Kahve falıma bakan arkadaşlara tarot falı bakacağım

özeci nerdesin yaa yoksun ortalıkta:26:

Okul olayın sonuçlanmış sanırım o yüzden sevgilin meselesine bakıyorum...

Bu çocukla ilgili bir mücadelen olacak başka bir kız söz konusu olabilir kartlarınd düşman çıkmış çünkü. Bu arada bu kişiyi çok değerli görüyorsun ama göründüğü gibi biri değil. Göründüğünden daha aşağıda birisi. Bir aldatma vs olabilir. Dikkatli olmanda fayda var.

Okul olayın sonuçlanmış sanırım o yüzden sevgilin meselesine bakıyorum...

Bu çocukla ilgili bir mücadelen olacak başka bir kız söz konusu olabilir kartlarınd düşman çıkmış çünkü. Bu arada bu kişiyi çok değerli görüyorsun ama göründüğü gibi biri değil. Göründüğünden daha aşağıda birisi. Bir aldatma vs olabilir. Dikkatli olmanda fayda var.

allah allah çok şaşırdım.okul olayım sonuçlandı ama ders alıp alamamam muallakta dediğim gibi belli değil hala aslında.hiç başkasıyla görüşüyomuş gibi de değil sosyal ağlardan ekliyiz çünkü takmazda beni görüşse belli ederdi.bilemedim canım

allah allah çok şaşırdım.okul olayım sonuçlandı ama ders alıp alamamam muallakta dediğim gibi belli değil hala aslında.hiç başkasıyla görüşüyomuş gibi de değil sosyal ağlardan ekliyiz çünkü takmazda beni görüşse belli ederdi.bilemedim canım

Kartlarda çıkanı söylyrm cnm sadece hayrlısı olsn:)

arkadaşlar merhaba:KK16:özeci bana bir kere kart açmıştın ve bilmiştinde rica etsem yine bakarmısın karşılığında fal bakmam gerekiyormu anlamıyorum ama yinede gayretliyim bu konuda :KK16:bakarsan sevinirim teşekkürler şimdiden

$2013-09-23 21.58.03 (2).jpg $2013-09-23 22.07.55.jpg $2013-09-23 21.59.28.jpg $2013-09-23 21.59.23.jpg $2013-09-23 21.59.12.jpg $2013-09-23 21.59.01.jpg $2013-09-23 21.58.50.jpg $2013-09-23 21.58.45.jpg $2013-09-23 21.58.33.jpg $2013-09-23 21.57.45.jpg $snapshot-032.jpg

yeni falım bakana tarot bakacağım

yaa sana ihtiyacım vardı tam:) beni camdan atıcaksın zaten.
ilk önce şöyle söyliyim ki falın aslında içinde temiz ama çok karışık.sen bir erkekle tanıştın mı yada tanışıcaksın duygusal anlamda.bu adamla duygusal bişeyler olucak ama olana kadar o kadar çok dedikodu dönücek ki.canım çok kıskananın var bu aralar herkese herşeyini anlatma.bu erkekle tanışman bir yola gidip geldikten sonra.bir erkek sana nasihatlar veriyo ve senin arkanda da bir bayan var 2nizde dinliyosunuz oturmuşsunuz bi masada.bi yolculuğun olucak aniden olucak bu yolculuk ailenin yanına olucak birde.başka bir erkeğinde sana gelişi var ama biri tam sana gelecekken onu engellicek sen sadece duyucaksın bunu.çabalaman gereken bir durum var bunu işe yordum ama sen hiç uğraşmıyosun banane diyip kenara çekiliyosun.bir eğlenceye gidiceksin pek bi sıkılcaksın orda sen.ü u harfli kim varsa yakın zamanda bişey dicek sana etkilicek bişey bu seni.bu akdar canım kahveme bakar mısın ekliyorum şimdi

Canım senin 3 hafta ya da 3 ay içinde bir yer değiştirmen olacak. Yüklüce bir miktar paradan çıkacaksın. Gireceğin yeni ortamında başarılı olacak görülüyorsun. Ama biraz cambazlık yapman bir den çok şeyi aynı anda idare etmen gerekebilir. Kafasında bir kaç tel saçı olan geniş yanaklı bir adamla şişmanca bu kişi ince uzun bir adam bu konuda sana çok yardımcı olacaklar. Sen de onlara beraber bir işin altına gireceksiniz ve başarıyla kalkacaksınız. Seni aldatan insanlar olabilir canım çevrende dikkatli olmanda fayda var. Y harfli biri olabilir bu kişi genelde sessiz kendi halinde koyu dalgalı saçlı ters üçgen şeklinde yüzü olan bir erkek genelde biraz kambur yürüyen biri. elleri cebinde düşünceli. Bu kişiyle ilgili bir hayal kırıklığın olacak gibi duruyor. Senin ona sınduklarından sırt çevirmiş bu kişi başkasına yöneliyor ama gittiği kişi onun hayrına olmayacak yine de gidecek.

