Kahve falıma bakan arkadaşlara tarot falı bakacağım

:)

sevinçle gelen sıkıntıların içinde, aslında boşuna kendi ayağınla getiriyorsun bunları.
beklediğin bir haber var yakında geliyor zamanı çok kısa.
rütbesi olan çevresi geniş birinden çok büyük bir fayda göreceksin, iş kapısı olabilir bu para var hemen yanında.belkide beklediğin burstur. lakin iş çevren olursa çok sevilen ve tutulan biri olacaksın.
uzun boylu kumral gibi tam esmer değil bir erkekten seni şaşırtacak bir adım göreceksin.
kafan ve kalbin karışabilir.
ufak bir adağın var, onu gerçekleştireceksin.
bir arkadaşınla bir ağız dalaşına girebilirsin, seni sever gibi görünüyor ama bir çekememezlik var sanki.

ailenden biri sürekli dua ediyor sana.
büyük bir minare çıkmış,ya öyle bir yerde dua ettin yada duaların yerini bulmuş.
bazı yükleri sırtında hissediyorsun ama geçici bu, çok yakında hepsinden kurtulacaksın.
bir vadeye kadar kendinle birlikte hayatını yeniden yaşayacak büyük ve güzel adımlar atacaksın.

uzun yola gidecek yada gelecek olabilir biraz sıkılsa da sonu çok temiz. bu sende olabilirsin net çıkmamış.

yeni bir ev gördüm, içi çok güzel.

hayatında iki yüzlü insanlar var belki hissediyorsun bunları, ona göre davranmalısın.
koca bir ay çıkmış, sıkıntılı düşündüğün devlet kapısından yakın zamanda yüzünü güldürecek haberler alacaksın.
kalabalık bir topluluğa gireceksin tören gibi, için açılacak orada.

bahsettiğim erkeğin aklı sende ama ayakları geri gitmiş sanki, çekiniyor. lakin bu duygularını yakın zamanda aşacak.
karşında duruyor.

herşey gönlünce olsun :KK16:

$1.jpg $2.jpg $3.jpg $4.jpg $3.jpg $6.jpg

Senin kalbinin kırıldığını görüyorum ben. Sen bi haber mi bekliyosun canım tam kapının ağzında çıkmış. Bu beklediğin haber olumsuz değil bence. Çok yakında öğreniyosun. Dua ediyosun biriyle birlikte ama. Yani aynı konu için biri daha dua ediyo ben bunu eşine yordum çünkü bi kalbin üstündesiniz. Çok karışıksın sen. Bir yol ayrımın var sanki gelecek bu haberle birlikte. Birine yardım ediceksin. Sana kötülük yapmış birisi bu. Tam kötü zamanında elinden tutucaksın. Bir yolculuğun olucak karamsar gidiceksin ama azıcık rahatlaman olucak o yolculukta. Ya sen bu gelicek haber için çok beklemişsin sanki ardından çok bakmışsın. İnşallah güzel olucak canım ya. Bak çok skılıyosun ama falın o kadar sıkıntılı çıkmamış karışık çıkmış. Resmen üstünde nazar var be kara bulutlar dolanıyo. Bir insan var erkek bu senin tanıdığın biri ama kim çıkaramadım bitmii tükenmiş halde. Çok yorulmuş herşeyden. Toparlanması epey zaman alıcak. Bu kadar görebildim zaten senin kadar yetenekli değilim ben:)

aşk için bakarsan sevinirim hayatıma biri girecek mi..

Hayatıns yeni birisi girmesii için hazırsın. Bu yüzden kafandaki soru işaretlerini bir kenara at ve sana gelen teklifleri değerlendir. Özellikle yakın arkadaş çevrene kulak ver. Yeni biriyle tanıştırılma söz konusu olabilir. Toplu bir ortsmda tanışacaksın bu kişiyle. Yakın arkadaşlarınla beraber ittiğin bir ğelnce ya da kurs olabilir. Çevrende işaret edileceksin. Girdiğin ortam da göz dolduracaksın. Ancak sen de kafandaki kararsızlıkları atıp kendini yeni başlangıçlara açmalısın.

