kahve tarot iskambil katina falıma bakanlara tarot yada katina falı bakacağım

Simay slm,
Banda bakabilir misin kuzum?
Şimdiden teşekürler...

canım SÖZ vermiyim daha sonra bakmaya çalışırım

rapisa ben fal bakamıyorum ama yorumlarını okudum benim için bakarmısın lütfen
biliyorum karşılıklı bakmak istiyorsun ama ben yinede şansımı denemek istedim

katina falın
canım erkek arkadaşını sahiplenmişsin oun için uğraşıyorsun acı çekiyorsun onun değişeceğini düşünüyorsun o sana değişiyor gibi görünüyor ama aslında herşeyaynı. daha önce nasılsa hep öyle olacak.bunları düşünüyorsun sende buna sebepte kısa süreliğine aranızda kötü sözler yüzünden bir dargınlık olmuş dargınlık yada aksilik.canım sen çalışıyormusun işinde gelirin iyi mi yada sonradan maddi durumun çok iyi olacak böyle birşey varmı varsa bu sevgilinin ilgisini çekiyor olabilir.geçmişte ilişkilerinde yada bu ilişkinde geçmişte yine sıkıntı çekip gözyaşı dökmüşsün.canım senin bir hastalığın varmı seni endişelendiren bu hastalığını yenmek istiyorsun varmı böyle birşey?yakın zamanda daha önce başından geçmiş her türlü kötü olayları unutup herşeyi geride bırakacaksın.belki çok emek harcayıp sıkıntı çekmiş olabilirsin ancak yeni durumlar herşeyi unutmanı sağlayacak.şuan belki canın yanıyor ama herşey giderek daha iyiye gidecek.canım sen bu kişiyle evlilik düşünüyorsun sanırım ama evlilikte sorunlar yaşayıp mutsuz bir evlilik çıktı falında :44:canım senin etrafında dikkafalı çocuğu olmayan bir kadın var bu kişi senin başını belaya sokabilir dikkat et buna.canım sen evliliğinde aileninde desteğini istiyorsun bu kişininde yanlış kişi olduğunu düşüneceksin yine ilerde ve aranızda güvensizlik olacak bu da aranızda huzursuzluğa yol açacak ama sen gerçekleri göreceksin.bunlar çıktı canım katina falı biraz acımasız :44:

Teşekür ederim Rapisa..Ben çalışıyorum.Manevi sıkıntılar var genelde.Depresyon var,başka bir hastalık yok çok şükür..Maddi anlamda sıkıntım yoksa da aman aman maddiyat yok.Çalıştığım için olmadığını hissediyorum.Çünkü yanındayken beni beğendiğini,çok içten duygularla bağlanabileceğini,benle mutlu olduğunu,özellikle bana karşıiyi niyetli bir insan olduğunu hissetmiştim.(Uzakken sorun oldu ama.).(ozaman değilde ben ordan dönünce açılmıştı)..O da yalnız bir insan aslında...Yurt dışında tek başına yaşıyor,anne babası boşanmış,orda akrabalrı var..

Onun için tarot da bakabilir misin?

Son düzenleme:
şuan müsait değilim söz vermiyim daha sonra bakmaya çalışırım...

Teşekür ederim Rapisa..Ben çalışıyorum.Manevi sıkıntılar var genelde.Depresyon var,başka bir hastalık yok çok şükür.

Onun için tarot da bakabilir misin?

Dik kafalı ,çocuğu olmayan:) Var böyle arkadaş,şimdilik iyiyiz.. O da acılı ne var ki..

rica ederim canım anlıyorum seni bende falıma bakılınca mutlu oluyorum bu yüzden bakabilecek durumdaysam bakmaya çalışıyorum

valla imreniyorum size nasılda görüyosunuz ufacık kartlarda yada fincanda o kadar şeyi.
ben gözüme soksalar yine göremem nerde ne var

