Kahve falıma bakan arkadaşlara tarot falı bakacağım

falda yogunlugun fazlasiyla cikmis ama tek bir konuda toplanmis tek bir tarafa birikmis.ozellikle gidecegin bir suru yol var bu yollarda senin icin hayirli yolculuklar birisinde sikinti yasaman olasi bir bayan tarafindan kasilabilirsin.birisi sana sirtini dayamis senden yardim bekliyor zaten melek gibi herkese yardimci olmaya calisiyosun bu kisiyede yardimin olacak fakat bu kisiyle bir zaman sonra baginiz kopacak bu kopus ondan yana olan bir sey.karsina bir erkek cikiyor A harfi var isminde boy olarak senden uzunca gozukuyor makam olarakta yuksek birisi.bu kisiyle farkli bir ortamda tanismaniz olacak sen cok etkileneceksin sana adimlari olacak fakat uzlasamadigniz sebeplerden dolayi inisli cikisli gorusmeleriniz devam edecek sende nedense guvensizlik cikiyor sana daha once baktigimdada gecmisten gelen br guvensizlik var ders almis gibi gozukuyorsun biraz zamn var hayatini farkli yonlerde gelistirmeye devam edeceksin bir evlilik yapabilirsin ama bu yeni tanstgin kisiyle olmayablir

hayatınızda biri var mı bilmiyorum ama sanki geçmişten birinin boynu bükük çıkmış hala düşünüyor diyebilirim..ama bu kişi dışındsa bir adam daha çıkmış karşılıklı görüyorum yeni biri gibi..siz şans verirseniz tabıkı..şu sır hersey yerlı yerınde degıl olabılır fakat gelecek aydınlık sorunlar yok oluyor...
aileniz haneniz bir sıkıntıyı aşacak para gelecek yada sorun çözülecek..şuan hiçbir şey istediğim gibi değil diyor olabilirsiniz ama gelecek aydınlık yakında değişmeye başlayacak..yorumum umarım isabetli olmuştur eğer değilse tekrar bakmasam daha ıyı....

benim sorum;
1:yeni bir işe girecek miyim?yoksa ticaret kendi işimi yapmam mı hayırlı olacak?
2:hayatımda biri vardi sevgili değildik ama çok ilgiliydi bir anda irtibat kesildi sonuç ne olacak merak ediyoruım?

bu arada üstte bir msj yazdım eksik yazdığım için alıntı yaptım fal yorumunuzun devamı ve benım tarot için sorularımı yazdım ..

canım senin geçmişinden gelen unutmadığın biri var ya da şuan ki birlikteğin varsa aşırı mı bağlısın ben öyle bir durum gördüm sanki kara sevda gibi. ama bu yaşadıgın aşırı bağlılık senin hytttan tad almanı engelliyor sanki. iş yada sosyal hytında bir haksızlığa ugrayabilirsin canım kendini ne kdr anlatmak istesen de karsındaki insanlar senin kendini anlatman için de fırsat vermeyecekler ve sen kndini arada kalmış hissedeceksn. tedbirli olmanda fayda var. ama bu aralar senin kalbin tekrardan atmaya başlıcak aşık olma belirtlileri olacak sende. herşeye sünger çekip yeniden yaşadıgını fark edecek nefes alacaksn.bu sana çok iyi geleccek. haneye konuklar girecek canım ve bunlar hayrlı bir iş için çalacaklar kapınızı. ben sana yakın br zamanda evlilikte görüyyorum bu aralar bunun için bir tekli alabilirsin. başına bu ara bir bela gelecek canım bu bir kaza da olabilir ama sonuçları çacuk atlatılacak. çok gzl bir kısmetin var canım aynı zmaanda maddi anlmda da güzl gelişmeler var sana.