Hayatıns yeni birisi girmesii için hazırsın. Bu yüzden kafandaki soru işaretlerini bir kenara at ve sana gelen teklifleri değerlendir. Özellikle yakın arkadaş çevrene kulak ver. Yeni biriyle tanıştırılma söz konusu olabilir. Toplu bir ortsmda tanışacaksın bu kişiyle. Yakın arkadaşlarınla beraber ittiğin bir ğelnce ya da kurs olabilir. Çevrende işaret edileceksin. Girdiğin ortam da göz dolduracaksın. Ancak sen de kafandaki kararsızlıkları atıp kendini yeni başlangıçlara açmalısın.

özeci canım kahve içsen?
yarın gidiyorum da tarotuna ihtiyacım var galiba:26:

yaa sen çok tatlısın:KK54:
canım sen çok içine atmışsın bazı şeyleri öyle böyle değil hemde.
bir eğlenceye gidiceksin ve birine kanın kaynicak:) hatta ilerisinde el elesiniz bir süre sonra yani.
bu çocukla yavaş yavaş ilerliceksiniz merak etme atlamıyo hemen akıllı çıkıcak.
canım aile için çok ferah çıkmış.
biriyle kavgan var tartışıcaksınız.biraz topluca bi kız bu.sen onu üzüyosun ama ters laflar ediyosun ve sana arkasını dönmesi var.
bak akrabalarından aldığın gözler var.herşeyini anlatma onlara bilmesinler başarını vs vs..
sana bir yol görüyorum bu bir seyahat uzun sürmicek.sonrasında bu tartışman var bayanla.
bu akdar görebildim canımcım..
benim sorum şu ki cuma akşamı çok muhtemel benim eski öküzümle karşılaşıcaz aynı yere gidiyoruz faceten gördüm.gelmesin diye ben katılıcak yaptım.bugün oda yapmış:KK43:
ben akrep beyaz tenli kızıl saçlıyım ela gözlüyüm.oda esmer koyu saçlı kahverengi gözlü koç burcu canım.hemen hemen aynı boylardayız.
nolcak sonumuz iyi olsun lütfen..bana geri gelsin:KK43:

yaa sen çok tatlısın:KK54:
canım sen çok içine atmışsın bazı şeyleri öyle böyle değil hemde.
bir eğlenceye gidiceksin ve birine kanın kaynicak:) hatta ilerisinde el elesiniz bir süre sonra yani.
bu çocukla yavaş yavaş ilerliceksiniz merak etme atlamıyo hemen akıllı çıkıcak.
canım aile için çok ferah çıkmış.
biriyle kavgan var tartışıcaksınız.biraz topluca bi kız bu.sen onu üzüyosun ama ters laflar ediyosun ve sana arkasını dönmesi var.
bak akrabalarından aldığın gözler var.herşeyini anlatma onlara bilmesinler başarını vs vs..
sana bir yol görüyorum bu bir seyahat uzun sürmicek.sonrasında bu tartışman var bayanla.
bu akdar görebildim canımcım..
benim sorum şu ki cuma akşamı çok muhtemel benim eski öküzümle karşılaşıcaz aynı yere gidiyoruz faceten gördüm.gelmesin diye ben katılıcak yaptım.bugün oda yapmış:KK43:
ben akrep beyaz tenli kızıl saçlıyım ela gözlüyüm.oda esmer koyu saçlı kahverengi gözlü koç burcu canım.hemen hemen aynı boylardayız.
nolcak sonumuz iyi olsun lütfen..bana geri gelsin:KK43:

Canım bu çocuğun kafası senin onunla dolu olduğu kadar o seninle dolu değil. Bunun başka başka dertleri var o yüzden bu karşılaşmanız için kötü bir zaman. Ama eğer tekrar konuşma fırsatınız olursa sana bir planı olduğundan bahsedecek sen de ona bu planını tekrar gözden geçirmesini bazı şeylerin göründüğü gibi olmayacağı konusunda yol göstereceksin. Bu hal iletişiminizi güçlendirecek. Her ne kadar karşılaşmanız istediğin şekilde geçmese de sonuç senin lehine olacak. Yani olumlu bir sonuç çıktı kartlarında. Tekrar görüşmeye başlamanız ya da şimdi olduğunuzdan daha yakın olmanız olası.