canım sana bu günlerde bir haksızlık yapılmış ve hayatın darmaduman olmuş bu yüzden kendini yetersiz güçsüz hissediyorsun ama aslında öyle değil güçlü birisin sen belkide bu olay sayesşnde güçlenmişsin ipleri kendi eline almışsın.ilişkinle ilgili sanırım bir karar vermişsin bu belki başka planların uğruna ilişkinden vazgeçmen gibi birşey olabilir.şimdi biraz kafan karışık ama çok yakında kendini dengeni bulacaksın.hayatında değişen şartları kontrol edebileceksin.duygusal anlamda ikilemde kaldığın bir durumla karşılaşabilirsin onu mu seçsem bunu mu seçsem diye ama sen uzaklara gitmeyi seçeceksin.ilerde canım sen haklı olsanda çevrende bu belki sevgilin olursa yada varsa sevgilinle de olabilir fikir çatışması yaşayabilirsin senin ahlaki görüşlerinin benimsenmediğini görüp rahatsız olabilirsin.etrafında sana zarar vermek isteyen kişiler olacak canım.bak bu falında çıkmadı ama sen inançların uğruna doğru bildiğin uğruna mücadele etmeyi seven birisin bence bu yüzden bildiğinden şaşmayacaksın çevrendekiler seni zorlasalar da belki en yakınların bile sen bildiğin yoldan şaşmayacaksın.bence doğru olanı yapıyorsun canım nedense falına bakarken kendime bakıyormuşum gibi hissettim. umarım tutarlı bir fal olmuştur

rapisa ben fal bakamıyorum ama yorumlarını okudum benim için bakarmısın lütfen
biliyorum karşılıklı bakmak istiyorsun ama ben yinede şansımı denemek istedim

hiç denedin mi canım dene belki sende görürsün çok özel bir yetenek değil yani bende burada baka baka biraz öğrendim

valla imreniyorum size nasılda görüyosunuz ufacık kartlarda yada fincanda o kadar şeyi.
ben gözüme soksalar yine göremem nerde ne var

yok artık yaaaa canım ağzına yüreğine sağlık evet bir haksızlığa uğradım ve hayatım altüst oldu resmen. bir karar aldım ve çok istediğim birşeyden vazgeçtim gibi bişey erteledim yani. uzaklara gitmek çok isterim ama mümkün değil şimdilik. eşimin işi burada çünkü. bana kalsa hemen bu gece giderim burdan. inandığım şeyler uğruna herşeyi göze alabilirim inatçıyım hırslıyım elde etmek istersem kimseyi dinlemez elde edene kadar çalışır ve elde ederim. valla bunlar tuttu canım yüreğine sağlık.

peki bir dileğim var bebek istiyoruz o ne zaman olacak o konuda bir görüşün oldumu

hiç denedin mi canım dene belki sende görürsün çok özel bir yetenek değil yani bende burada baka baka biraz öğrendim

valla denemek lazım aslında ama tarot kartları ciddi kartlar şakası olmaz bildiğim kadarıyla kadife kesede ve karanlık rutubetsiz ortamda saklanmalı ve yorumlamayı bilmeyenlerde kesinlikle ters etki yaratan kartlar.
ben bi ara lenormand kartlarına merak salmıştım ama onlarıda tr de bulmak imkansızdı bi dahada üzerine düşmedim doğrusu

canım senin erkek arkadaşın gizemli şüpheci artniyetli biri.daha önce aldatıldığı için belki böyledir.kendisine bir oyun yada haksızlık yapıldığında o da aynı şekilde karşılık veriyor.bu aralar sorumlulukları altında ezildiğini hissediyor.bir mücadele içinde belki işle ilgili yada bir davası varsa oda olabilir zorlu rakipleri var onlar zorluyor.falında su grubundan bir bayan çıktı ben bunu şöyle düşündüm yanılıyorumdur belki fal sonuçta sevgilinin eski sevgilisi su grubu bir bayan mı eğer öyleyse canım bence o o kişiyi düşünüyor çünkü falda çıkan kadın sadakatsiz bir kadın.bugünlerde sevgilinle aranızda kalp kırıklığı olmuş üzülmüş fakat çok çok fazla üzülmemiş.canım senin yakın zamanda bir yerden para yada maddi değeri yüksek bir gelirin olacak mı? demin sanırım sana söylemiştim burada da çıktı. bence senin eline böyle bir para yada maddi değeri olan birşey geçecek.o da bununla ilgili gibi geldi bana.bak şimdi falda sende varsın seninle mutlu bir aşk yaşadığını düşünüyor.sevgilin etrafında mutlu olmak kendini zorluyormuş gibi neşeliymiş gibi görünmeye çalıştığı düşünülüyor.canım ya sizin sevgilinle aranızda senden şüphelenmesi gibi bir durum mu var? ilerde belki böyle birşey yaşayıp üzülebilirsin yani sana haksızlık yapılabilir.bir iftiraya uğrayabilirsin ama zamanla bunu atlatacaksın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…