Kalalarmdaki sklk ! :) Baardm kzlar ..)

ohooo çoğu arkadaşım popo üstünde oturup sıkılaşma derdinde..
valla..tek sorunum biraz çatlaklar..ne selülitmiş ne sarkmaymış bilmem..
vücuduma yumruk atsan elin kırılır..
bunuda tamamen dance'a borçluyum..yılalrdır hergün en az 2 saatimi ayırıyorum çünkü..
egzersiz olayı biraz sıkıcı oluyo..ama dance..çok başka..
sadece egzerszle dancelada olacak bişey değil..fastfood çikolata cips cola faln azalcak
allahtan vejeteryanım..tek bağımlılığım çikolata ):

bende bunları bi ara denemiştim gerçekten sıkılaşıyor .ama zahmetliii onun ağrılarıda bitmioo

pilates diyorum başka bişey demiyorum..özellikle kalça egzersizleri ve lastikle çalışmalar kalçayı da karnı da bacakları da taş gibi yapıyor,biraz sabırla 1 ayda bile etkisini gösteriyor denemenizi tavsiye ederim..

konuyu açan arkdşm acaba bunları yapınca popodan gttimii??? popodan gtsin istemiorm gider die korkuorm küçük kalır o zmaneyvahedigeldismile

canmm ne kadar sürede etkisini gördün, dedklerini düzenli yapsak kaç günde sonç alırız?

Canım hepsi iyi güzel de ben 3. hareketi pek anlamış değilim, biraz daha açıklar mısın rica etsem :))

cnm ben de yapıyorum bu hareketleri. her birinden 30 defa:)
çoook azimliyim, bakalım faydasını ne zaman görücem. gelişmleri yazarım.

takipcinim canım sonuclarını yaz burayayerimseniben

yaklaşık 1 hafta yaptım. toplam 4 kez falan da yağ sürdüp, streç filimle sardım. şuan çok hastayım ara verdim ama 1 haftada bile faydasını görmeye başlamıştım. ben de acayip selilütte var, bakalım ne zaman tam faydasını göreceğim. iyileşeyim tam gaz devam:teytey:

burdaki çoğu arkadaşlarda benden yani üşengeç ama zinde kalmak vee vucudun güzel olması için başlamak gerekiyor. umarım başlarız

benim de aynı şikayetlerim var ne aptıysamkurtulamadım valla
callanetics egzersizlerin başladım umarım faydası olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…