tarot içinde sorum şu: hoşlandgm biri var sürekli aynı ortamda bulnuup gün içinde konusup msjlaşıyoruz ama o benim hakkımda ne düşünüyor bilmiyorum onun içün bakarsanız sevinirim canım

eskide yaşadığın ilişkileri unutmanın zamanı gelmiş görünüyor geçmişi kenara bırak ve önüne bak canım..
gereksiz korkulara kapılmayı da bir kenara bıraksan iyi olur..
sanırım olduğun yerden bulunduğun durumdan hoşnut değilsin gözün yukarılarda yani daha iyisinde ama bunun için biraz daha fazla çaba harcaman gerekiyor.
yakın ilişkilerinde bir tartışma olabilir ama çok önemli büyütülecek bir şey değil.
kısa bir zaman sonra önem verdiğin biri ile bir kenara çekilip bir konuşma yapabilirsiniz negatif bir konuşma değil akıl verme ya da dertleşme tarzında ama sorunlu olmayacak.
ailen ile ilgili üzücü bir haber alabilirsin..
nedenini bilmiyorum ama onlardan uzakta çıkmışsın bu bedenen mi ruhen mi bilemiyorum ama alacağın haber öyle ok kafana takmanı gerektirmiyor ama sanırım yapın bu olayları çok büyütüyor gibisin..
rahatlamaya ihtiyacın var canım rahatladığın zaman tüm sorunlar ortadan kalkacak..
bu kadar görebilidim canım..
soruların aslında genel olarak hayatım ne olacak;
nişanlıyım o başak burcu esmer uzun boylu siyah saçlı
ben esmer ortaboylu koyu kahve saçlı balık ya da kova burcuyum 19 şubat doğumluyum heryerde başka birşey söyleniyor burcum için:)
evliliğim nasıl olacak evim yuvam nasıl olacak nişanlımın bana karşı hissettikleri yaptıkları sevgisi onun ailesinin yaptıkları benim iş hayatım kendi ailem felan filan işte genel olarak:):)
bide ev alabilecekmiyiz ilerde felan:)
evliliğimde sorunlar olacak mı gibi yani:)
kızmaya başladığını farkettim bu yüzden kendimi sana bırakıyorum canım:):)
benim baş harfim s onun ki o:)
açılım yap bana özeciiii :)

evliliğin-yuvan konusunda sezgilerine göre hareket etmen senin faydana. Eşine daima özen göster, onunla ilgilen bu evliliğinizin huzuru buna bağlı.

Nişanlın sana karşı bu zamanlarda çok verici olacak resmen agzının içine düşecek ne istersen yapıyor görünmüş kartlarında. Seni ve çevrendekileri-aileni bir dediğini iki etmeyecek. Bu evlilik mevzusundan tamamen hoşnut görünüyor.

Ailesi maddi açıdan biraz kararsız. Parayı nasıl harcayacağını bilemeyen idare edemeyen bi aileye sahip bu yüzden de bu maddi sıkıntılar her ne kadar sizi etkilemeyecek de olsa bahsi geçecek aranızda bu konular konuşılacak. Ailesinden maddi bir şey beklememeniz gerekiyor Ancak ailesi bu para konusundaki talighiszilklerini yenmek istiyorlarsa hayır yapmaları kendi hayırlarına olabilir.

Senin iş hayatın noktasında ise bir atılım yapmadan önce dikkatlice düşün. Ne istediğine karar ver ve adımlarını ona göre at. Sabırlı olman gerekebilir iş konusunda tam anlamıyla istediklerini elde etmen için daha zaman var.

Bu aranızdaki nişan işi biraz planlanandan uzun sürebilir bu uzun süreç ailenin hoşuna gitmeyecek verdikleri sözlerin tutulmasını bekliyor olacaklar. Bu olay her nasılsa ailenizi çok gerecek ve ya bu düğün bir an önce olsun ya da bu nişanı atalım noktasına gelecekler bir şekilde.

Yeni bir ev alabileceksiniz ama bu ev farklı bir şehirde olacak.

