Kahve falıma bakan arkadaşlara tarot falı bakacağım

tarot dışında katina bakabilirim ama acemiyim

sevgilim yok o yüzden katina da bir şey ifade etmiyor. Ama bir sorun varsa sorablirsin. Sorunun açık ve belirgin olması yeterli :)

sevgilimle yeni ayrıldık bana dönecek mi ve yakın zamanda yeni bir ilişkiye başlayacakmıyım bakarsan sevinirim. bende bakıyorum kendime ama başkasının yorumlamasını tercih ediyorum kendi duygularım karışabiliyor

sevgilim yok o yüzden katina da bir şey ifade etmiyor. Ama bir sorun varsa sorablirsin. Sorunun açık ve belirgin olması yeterli :)

Biraz geç oldu kusura bakma.

Sevgilinin sana dönmesi noktasında çok olumsuzluklar var bu kişi senin umduğun gibi biri değil. Şimdiye kadar yaşadığınız olumsuzluklar onun sebebi ile kaynaklanmış. Güçlü karakterde biri değil ve asla senin beklentilerini yerine getiremicek. Onu olmadığı biri gibi görüyorsun ama sen de gerçek yüzünü göreceksin yakın zamanda. Onunla ilgili hayallerden vazgeçip yoluna hava grubu burcu birisyle yoluna devam ediyor görünüorsun bu kişi ya seninle yaşıt ya da senden küçük yaşça da ayca da olabilir. Ama yaşanan tüm olumsuzluklar seni bu yeni kişiye doğru yönlendirecek.

Allah Allah şaşırdım biz barıştık canım ya hiç öyle şeyler düşünmüyorum şuan ama zaman ne getirir bilinmez

Allah Allah şaşırdım biz barıştık canım ya hiç öyle şeyler düşünmüyorum şuan ama zaman ne getirir bilinmez

Kartlarında sürekli aldatlma ve yalanlar çıktı hayal kırıklığı çıktı. Çıkanları söyledim ben de ama dediğim gibi aradan çok uzun zaman geçtiği için alakasız seyler çıkmış olabilir. Hayırlısı olsun hakkında.

bakayım canım..
yakında aileden gelicek güzel bir haberin var.
sıkıntıların biraz açılıyo gibi çıkmış çok büyük bi nazarın var farkında bile değilsin sen..
canım sen sanki birine gitmek istiyosun ama hem seni hem onu engellicekler.kız erkek bilmiyorum kim bu.
senin aşkla ilgili bi kısmetin var çok büyük bi kısmet bu ve çookta temiz.azıcık bekle gelicek sana bu adam.
falın çok güzel çıkmış maddi manevi rahatlaman var senin kısa zamanda.
bu adamla olucaksın sen kafana yatıcak valla kocaman çıkmışsınız

Teşekkür ederim canım ağzına sağlık peki iş ile ilgili bir şey çıkmış mı?

Teşekkür ederim canım ağzına sağlık peki iş ile ilgili bir şey çıkmış mı?

canım işle ilgili rahatlaman olucak gibi geliyo bana maddi rahatlaman var çünkü.
ama sen başka iş mi istiyosun anlamadım bi mutsuzluğun var sanki o konuda emin olamadım ama..

çok kısmetli bir anlaşman var.eğer gözünü açar yakalarsan çok büyük rahatlık verecek çok memnun edecek seni.hatta bu işi iki kişi saflıklarından kaçırmışlar arkasından kavga ediyorlar.

bu iş vasıtasıyla senin bir erkekle tanışman olacak, birbirinize tutkulu bakıyorsunuz böyle.adam arkasında birini bırakacak gibi.bu kişiyle aynı işi yapıyor olabilirsiniz.sonra beraber yükseleceksiniz canım.

yüzyüze bakan insanlar görüyorum sürekli bir tanışman yada karşılaşman var.

canım sen seçim şansı yüksek birisin önün hep açık, kararlarını istediğin gibi verebilir hayatına istediğin düzene sokabilirsin bu güç sende var.

kötüyüm dediğin dönemde, çok daha fazla yara almadan şansın sayesinde kurtulacaksın.şansına güven.

mevkisi yüksek biriyle iletişime geçeceksin bir konuyla ilgili danışman olacak bu kişiye.

aileyede güzel bir aşk bir kısmet geliyor,evlilikle sonuçlanabilir.sen veya ailenden biri bu.

Son düzenleme:
canım işle ilgili rahatlaman olucak gibi geliyo bana maddi rahatlaman var çünkü.
ama sen başka iş mi istiyosun anlamadım bi mutsuzluğun var sanki o konuda emin olamadım ama..

başka bir iş istiyorum evet canım :)

iş değiştirmeye niyetlendim ama olacak mı olursa hayırlı olacak mı ona karar veremedim canım onunla ilgili bir şeyler görebiliyor musun? Sağol bu arada ağzına sağlık :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…