Bu kadar görebldm canım.

Canım senin 3 hafta ya da 3 ay içinde bir yer değiştirmen olacak. Yüklüce bir miktar paradan çıkacaksın. Gireceğin yeni ortamında başarılı olacak görülüyorsun. Ama biraz cambazlık yapman bir den çok şeyi aynı anda idare etmen gerekebilir. Kafasında bir kaç tel saçı olan geniş yanaklı bir adamla şişmanca bu kişi ince uzun bir adam bu konuda sana çok yardımcı olacaklar. Sen de onlara beraber bir işin altına gireceksiniz ve başarıyla kalkacaksınız. Seni aldatan insanlar olabilir canım çevrende dikkatli olmanda fayda var. Y harfli biri olabilir bu kişi genelde sessiz kendi halinde koyu dalgalı saçlı ters üçgen şeklinde yüzü olan bir erkek genelde biraz kambur yürüyen biri. elleri cebinde düşünceli. Bu kişiyle ilgili bir hayal kırıklığın olacak gibi duruyor. Senin ona sınduklarından sırt çevirmiş bu kişi başkasına yöneliyor ama gittiği kişi onun hayrına olmayacak yine de gidecek.

Bu kadar görebldm canım.

aay kimmiş ki canım bu eski sevgilimde değil bu.arkadaşım falan mı acana yakın bilemedim öyle bişey olabilir.bu eski malımla düzelcek miyiz sence gidersem ben:26:

aay kimmiş ki canım bu eski sevgilimde değil bu.arkadaşım falan mı acana yakın bilemedim öyle bişey olabilir.bu eski malımla düzelcek miyiz sence gidersem ben:26:

Ben eski sevgiline yormuştum onu ama başka bir arkadaşında olablr tabi...

Gittiğin yerde birine sarılmak istiyorsun sanırım kavuşmak istediğin sevgilin ama ellerin boş çıkmış.

Yine de hayırlısı diyeyim canım sana ben... Kahve falında pek iyi değilimdir zaten için rahat olsun:)

Ben eski sevgiline yormuştum onu ama başka bir arkadaşında olablr tabi...

Gittiğin yerde birine sarılmak istiyorsun sanırım kavuşmak istediğin sevgilin ama ellerin boş çıkmış.

Yine de hayırlısı diyeyim canım sana ben... Kahve falında pek iyi değilimdir zaten için rahat olsun:)

yok canım o tam tersi yusyuvarlak y de hiç yok adında.e iyi değilsen içim rahatladı:) ilk tarotunda onu baya bilmiştin ama zaman geçti üstünden değişmişte olabilir dedim de o yüzden sordum.tarotun çıksın:26:

canm sen bu aralar hayatında yeni bir karar arifesndesn sanırım. bir de aile içinde bir sorundan ötürü tartışamalar ve küskünlükler yasanacağını görüyorum. bir hamilelik haberi alabilirsin canım ve doğacak bu çocuk hanesine de hayırlı bir şekilde gelecek çok kısmetli ve bereketli bir çocuk olacak. eline kısa sürede geçicek nakit bir para var. bu para seni maddi anlamda az da olsa rahatlatacak. senin çevrende ççok fazla yalancı ve düznbaz insan var canm ve bunlarda uzakta değiller sana çok yakınlar. yani senin de bildiğin insanlar. bunlardan uzak dur canım seni daha fazla üzüp yıpratmalarına izin verme. çünkü onların yaptıkları ya da söyledikleri olaylar neticesnde çok üzülüyor ve yara alıyorsun. güzl bir habern var canm bu hbr sonunda biri rütbe mi desem yoksa makam, mevki mi öyle bir yükselmesi olacak ama bu km tam anlayamadm canım :/

bıraz kaygılı sıkıntılı cıkmış falın arkandan konuşanlar var öncelikle dikkatlı olmalısın dedikodu yapanın cok...sıkça yolların var uzun yollar uzak yoldan gelen birileride olabilir bu..ama bir yolunun başında N harfi var..bir tartışma var sanki hep arada kalan biri var ortada kalmıs sanki o tarafada dönemiyor bu tarafada cok sıkıntıda kalmış tabagında kurbaga gördüm bu ne manaya geliyor onu bilmiyorum cnm görebildiklerim bu kadar..

canm sen bu aralar hayatında yeni bir karar arifesndesn sanırım. bir de aile içinde bir sorundan ötürü tartışamalar ve küskünlükler yasanacağını görüyorum. bir hamilelik haberi alabilirsin canım ve doğacak bu çocuk hanesine de hayırlı bir şekilde gelecek çok kısmetli ve bereketli bir çocuk olacak. eline kısa sürede geçicek nakit bir para var. bu para seni maddi anlamda az da olsa rahatlatacak. senin çevrende ççok fazla yalancı ve düznbaz insan var canm ve bunlarda uzakta değiller sana çok yakınlar. yani senin de bildiğin insanlar. bunlardan uzak dur canım seni daha fazla üzüp yıpratmalarına izin verme. çünkü onların yaptıkları ya da söyledikleri olaylar neticesnde çok üzülüyor ve yara alıyorsun. güzl bir habern var canm bu hbr sonunda biri rütbe mi desem yoksa makam, mevki mi öyle bir yükselmesi olacak ama bu km tam anlayamadm canım :/