Mutlu bir aile hayatı seni bekliyor. Evliliğinizde sıkıntılar tartışmalar olacak bunlar kimi zaman çok esaslı tartışmalar olsa da sizi birbirinizden koparmak yerine daha da birbirinize bağlayacak. Her bir sorunu çözmeniz çok öbemli. En büyük sorununuz karşılıklı güven. Bunu halledebilirseniz hiç bir şey önünüzde durmuyor.

aileniz haneniz bir sıkıntıyı aşacak para gelecek yada sorun çözülecek..şuan hiçbir şey istediğim gibi değil diyor olabilirsiniz ama gelecek aydınlık yakında değişmeye başlayacak..yorumum umarım isabetli olmuştur eğer değilse tekrar bakmasam daha ıyı....

benim sorum;
1:yeni bir işe girecek miyim?yoksa ticaret kendi işimi yapmam mı hayırlı olacak?
2:hayatımda biri vardi sevgili değildik ama çok ilgiliydi bir anda irtibat kesildi sonuç ne olacak merak ediyoruım?

Kartlarında kariyer ya da iş değişikliği çıktı. İşini değiştirme kararını kendin vereceksin. Her iki kararınında hayrı kendi içinde olacak ama sen iş değiştirmeye ve başka şehre gitmeyi tercih edeceksin. Yasal bir sorun var gibi bu lehine sonuçlanacak. Ama iş anlamında kendine yeni bir yön veriyor görünüyorsun kartlarında.

Bu kişi ile ilgili olarak aslında ne yapman gerektiğini biliyorsun ama bir türlü nasıl olur diye analiz etmekten karar verip harekete geçemiyorsun. Bir ortak arkadaş ya da arabulucu senin bu kişi ile görüşmeni sağlayabilir eğer istersen. Ortak arkadaş ya da akraba ya da ortak bir çevrenin bu kişi ile tekrar irtibatlaşmanız konusnda yardımcı olması olası.

canım senin geçmişinden gelen unutmadığın biri var ya da şuan ki birlikteğin varsa aşırı mı bağlısın ben öyle bir durum gördüm sanki kara sevda gibi. ama bu yaşadıgın aşırı bağlılık senin hytttan tad almanı engelliyor sanki. iş yada sosyal hytında bir haksızlığa ugrayabilirsin canım kendini ne kdr anlatmak istesen de karsındaki insanlar senin kendini anlatman için de fırsat vermeyecekler ve sen kndini arada kalmış hissedeceksn. tedbirli olmanda fayda var. ama bu aralar senin kalbin tekrardan atmaya başlıcak aşık olma belirtlileri olacak sende. herşeye sünger çekip yeniden yaşadıgını fark edecek nefes alacaksn.bu sana çok iyi geleccek. haneye konuklar girecek canım ve bunlar hayrlı bir iş için çalacaklar kapınızı. ben sana yakın br zamanda evlilikte görüyyorum bu aralar bunun için bir tekli alabilirsin. başına bu ara bir bela gelecek canım bu bir kaza da olabilir ama sonuçları çacuk atlatılacak. çok gzl bir kısmetin var canım aynı zmaanda maddi anlmda da güzl gelişmeler var sana.

tarot içinde sorum şu: hoşlandgm biri var sürekli aynı ortamda bulnuup gün içinde konusup msjlaşıyoruz ama o benim hakkımda ne düşünüyor bilmiyorum onun içün bakarsanız sevinirim canım

Nazik ve sevgi dolu birisi olduğun kanaatinde. Seninle evlilik gibi ciddi düşünceleri var bu kişinin. Aşk kartı çıkmış onun duygularında. Ancak bu kişinin daha önce başından nişan ya da uzun süreli bir ilişki geçmiş olabilir o nedenle bir takım korkuları var. Bu yüzden çok dikkatli düşünüyor ve adımlarını temkinli atıyor. Ancak ikinizde doğru adımlar atıp ilişkinizi hak ettiği yere taşıyacak gibi duruyorsunuz. Bunun olabilmesi için ikinizde cesaretli olmalı ve kendi üstünüze düşeni yapmalısınız. Farklı çekinceleriniz var ancak sen aşk konusunda kararlı durursan bu kişi de atılması gereken o adımı daha hızlı atacaktır.

