Kahverengi lekelenmeler....:((

Badem çok merak ediyorum senii hala ikinci çizgiyi görüyormusun canım:jeyyar:
Seni rüyamda gördüm dün gece dur sakın gülme
Senin hamile olduğunu okuyordum k.k söylemek istedim içimden geldi canım seni ümitlendirmek istemiyorum üzmek istemiyorum ama içimde tutamadım napiim:1rolleyes:-tatlicadiarzu-

Canım bilmiyorum ki hala...adetime 3 gün var..2 gün evvel 2 damla kan vardı iç çamaşırımda...Bu günlerde gene arada kahverengi lekelenme ve minik kahve-pembe pıhtılar geliyor parmağıma..Ama kanama yok....:sm_confused:

bademcim ne yaptın varmı bir değişiklik...
testlerden ne haber :))))

arkadaşlar merhaba bi sorum olacak
yumurtlama günümü nasıl hesaplayacağımı bilemedim.çünkü bu ay garip bir adet dönemi geçirdim.11 nisan da adet olmam gereirken 2 gün boyunca hiçbirşey olmadı (hamişim diye sevinmiştim:nese13 nisan ve 14 nisan da aşırı kahverengi lekelenme oldu sonrada 15inde akşam kanamam başladı ve 5 gün adet oldum.şimdi SAT için hangi tarihi yazacam?

Adet oldum canım.1 ay sonra testlere kaldığım yerden devam edicemkaydirigubbakcemile3

Canım benim Allahım senin yüzünü güldürecek nasıl olsa ..:Saruboceq:
ben buna yürekten inanıyorum..a.s
Biraz daha toparlanmış olursun hem..:1hug:
Dualarımdasın canım benim...:Saruboceq:

Arkadaşım bazı kadınlar adet günü bile yumurtlayabiliyor diye bir şey okumuştum..Önce inanasım gelmedi..Ama adetin 5. günü yumurtalığımda 2 cm lik folikulü görünce ( ultrason muayenesinde ) ki 2 cm olunca yumurta çatlamaya başlıyor ,inandım..Bunun için netten yumurtlama testleri aldım,onlarla yapıcam ölçümümü..2 adet arası yumurtlama olur diye kesin bir kural olduğuna inanmıyorum artık..Kendi gözlerimle gördüm çünkü monitörde...
Canım benim Allahım senin yüzünü güldürecek nasıl olsa ..:Saruboceq:
ben buna yürekten inanıyorum..a.s
Biraz daha toparlanmış olursun hem..:1hug:
Dualarımdasın canım benim...:Saruboceq:

Allaha emanet ettim kendimi canım..İnşallah yüzümü güldürür..

ya kızlar benim 20 gün önce ilk baş kavuniçi gibi leke geldi sonra kanamam oldu çok az doktor düşük tehtidi dedi 2 hafta yattım ve progestan kullandım dün gittim sorun kalmamış dedi ama ara ara akıntım oluo sarı renkli böyle akıntısı olan var mı.lütfen cevap.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…