Canım bu çocuğun kafası senin onunla dolu olduğu kadar o seninle dolu değil. Bunun başka başka dertleri var o yüzden bu karşılaşmanız için kötü bir zaman. Ama eğer tekrar konuşma fırsatınız olursa sana bir planı olduğundan bahsedecek sen de ona bu planını tekrar gözden geçirmesini bazı şeylerin göründüğü gibi olmayacağı konusunda yol göstereceksin. Bu hal iletişiminizi güçlendirecek. Her ne kadar karşılaşmanız istediğin şekilde geçmese de sonuç senin lehine olacak. Yani olumlu bir sonuç çıktı kartlarında. Tekrar görüşmeye başlamanız ya da şimdi olduğunuzdan daha yakın olmanız olası.

hayırlısı diyim canım o zaman.inşallah güzel olur

teşekkür ederim :KK16:

İsminin içinde u ya da n harfi olan biriyle tanışıp, konuşup, anlaşıp evlilik kararı verebilirsin.Zamanı tam kestiremiyorum ama 3 vakit olabilir belki 3 hafta, 3 ay, 3 yıl.Kişi senden uzun boylu gür saçlı.

Yılan gibi birşey var çevrende düşmanların var seni çekemeyen ve her yaptığını takip eden.

kendi seçimlerinle kendine iki yol açacaksın, bu iki yolda ferah önü açık.Giderek yükselecek istediğin saygınlığa ulaşacaksın.yakın zamanda yatığın birşey için takdir göreceksin.Çok fazla kök var.güçlü kararlı bir yapın var yaptıın işin hakkını veriyorsun.

Bir el sıkışma olacak bir karar verilecek ya da bir anlaşma yapılacak.

dediğim gibi hayatında aşkla ilgili uzun bir yolculağa çıkacaksın yani uzun ömürlü bir ilişki yaşayacaksın.

Falda kedi var kedi güzel şeylere yorumlanmaz ikiyüzlü hain insan demektir.birde E harfi görüyorum yanında ben isminde e harfi olan güvenmediğin biri varsa dikkat et.

seni izleyen insanlar var takdirle ya da kıskançlıkla izliyor olabilirler ama gözler bişekilde üstünde.

aslında senin etrafında seni deli gibi mutlu edecek biri var ama sen ona şans tanımıyorsun.

Çok fazla düşünüyorsun canım, bu da seni karamsarlığa itiyor kafana çok takıyorsun.takma diyemeyeceğim çünkü biliyorum elde değil.Kafandaki bir derdinle ilgili 9 sayısı var.Ayın dokuzu, belki dokuz ay tam olarak ne bilmiyorum ama 9 lu bi zaman diliminde çözüme ulaştıracaksın.

Bir uçak yolculuğun olabilir, eğer ki olursa bu yolculuk seni başarıya götüren güzel bir yolculuk olacak..

Biriyle yolunu kesin olarak ayıracaksın iş anlamında olabilir bu arada başka insanlar var özellikle topluca biri var burda kim bilmiyorum.Siz iki kişi olarak bu kararı vereceksiniz, bu durum böyle olmasını isteyen insanları mutlu edecek ve senn yanında olacaklar.

Canım bana genel bir açılım yapar mısın, aklım hem aşk hem işle ilgili çok karışık, ilişkim yok bildiğin gibi, işle ilgilide biraz aktif bir evreye giriyorum ama aklımda sorular ve endişelerim var.İstediğim gibi yürüyecek mi, beni mutlu edecek mi gibi...

banada bakarmısınız rica etsem ? bend etarot biliyorum kahvede iyi değilim :KK43:

İsminin içinde u ya da n harfi olan biriyle tanışıp, konuşup, anlaşıp evlilik kararı verebilirsin.Zamanı tam kestiremiyorum ama 3 vakit olabilir belki 3 hafta, 3 ay, 3 yıl.Kişi senden uzun boylu gür saçlı.

Yılan gibi birşey var çevrende düşmanların var seni çekemeyen ve her yaptığını takip eden.

kendi seçimlerinle kendine iki yol açacaksın, bu iki yolda ferah önü açık.Giderek yükselecek istediğin saygınlığa ulaşacaksın.yakın zamanda yatığın birşey için takdir göreceksin.Çok fazla kök var.güçlü kararlı bir yapın var yaptıın işin hakkını veriyorsun.