Son düzenleme:
falda yogunlugun fazlasiyla cikmis ama tek bir konuda toplanmis tek bir tarafa birikmis.ozellikle gidecegin bir suru yol var bu yollarda senin icin hayirli yolculuklar birisinde sikinti yasaman olasi bir bayan tarafindan kasilabilirsin.birisi sana sirtini dayamis senden yardim bekliyor zaten melek gibi herkese yardimci olmaya calisiyosun bu kisiyede yardimin olacak fakat bu kisiyle bir zaman sonra baginiz kopacak bu kopus ondan yana olan bir sey.karsina bir erkek cikiyor A harfi var isminde boy olarak senden uzunca gozukuyor makam olarakta yuksek birisi.bu kisiyle farkli bir ortamda tanismaniz olacak sen cok etkileneceksin sana adimlari olacak fakat uzlasamadigniz sebeplerden dolayi inisli cikisli gorusmeleriniz devam edecek sende nedense guvensizlik cikiyor sana daha once baktigimdada gecmisten gelen br guvensizlik var ders almis gibi gozukuyorsun biraz zamn var hayatini farkli yonlerde gelistirmeye devam edeceksin bir evlilik yapabilirsin ama bu yeni tanstgin kisiyle olmayablir

teşekklürler beybim :)))):KK54:

Nazik ve sevgi dolu birisi olduğun kanaatinde. Seninle evlilik gibi ciddi düşünceleri var bu kişinin. Aşk kartı çıkmış onun duygularında. Ancak bu kişinin daha önce başından nişan ya da uzun süreli bir ilişki geçmiş olabilir o nedenle bir takım korkuları var. Bu yüzden çok dikkatli düşünüyor ve adımlarını temkinli atıyor. Ancak ikinizde doğru adımlar atıp ilişkinizi hak ettiği yere taşıyacak gibi duruyorsunuz. Bunun olabilmesi için ikinizde cesaretli olmalı ve kendi üstünüze düşeni yapmalısınız. Farklı çekinceleriniz var ancak sen aşk konusunda kararlı durursan bu kişi de atılması gereken o adımı daha hızlı atacaktır.

canım çok teşekkür ederim :)

$2013-09-19 21.12.23.jpg $2013-09-19 21.13.29.jpg $2013-09-19 21.10.18.jpg $2013-09-19 21.12.36.jpg $2013-09-19 21.12.51.jpg $2013-09-19 21.13.05.jpg $2013-09-19 21.13.18.jpg $2013-09-19 21.19.39.jpg $2013-09-19 21.19.44.jpg

Kahve falıma bakan olursa sevinirim :) ben de ona tarot açarım teşekkürler şimdiden

bir yolculuğun olucak hiç beklemediğin bi anda.eline bi bavul alıp gidiceksin.için çok sıkılıyo sanki senin çok karışıksın iç dünyanda.bu aralar atraksyonlu hayatın konuşmalar gel gitler var canım.senin bu yolculuğun sanki ailenin yanına ama emin olamadım.senin işle ilgili çabalaman gerekiyo istediğin bişey var çünkü.bir erkekle karşılaşman olucak.eski sevgilin olabilir bu ince uzun biri bu bu kadar görebildim tipini ama seni sıkıcak bu durum.bi gelişme olmicak sen sıkılcaksın.bir kız arkadaşınla dertleşmen olucak.bu aralar sıkıntılısın hep ama düşünmemeye çalış bence.aileden gelicek bi kötü haberin var.fincanın ters canım bu kadar görebildim
ben akrep burcuyum beyaz tenli kızıl saçlı ela gözlü.eski sevgilimde koç burcu esmer koyu renkli saçı gözüde aynı boylardayız canım.onunla nolcak bakar mısın? bide yarına yüksek lisans iişim belli olucak onada bakar mısın olumlu demiştin ama hoş mülakatta hocalarda olumluydu sanki ama bilemedim en çok eski sevgilimi merak ediyorum ama:)

canım senn işyernde eğer bir beyle atışman olduysa, bu kişinin arkasında bir bayan var.ona ışık tutuyor destekliyor, o adamda sana hoş olmayan rahatsız edici şeyler söylüyor.Böyle boynuzlu biri var, bir de ona karşı koymaya çalışan biri var, ama o kişi çok güçlü eli kolu heryere uzanan biri gibi görünüyor.ya böyle maymunlar köpekler görüyorum, bulunduğun ortamda bazı insanlar bazı kişilere acayip sadıkken bir kısmı da ikiyüzlülük peşinde.

