Kahve falıma bakan arkadaşlara tarot falı bakacağım

iş değiştirmeye niyetlendim ama olacak mı olursa hayırlı olacak mı ona karar veremedim canım onunla ilgili bir şeyler görebiliyor musun? Sağol bu arada ağzına sağlık :)

el sıkışma gördüm canım.yanında da kocaman balık..karlı kısmetli bir işe gireceksin bence yakın zamanda..

Teşekkürler kızlar ağzınıza yüreğinize sağlık mutlu bayramlar bu arada :))

Canım sıkıntılarını atmana bir erkek vesile olucak. Yakın zamanda tanışıcaksın bununla hafif esmer gibi bi erkek. Aileden gelicek büyük bi haberin var. Güzel bi haber maddi rahatlaman var. Bir yola gidiceksin karamsarsın ama sonu güzel. Bu yolda alıcağın bi kaç haberin var. Falın çok güzel çıkmış içim açıldı vallahi:)

Canım benim durumu biliyorsun. Ben beyaz tenli ela göZlü kızıl saçlıyım akrebm. Oda koç esmer kahverengi gözlü saçlı:) arar inşalalh beni düzeliriz(

Canım benim durumu biliyorsun. Ben beyaz tenli ela göZlü kızıl saçlıyım akrebm. Oda koç esmer kahverengi gözlü saçlı:) arar inşalalh beni düzeliriz(

Canım ikniz için baktım ama ailenle ilgil, bir durum olacak ve bu da seni bir süre bu çocukla ve diğer her şeyle ilgili düşüncelerden uzaklaştıracak belki sağlıkla ilgili beşlki de başkla bir şey ama bir müddet aklına bile gelmeyecek kendi derdinle ailenin derdiyle uğraşacaksın. Ve belki de böylesi daha hayırlı sürekli onıu düşünüp ona yömnelik hareket etmektense kendin olup kendi hayatına devam ettiğin vakit bu çocuk sana çekilecek. Sana geri dönüşü o zaman olacak senin yoluna devam ettiğini gördüğünde. Yakın bir zamanda haberleşmeniz olacak.

teşekkür ederim canım
evet taşıncam falan kafamda deli sorular yani:))
haberleşelim ya inşallaah.ne kadar yakın haberleşmemiz:))
haberleşirsek belki döner o tuhaf huylu..ara ara konuşuruz falan belki ne biliyim

teşekkür ederim canım
evet taşıncam falan kafamda deli sorular yani:))
haberleşelim ya inşallaah.ne kadar yakın haberleşmemiz:))
haberleşirsek belki döner o tuhaf huylu..ara ara konuşuruz falan belki ne biliyim

iki ya da dört gün canım

ıkıntılı dönemlerinde yanında olan ve olacak çok iyi bir dosta sahipsin. biraz sıkıntılı ve bir o kadarda yoğun bir dönem geçirmişsiniz ama kısa zamanda bu durum geçecek ve büyük bir ferahlama var. Çok yakın bir dönemde sevindirici bir haber alacaksınız. Bir teklif sizi oldukça güç durumlara düşürecek. sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız, hayatınızda yeni fırsatlar çıkacak önünüze zamanı geliyor. yakında üzüntülü bir haber alacaksınız. bir donem önce içinize atmış olduğunuz bir sıkıntıyı da görmezden gelemeyiz . ancak o sıkıntıyı artık geride bırakmış olsanızda içinizden tam anlamıyla çıkaramamışsınız şansınız açılmaya başlayacak ve elinize yüklü bir miktar para geçecek. uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir şey var çok yakın bir zamanda kavuşacaksınız. Bunca zamandır harcadığınız emeklerinizin, yaptığınız fedakarlıkların ve döktüğünüz göz yaşlarının karşılığını sonunda alacaksınız.Yakın bir zamanda büyük bir coşku ve sevinç var..Biraz daha sabır... yakında elinizde olacak bir alacağınız var. maddi ve manevi anlamda çok rahatlayacağınız keyifli mutlu günler sizi bekliyor.. Şuanda tam etrafınızda dolaşmakta olan harika bir fırsat var ve siz bu fırsatı bu derin düşünmeniz sayesinde elde edecek çok da başarılı olacaksınız.bu bahsettiğim yeni bir iş de olabilir şuanda sahip olduğunuz işte farklı bir pozizyon yada beklenmedik bir süpriz de olabilir. Biriyle birlikte uzun bir yolculuğunuz var yolun sonu sizi tedirgin edebilir ama sorun yaşamayacaksınız. ayaklarınızla alakalı bir sorununuzmu var bilemiyorum ama lütfen bu konuda dikkatli olun. sana A harfinden gelecek haberi iyi dinle

teşekkürler.

Partnerinin sana tekrar geri dönmesi olacak ama bu maddi bir konuya ilişkin olablir kendi yaptığı işle ya da arayla alakalı br durum sebebişyle tekrar görüşeceksiniz. Kavga etmeniz olası görnüyor. İkiniz de aynı dili konulmadığınınz için biraz kırıcı sözler sarfedilebilir. Ama yollarınıza deva ediyor görünüyorsunuz.

İş konusunda ise tekrar okula dönme gibi bir durum ya da farklı alanda bir eğitim alma olabilir. Bu arada bir iş fırsatı kaçıracaksn ama buna üzülmekle zaman kaybetme her şeyde vardır bir hayır de ve yolna devam et. İnsanlarla ilişki içinde olacağın bir iş fırsatı çıkacak karşına herkesi idare eder krizleri yönetir konumda olacaksın. Sürekli konuşma ve insanlrla iç içe olmayı gerektiren bir iş olacak bu.

hoşgeldin canııım.
seni yine sıkıntılı gördüm ben için kararmış iyice.
canım bir düşmanın var yakın zamanda ortaya çıkıcak zaten ama ummadığın biri bu kısa boylu.
senin işin ne bilmiyorum ama sanki ayağa kalkıp konuşuyosun birileriyle hani üstün birisin bir çok insandan.
çok yıprandığın bir konu var artık uğraşmıcam diyip bırakıcaksın.
bir erkekle tanışman ve çok hızlı yakınlaşman olucak.
3 tane kısmetin var bunlar maddi kısmetler ama aile içi çok temiz çıkmış ama sen ıı ıı:)
birinden akıl alıcaksın artık bıktım dediğin bir anda çok faydalı olucak bu sana.
iş değiştirmen var sanki canım bu kadar:26:

hkikaten var mı iş değiştirme? Sınava gircdeğim bu hafta sonu belki iş değiştirebilirim. Ama çalışmadım da o yüzden pek olasılığı ykmuş gibi geliyor bana. Neyse hayırlısı ne ise o olsun diyelim :) teşekkürler canım ağzına sağlık sorunu sorabilirsin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…