kahverengi akinti..

birgxuxl38

biricigim benim
Kayıtlı Üye
7 Mart 2008
1.423
7
37
slm arkadaslar bizde bebek istiyoruz heray cok umutlanip adet olunca mahvoluyordum bu ayda hamileligi kafama takmiyacagim dedim ama tamda günümde adet olacagim derken kahverengi akinti gelmeye basladi 2 gün cok az geldi simdide karin agrilarim oluyor ara ara sizde neden böyledir ? cevablarsaniz sevinirim herkese simdiden tesekkürler

canım buna benzer bi konu vardı ama ben yinede yazıyım sana hamile olma ihtimalin var bebeğin yerlşem kanamsı ve ağrısı olabilir en yakın zamanda bhcg yani kanda gebeline baktır bi kaç günlük bile hamile olsan hemen çıkıyo inşallah hamilesindir

bende bi cok konuda okudum yerlesme kanamasi die seninkide oyle olabilir INSALLAH HAMILESINDIR ama yerlesme kanamasi cok az oluor bildigim kadariyla seninki 2 gun surmus bilemedim simdi...:18:

canım bencede hamile olabilirsin kendine dikkat et ve hemem: test yap.geçmiş olsun canım

bende bi cok konuda okudum yerlesme kanamasi die seninkide oyle olabilir INSALLAH HAMILESINDIR ama yerlesme kanamasi cok az oluor bildigim kadariyla seninki 2 gun surmus bilemedim simdi...:18:

evet az oluyo ama yinede hamile olma ihtimali var ama hamileysede dikkat etmesi lazım riskli bi hamilelik olabilir çünkü kahverengi akıntı hamilelikte çok normal değil

BEN almanyada yasiyorum burda kan testi yapmiyorlar bugünn sabah gidip test alacagim yarin yaparim acaba testede cikarmi sonucu

evet canim bendede cok az geliyor ancak sildigim zaman tam anlayabiliyorum ..
bugün test alip yarin yapacagim bakalim sonuc ne cikacak

ben simdi test yapsam acaba mecbur sabah idrariylami olmasi gerek kagit üzerinde öyle yaziyor?sizce sabahimi beklesem

4 saat beklesemmi acaba simdi agrilarimda artmaya basladi asiri bel agrim var bi yandanda korkuyorum bi arkadasin dedigi gibi tehlikeli bi hamilelik olabilirmi acaba simdi akintida bitti sadece agrilarim var

ben simdi test yapsam acaba mecbur sabah idrariylami olmasi gerek kagit üzerinde öyle yaziyor?sizce sabahimi beklesem

hayır canım beklemene gerek yok hemen yap ben öğlen yapmıştım benim pozitif çımıştı ne zman yaptığının hiç önemi yok ben senin yerinde olsam 1 dk bile dumaz yapardım testi

hayır canım beklemene gerek yok hemen yap ben öğlen yapmıştım benim pozitif çımıştı ne zman yaptığının hiç önemi yok ben senin yerinde olsam 1 dk bile dumaz yapardım testi

senin testin icindede yaziyormuydu sadece sabah idrari ile diye?

bel agrisida psikojik olamaz heralde degilmi arkadaslar ben en iyisi 4 saat bekleyip testi yapim hamile degilsem bile kontrol olmam gerek hic normal degil böyle olmasi ilk defa böyle oldu

arkadaslar test yaptim negativdi
doktora gidecegim muane olmak icin ama biraz randevu vermeleri uzun sürer galiba sizce neden böyle olmustur kafam iyice karisti

arkadaslar test yaptim negativdi
doktora gidecegim muane olmak icin ama biraz randevu vermeleri uzun sürer galiba sizce neden böyle olmustur kafam iyice karisti

canım bencede sen bi an önce doktora git randevu vermeleri çok uzun sürmüyo kahverengi akıntı ve ağrının sebebi yarada olabilir ama inşallah değildir

1 ay önce yine kontreldeydim ama simdi saat 3 olmasi bekliyorum arayip anlatacagim dururumui erken termin almaya calisacagim bakalim hakkimizda hayirlisi olsun

adet gününde yapılan testler idrar testlerinden bahsediyorum negatif çıkabilir. doktora git bakalım kan testi yapmıyolarmı doktorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…