çevrende hep böyle boynuzlu, kulaklı kimseler var.kim olursa olsun fazla güvenme, fazla bel bağlama.herkes birbirinin peşinde bişeyler peşinde.gördüğüm insanlar hep birbirleriyle bağlantılı, konumu güçlü biri senn başka biriyle olan olası bir tartışmayı engelleyecek.bir şekilde sende birinden destek alacaksın ama dediğim gibi çok bel bağlama bu kişiye.gözü üstünde olan insanlar var senin davranışlarını inceliyorlar, duruşunu bozma, ne yapman gerektiğini nasıl davranman gerektiğini sen biliyorsun insanlara açık vermemeye dikkat et.bu insanlar birbirlerinin açığını kolluyorlar.ne kadar zorlansanda bu yüzleşmede kazanan taraf sen olacaksın.

canım senn işyernde eğer bir beyle atışman olduysa, bu kişinin arkasında bir bayan var.ona ışık tutuyor destekliyor, o adamda sana hoş olmayan rahatsız edici şeyler söylüyor.Böyle boynuzlu biri var, bir de ona karşı koymaya çalışan biri var, ama o kişi çok güçlü eli kolu heryere uzanan biri gibi görünüyor.ya böyle maymunlar köpekler görüyorum, bulunduğun ortamda bazı insanlar bazı kişilere acayip sadıkken bir kısmı da ikiyüzlülük peşinde.

çevrende hep böyle boynuzlu, kulaklı kimseler var.kim olursa olsun fazla güvenme, fazla bel bağlama.herkes birbirinin peşinde bişeyler peşinde.gördüğüm insanlar hep birbirleriyle bağlantılı, konumu güçlü biri senn başka biriyle olan olası bir tartışmayı engelleyecek.bir şekilde sende birinden destek alacaksın ama dediğim gibi çok bel bağlama bu kişiye.gözü üstünde olan insanlar var senin davranışlarını inceliyorlar, duruşunu bozma, ne yapman gerektiğini nasıl davranman gerektiğini sen biliyorsun insanlara açık vermemeye dikkat et.bu insanlar birbirlerinin açığını kolluyorlar.ne kadar zorlansanda bu yüzleşmede kazanan taraf sen olacaksın.

$IMG_4143.jpg $IMG_4149.jpg $IMG_4137.jpg $IMG_4138.jpg $IMG_4139.jpg $IMG_4140.jpg $IMG_4147.jpg $IMG_4146.jpg $IMG_4141.jpg $IMG_4145.jpg $IMG_4142.jpg

kızlar bana da bakın bende kahve fallarınıza bakmakla birlikte küçükte bir iskambil bakarım, iskambil için baktırmak istediğiniz kişinşn adının harf sayısını söyleyin mesela ahmet için 5 gibi :))

Eki Görüntüle 808223 Eki Görüntüle 808227 Eki Görüntüle 808214 Eki Görüntüle 808215 Eki Görüntüle 808216 Eki Görüntüle 808219 Eki Görüntüle 808226 Eki Görüntüle 808225 Eki Görüntüle 808221 Eki Görüntüle 808224 Eki Görüntüle 808222

kızlar bana da bakın bende kahve fallarınıza bakmakla birlikte küçükte bir iskambil bakarım, iskambil için baktırmak istediğiniz kişinşn adının harf sayısını söyleyin mesela ahmet için 5 gibi :))

