerime sev:)) medicalparka randevu aldım perşembe gideceğim inşallah.kendi kendine düşse kürtajla alınmasından daha az üzüleceğim gibi geliyor öyle dua ediyorum ömrü yoksa kendi düşsün yoksa sağlıkla doğsun dşye

düşşün deme canım yaa dur bakalımm daha bakk iyi haberlerini bekliyoruzz forumda bir arkadaşımız daha vardıı 6+ falan dıı şimdii kalp atışını duyduu yaa oda senin gibiydii canım şimdi nasıl mutluuu

kürtaj olmasındansa düşsün diyorum çünkü doktor hatasıyla alınrsa daha çok üzülürüm

X