Bu kişi seninle yola evam etmek istiyor. Sana karşı güçlü bir arzu ve sevgi besliyor. Ancak maddi ya da işle ilgili bir takım sıkıntılar var. Bu yüzden ne yapacağı konusunda kararsız. Seninle ilgili olarak evlilik gibi bir düşüncesi var ama işleri nasıl yoluna koyarım diye düşünmekten pek sana yaklaşamıyor. Bu kişi bir müddet daha planlarını sana açmayacak. Elini attığı bir işten alnının akıyla çıktıktan sonra sana ciddi bir teklifle gelmesi olası.

canım senn işyernde eğer bir beyle atışman olduysa, bu kişinin arkasında bir bayan var.ona ışık tutuyor destekliyor, o adamda sana hoş olmayan rahatsız edici şeyler söylüyor.Böyle boynuzlu biri var, bir de ona karşı koymaya çalışan biri var, ama o kişi çok güçlü eli kolu heryere uzanan biri gibi görünüyor.ya böyle maymunlar köpekler görüyorum, bulunduğun ortamda bazı insanlar bazı kişilere acayip sadıkken bir kısmı da ikiyüzlülük peşinde.

çevrende hep böyle boynuzlu, kulaklı kimseler var.kim olursa olsun fazla güvenme, fazla bel bağlama.herkes birbirinin peşinde bişeyler peşinde.gördüğüm insanlar hep birbirleriyle bağlantılı, konumu güçlü biri senn başka biriyle olan olası bir tartışmayı engelleyecek.bir şekilde sende birinden destek alacaksın ama dediğim gibi çok bel bağlama bu kişiye.gözü üstünde olan insanlar var senin davranışlarını inceliyorlar, duruşunu bozma, ne yapman gerektiğini nasıl davranman gerektiğini sen biliyorsun insanlara açık vermemeye dikkat et.bu insanlar birbirlerinin açığını kolluyorlar.ne kadar zorlansanda bu yüzleşmede kazanan taraf sen olacaksın.

Canım bir iş değiştirmen söz konusu olabilir. Ya da ksriyerde yeni bir fırsat çıkabl,r karşına bunu değerlendir. Olumlu olan maddi sonuçlarının yanında hayatının aşkıyla tanışmana vesile olacak. Bu yeni tanışacağın kişi burcu ya da yükseleni su grubu olan biri yani yengeç,balık,akrep. Bu kişiyle kalabalık bir yerde tanışacaksınız. İş dolasyısıyla ya da iş yerinden biri olacak. Genel anlamda ilişkilerinle ilgili olarak kuruntuların şüphelerin, kendine olan güvensizliklerin varsa bunları kenara atmanın zamanı. Çünkü bu dönemlerde aşk senin yakınında. Kfandaki gereksiz soruları ve sorunları bir kenara at ve duygularını ifade etmekten kaçınma.

bıraz kaygılı sıkıntılı cıkmış falın arkandan konuşanlar var öncelikle dikkatlı olmalısın dedikodu yapanın cok...sıkça yolların var uzun yollar uzak yoldan gelen birileride olabilir bu..ama bir yolunun başında N harfi var..bir tartışma var sanki hep arada kalan biri var ortada kalmıs sanki o tarafada dönemiyor bu tarafada cok sıkıntıda kalmış tabagında kurbaga gördüm bu ne manaya geliyor onu bilmiyorum cnm görebildiklerim bu kadar..

Sorunuzu sorarsanız tarota bakabilirim...

Canım bir iş değiştirmen söz konusu olabilir. Ya da ksriyerde yeni bir fırsat çıkabl,r karşına bunu değerlendir. Olumlu olan maddi sonuçlarının yanında hayatının aşkıyla tanışmana vesile olacak. Bu yeni tanışacağın kişi burcu ya da yükseleni su grubu olan biri yani yengeç,balık,akrep. Bu kişiyle kalabalık bir yerde tanışacaksınız. İş dolasyısıyla ya da iş yerinden biri olacak. Genel anlamda ilişkilerinle ilgili olarak kuruntuların şüphelerin, kendine olan güvensizliklerin varsa bunları kenara atmanın zamanı. Çünkü bu dönemlerde aşk senin yakınında. Kfandaki gereksiz soruları ve sorunları bir kenara at ve duygularını ifade etmekten kaçınma.

canım çok teşekkür ederim, her zamanki gibi yine tutarlı bir fal baktın :)

cnm bu linkte banada bakarmısın bende sana bakayım http://www.kadinlarkulubu.com/burcl...akiyorum-iskambil-tarotta-bakabilirsiniz.html

X