etrafın çok kalabalık çıkmış dedikodular falan gırla:)bak çok büyük bi sıkıntın varmış atıyosun onu merak etme gidicek o.sana gelicek kötü bi haberle atıcaksın bunu ama canım üzgünüm:KK43: arkanı dönüp gidiceksin sanki eski erkek arkadaşınla ilgili bi durum bu.bir yol ayrımı gibi çıkmış çünkü.insanlar çok aklını karıştırıyo dinleme bence.nazarın var yakınından birinin bu seni etkiliyo.ailenlede kavga edip duruyosun sen.birine sarılıp özür dilemen var canım aileden.bu kadar görebildim.
benim falım burda http://www.kadinlarkulubu.com/burclar-tarot-astroloji/634106-muhabbet-i-fal-226.html
eski sevgilimin adı da 4+3 harfli:)

bir yolculuğun olucak hiç beklemediğin bi anda.eline bi bavul alıp gidiceksin.için çok sıkılıyo sanki senin çok karışıksın iç dünyanda.bu aralar atraksyonlu hayatın konuşmalar gel gitler var canım.senin bu yolculuğun sanki ailenin yanına ama emin olamadım.senin işle ilgili çabalaman gerekiyo istediğin bişey var çünkü.bir erkekle karşılaşman olucak.eski sevgilin olabilir bu ince uzun biri bu bu kadar görebildim tipini ama seni sıkıcak bu durum.bi gelişme olmicak sen sıkılcaksın.bir kız arkadaşınla dertleşmen olucak.bu aralar sıkıntılısın hep ama düşünmemeye çalış bence.aileden gelicek bi kötü haberin var.fincanın ters canım bu kadar görebildim
ben akrep burcuyum beyaz tenli kızıl saçlı ela gözlü.eski sevgilimde koç burcu esmer koyu renkli saçı gözüde aynı boylardayız canım.onunla nolcak bakar mısın? bide yarına yüksek lisans iişim belli olucak onada bakar mısın olumlu demiştin ama hoş mülakatta hocalarda olumluydu sanki ama bilemedim en çok eski sevgilimi merak ediyorum ama:)

yüksek liisansada kabul edilmişim canım.tek sorun ingilizceden ötürü ders alıp alamamam inşlalah alırım:) sen eski sevgilime bakarsan tek çok sevinirim.ders alıp alamamama bakabilirsen oda olur tarotu abarttım galiba soruda:))

Eki Görüntüle 808223 Eki Görüntüle 808227 Eki Görüntüle 808214 Eki Görüntüle 808215 Eki Görüntüle 808216 Eki Görüntüle 808219 Eki Görüntüle 808226 Eki Görüntüle 808225 Eki Görüntüle 808221 Eki Görüntüle 808224 Eki Görüntüle 808222

S harfiyle ilgili karışık düşüncelerdesin sanki bu s harfinin yanında 13 ya da 19yazıyor. zaten diğer konularda da kafan karışık biraz.ama sıkıntılarını atmana az kalmış.temiz ve uzun bir yolun varmış ama kapanacak malesef. nazar almışsın bu ara o da etkiliyor seni kötü yönde. yakında temiz olaylar yaşayacaksın güzel bir döneme gireceksin. hanede bir derdiniz var çok etkiliyor sizi ve yine yollarınız var. hanede 3 vakte kadar bir erkekle tartışman olacak.evle ilgili bir durumunuz var ev değiştirme ev alma ya da daha farklı bir şey. bir de bisiklet gördüm ama ne anlama geldiğini bilmiyorum. bir de düşüncelerinde yine büyük A harfi var. bu kadar görebildim :)

kahvem
Eki Görüntüle 808691 Eki Görüntüle 808692 Eki Görüntüle 808693 Eki Görüntüle 808694 Eki Görüntüle 808695 Eki Görüntüle 808696 Eki Görüntüle 808697

soruma gelince hayatımda biri yok şu an ona yönelik bakılmıyor mu yani isim bilmiyorum :26:

canım kahve içte kahve falı bakışalım ben bugün içmiştim

X