Bir el sıkışma olacak bir karar verilecek ya da bir anlaşma yapılacak.

dediğim gibi hayatında aşkla ilgili uzun bir yolculağa çıkacaksın yani uzun ömürlü bir ilişki yaşayacaksın.

Falda kedi var kedi güzel şeylere yorumlanmaz ikiyüzlü hain insan demektir.birde E harfi görüyorum yanında ben isminde e harfi olan güvenmediğin biri varsa dikkat et.

seni izleyen insanlar var takdirle ya da kıskançlıkla izliyor olabilirler ama gözler bişekilde üstünde.

aslında senin etrafında seni deli gibi mutlu edecek biri var ama sen ona şans tanımıyorsun.

Çok fazla düşünüyorsun canım, bu da seni karamsarlığa itiyor kafana çok takıyorsun.takma diyemeyeceğim çünkü biliyorum elde değil.Kafandaki bir derdinle ilgili 9 sayısı var.Ayın dokuzu, belki dokuz ay tam olarak ne bilmiyorum ama 9 lu bi zaman diliminde çözüme ulaştıracaksın.

Bir uçak yolculuğun olabilir, eğer ki olursa bu yolculuk seni başarıya götüren güzel bir yolculuk olacak..

Biriyle yolunu kesin olarak ayıracaksın iş anlamında olabilir bu arada başka insanlar var özellikle topluca biri var burda kim bilmiyorum.Siz iki kişi olarak bu kararı vereceksiniz, bu durum böyle olmasını isteyen insanları mutlu edecek ve senn yanında olacaklar.

Canım bana genel bir açılım yapar mısın, aklım hem aşk hem işle ilgili çok karışık, ilişkim yok bildiğin gibi, işle ilgilide biraz aktif bir evreye giriyorum ama aklımda sorular ve endişelerim var.İstediğim gibi yürüyecek mi, beni mutlu edecek mi gibi...

Canım genel açılım yaptığım zaman çok havada kalıyor ancak yine de deneyelim.

İş konusunda bir açılım yaptım önce canım bu iş yerinde çok sıkı bir çalışma temposu ve sıkıntılar seni bekliyor olacak. Birilerinin egosuyla, ve arkadan iş çevirmeleriyle uğraşacaksın. Kötülükle uğraşacaksın ama bu kötülükle uğraşmak seni güçlendirecek. Çünkü sana yapılanlara karşı sabırlı davranmayı, iş hayatındaki katakullilere karşı uyanık olmayı burada öğreneceksin. Burası zor ama senin için dönüm noktası olan bir yer olacak. Bu iş yerinde büyük bir projenin sorumluluğun altına girceksin ve başarıyla kalkacaksın altından tüm bu olumsuzluklara rağmen. Dikkat etmen gereken nokta asla kimseye güvenmemek ve yapılan işin her aşamasını kontrol etmek. Çünkü kurulan tuzaklara karşı uyanık olmalısın. Maddi sıkıntılar yaşaman olası ilk zamanlar ama sonra refahı göreceksin. Bu iş yeri seni her anlamda olgunlaştıracak hayatın gerçeklerini görmeni sağlayacak canım. Ve belirleyici kartın çok olumlu çıktı güzel haberler ve başarı seni bekliyor. Başlarda her şey kontrolden çıkmış gibi göxükse de sonuçtan çok memnun kalacaksın canım.

Aşk hayatı

Kartlarında artık geçmişi geçmişte bırakman gerektiği ve önüne bakman gerektiği çıktı canım. Geçmişin reddedilmeleri ve bunun getirdiği olumsuz duyguları bir kenara atmalısın. Normalde öyle olmasan da dışardan bakıldığında soğuk ve burnu havada biri gibi duruyorsun insanların gözünde. Egonu yen ve brazdaha insanların arasına karış. Sonuçlara sen de şaşıracaksın. Korkularını bir kenara bırak herkes hata yanlış yapar bu bir eksiklik değil insanın bir parçası. Kalbini sakileştirmeyi denemelesin belirleyici kartın çok olumlu çıkmadı. Ancak başkalarını kıskanmak ya da onların bu mutluluğu hak etmediğini düşünmek gibi yanılgılar seni kendi güzel özünden uzaklaştırıyor. O yüzden mümkün mertebe başkalarından ziyade kendi hayatına odaklanarak yaşa. Kendine, duygularına güven ve insanlara şans ver aşk konusunda fzla katı ve kuralcı durmamaya çalış.

