Kalalarmdaki sklk ! :) Baardm kzlar ..)

freesecret

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2009
85
1
merhaba kızlar ben hep kalçalarımdan ve basenlerimden yakınırdım çok tv ve pc başında kalmaktan ve spor yapmamaktan olsa gerek oturur oturmaz onlar yayılırdı bide böle koştukça sallanan sarkık bi görüntü hiçde hoş olmuyo açıkçası ..:sinifsinif:

ondan sora netten yaptığım araştırmalarla bi egzersiz programı uyguladım . düzensiz yapmama rağmen ( sadece zamanları düzensiz , başladığımda egzersiz programını bitiriyodum ) bacaklarımdaki değişime inanamadım . çok mutluyum çünkü aynaya yan dönüp bakınca kalçalarımın çokta olmasa sıkılaştığını farkettim :lepi: oturuncada daha az yayılıyo. şimdi karar verdim daha düzenli yapıcam ve tamda istediğim kalçalara sahip olucam .. hihoyyyt

merak ettikleriniz varsa sorabilirsinz yardımcı olabilirsem ne mutlu opuyorumnanaktan

e tabi var canım..nasıl hareketlermiş bunlar... bize de söyle bizde sıkılaşalım zemuszemus

:ecrin_bebek:öncelikle aklıma geldikçe nerde olursam oliyim oturduğum yerden on kere popomu ve kalçalarımı sıkıp biraz bekleyip bırakmışımdır bu hem popoma hemde kalçalarıma yaradı kızlar

aslında bilinen hareketler :) kaydirigubbakcemile
1 - ) yere yan yatıp bacağınızı yere değdirmeden 30 kere kaldırıp indiriyosunuz zamanla artırın her seferinde dayanamadığınız yere kadar yapmanız tavsiyem .zemuszemus
2 - )yüzüstü yere yatıp ayağının altını tavana paralel tut ve 30 kere bacağını kaldır indir bunu bacaklarını ve poponu sıkarak yapın :kedi:
3 - )bu hareket zordur biraz önce şınav pozisyonuna geliyosunuz sora 1 dk boyunca ayak değiştirerk bi ayağınızı öne getiriyosunuz sora onu çekerken diğerini getiriyosnuz en çok işe yarayanlardan biri buydu :) :lepi:
4 - )yere sırtüstü yatıosunuz dirsekler yerde ve bacaklar dizden kırık ayaklar yere değio poponuzu kaldırıp indirin ama çok kaldırın ve sıkarak yapın bu da çok etkili 10 kere yapmanız yeterli . kaydirigubbakcemile5
5 - )ayakta durun dizlerinizi kırarak eğilin bacaklarınız açık olsun oturuyomş gbi durun 5e kadar sayıp kalkın buda 20 kere yeterli :) şakkıdı
6 - )son olarkta köpek pozisyonunda durun dizleriniz ve dirsklerinz yerde , yere değdirmeden göğsünüze kadar çekin sora bacağınızı uzatark kaldırabildğinz kadr kaldrın buda etkili :1closedeyes: bitene kadar diziniz yere değmemeli yerimseniben bu benm en çok sevdiğim harekettir

hadi kolay gelsin hihoyyyt

Son düzenleme:
nivea body egzersizlerini şiddetle tavsiye ederim muhteşem sıkıştırıyo kilo verdiriyo muhteşem yani

google de aratın ındırın biz eşimle birlikte yapıyoruz :) çok güzel bişe

seni tebrik ederim en azından azmedip istediğine ulaşmaya başlamışsın alkisalkisalkis
ee bizde deneriz tabi teşekkürler

Ben araniza yeni katildim arkadaslar ama bu konuyailgili bende takintiliyim.pilates önerirm herkese hem ok SIKILSTIRIYOR hemde kilo verebiliyorsunuz

bu hareketleri aerobik kursuna gittiğimizde yaptırıyodu hoca.. bende o zamanlar çok faydasını gördüm.ama bırakınca daha beter oldum..devamlı yapmakta fayda var gerçekten.ama bunu bi türlü başaramıyorm

ne usengec bır toplumuz degıl mı ya...

mıllet avrupa ulkelerınde tatıl ıs gunu dınlemeden sabahın her gun aynı saatınde kalkıp sporunu yapıp dusunu alıp kahvesını ıcıp kahvaltısını yapıp ısıne gıdıyor...
bız gunde 10 dk bıle tutmayacak basıt egzersızlere usenıyoruz.. yanlıs anlamayın kendım ıcınde soyluyorum..

bu sporu hayatıma oturtmam sart bu egzersızler zaman acısından bırsey degıl de gunde 1 saatımı mutlaka spora ayırmak ıstıyorum artık ne varsa spor da var hareket te var.......

Arkadaşlar çözümü yok mu diye sızlanıyoruz ama var oda spor.kaydirigubbakcemile2 Ama kimse yapmadığı için çözüm bulunamadı gibi bir hava oluşuyor.Yapan yapmış işte.
Yağlar,bitkiler vs. hazırcılık yapmayalım
hazıra dağ dayanmaz
emeksiz yemek olmazzzz

gerçekten de etkili olabilecek egzersizler,, haftaya başlıyorum bende :) umarım kısa zamanda pes etmem. paylaştığın için teşekürler canım.

bu hareketleri tek düze ve sıkıcı bulanlara bir saat yürüyüş yada bisiklete binmeyi tavsiye ederm. kulaınızda müzik ve keyifli , tempolu bir yürüyüşle hem kendinize vakit ayırıyor hem incelip sıkılaşıyorsunuz.zinde kalıyorsunuz.

bencede mantıklı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…