Canım karşılaşmamız dediğin gibi oldu istediğim gibi değildi. Çok yakın arkadaşlarıyla takıldım bu arada yanıma geldiler o salağın konusu geçti.ertesi gün arkadaşıyla buluştu kesin herşeyi anlatmıştır. Ooof. Senin falına geçiyorum. V hsrfli birinden haberin var bu iyi biri değil dikkat et. Aile ortamın çok sıkıntıda sana belli ediyolar mı emin değilim ama çok zor bi dönemden geçiyo gibiler. Canım çok karışıksın sen çok dolusun. Bir sürü kafanda soru var hiçbiri cevaplanmıyo sanki. Biriyle el ele tutuşup gidiceksin. Daha doğrusu biriyle bu şişmanca biri ilişiğini kesiceksin ve elini tuttuğun kişi de senle gelicek. Bir koşturma içindesin ve çok karamsarsın. Birinin düşüşü var yakın zamanda ve sen onu umursamıcaksın bile. Çok fazla insan aklını bulandırıyo dikkat et onlar böyle düşünmeni etkiliyo aslında karamsarca. Bu kadar gördüm canım. Benim bu salakla devamında nolucak bakar mısın? Ben beyaz tenli kızıl saçlı ela gözlü akreo burcuyum. Oda esmer kahve saçlı gözlü koç burcu.

Canım karşılaşmamız dediğin gibi oldu istediğim gibi değildi. Çok yakın arkadaşlarıyla takıldım bu arada yanıma geldiler o salağın konusu geçti.ertesi gün arkadaşıyla buluştu kesin herşeyi anlatmıştır. Ooof. Senin falına geçiyorum. V hsrfli birinden haberin var bu iyi biri değil dikkat et. Aile ortamın çok sıkıntıda sana belli ediyolar mı emin değilim ama çok zor bi dönemden geçiyo gibiler. Canım çok karışıksın sen çok dolusun. Bir sürü kafanda soru var hiçbiri cevaplanmıyo sanki. Biriyle el ele tutuşup gidiceksin. Daha doğrusu biriyle bu şişmanca biri ilişiğini kesiceksin ve elini tuttuğun kişi de senle gelicek. Bir koşturma içindesin ve çok karamsarsın. Birinin düşüşü var yakın zamanda ve sen onu umursamıcaksın bile. Çok fazla insan aklını bulandırıyo dikkat et onlar böyle düşünmeni etkiliyo aslında karamsarca. Bu kadar gördüm canım. Benim bu salakla devamında nolucak bakar mısın? Ben beyaz tenli kızıl saçlı ela gözlü akreo burcuyum. Oda esmer kahve saçlı gözlü koç burcu.

Canım maalesef bu çocukla ilgili br kart çıkmadı daha çok iş-kariyer fırsatlarına yöneliceksin yoğun bir çalışma temposuna gireceksin gibi görünüyor. Bu kişiye ve bu kişiyle alakalı olaylara farklı bir açıdan bakmayı dene. Belki de yoluna devam etmen gereken kişi o değildir. İş le ilgili güzel haberler var onun dışında. Bu kişiyle ilgili bir şey çıkmadı maalesef.

Canım maalesef bu çocukla ilgili br kart çıkmadı daha çok iş-kariyer fırsatlarına yöneliceksin yoğun bir çalışma temposuna gireceksin gibi görünüyor. Bu kişiye ve bu kişiyle alakalı olaylara farklı bir açıdan bakmayı dene. Belki de yoluna devam etmen gereken kişi o değildir. İş le ilgili güzel haberler var onun dışında. Bu kişiyle ilgili bir şey çıkmadı maalesef.

Valla mı ya:KK43: hep çıkardı tüh. İnşalalh o zaman iş olur ne diyim:) sağol canım

X