Kahve falıma bakan arkadaşlara tarot falı bakacağım

Olumlu olacak gbi duruyor bebegim ama vadesi var biraz dedigim gbi. Sen kndini hngisinde daha iyi hissediyorsan suan ona bak bebegim fark etmz bnim icin. Khveye bkarm diyorsan diger topicte var tarot dersen bilgileri verebilirim

Bu gece kahveden gidiyorum hadi bakalım...

Canım kendin için mi kapattın bu fincanı bilmiyorum ama inanılmaz kopukluklar çıkmış hayatında. Günlerini iki kişilik yaşıyor gibisin. Bir aklında olanlar var bir de yaşanıp giden gün. İrili ufaklı bir sürü sıkıntın olacak bu aalar ama hepsi geçici bir gün ya da bir kaç saat sürecek seyler. Hayatına çok fazla müdahale eden var ve sende buna izin veriyorsun. Resmen her kafadan bir ses çıkıyor ve sen hangisini dinleyeceğine karar verememişsin. Bir erkek var savaşıyor bu kişi. Resmen elinde ceng aletleri var bir mücdeleye girecek ve alnının akıyla çıkacak görünüyor. Bu kuvvetle ihtimal hoşlanddığın kişi. Hala onu beklemenden yanayım. Her ne kadar sana çiçekle gelen birileri olsa da ve sen de bu kişilere meyletsende sadece bu kadar gerçek bişr eyleme geçmeyecek biraz daha bekleyecek duruyorsun ki bu senin için hayırlı olan zaten. Bu ayrılık biraz sürecek ama bu çocuk hiç beklemediğin bir anda seni korumak için harekete geçecek. Resmen senin için birilerini yumrukluyor olarak çıkmış. Bu ilişkiniz yarım kalacak bir müddet iyi ve bir müddet kötü gidecek ama nihayete erecek olarak görüyorum. Bir de kuvvetli nazar var hem de hane içinden. Bu kadar görebildim tatlım.

O konuşmalar canım erkek arkadaşları ile onlara kafa karışıklığınıanlatıyor onlar da onu bu kıza yönlendiriyor. Önce bu kızla bir görüşmesi olacak sonrasında sana dönecek. Sen bu haberi alıp bu kişi ile arana mesafe koyacaksın. Bu şekilde ama bunu yumuşatarak söylemek kolay olmuyor. Böyle doğrduan söyleyince de pek hoş durmuyor. Sorry.

Meraba canim bende bi kava icsem banada bakarmisin ??

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tamam tesekkurler tekrardan ona adim atmayi dusunuodun son bikac gundur ama o zmn hic bir daha arayip sormamayayim baskasini seciosa ztn benden vazgecmis demektir,

Son düzenleme:
Tamam tesekkurler tekrardan ona adim atmayi dusunuodun son bikac gundur ama o zmn hic bir daha arayip sormamayayim baskasini seciosa ztn benden vazgecmis demektir,

Aslında böyle düşünmende çok doğru değil neden dersen çünkü bu kişi arkadaş çevresinden çıkıyor ve arkadaşlarının yönlendrmesi var daha çok. Sen bir adım atmayı dene bence :)Adım iyidir. Adımları severiz ve destekleriz her zaman. :)

Cok tskler canım benim. Agzina sağlık ..

Kizlar ben fal bakamiyorum yani benikine bakarsaniz karsilik olarak sadece tesekkur edebilirim :)

Eklentiler

• $1402865268219.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 38
  • $1402865296275.jpg
    31,5 KB · Görüntüleme: 32
  • $1402865333498.jpg
    30,7 KB · Görüntüleme: 36
  • $1402865361861.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 39
  • $1402865398414.jpg
    37,2 KB · Görüntüleme: 43
  • $1402865426745.jpg
    34,7 KB · Görüntüleme: 62
  • $1402865454026.jpg
    27 KB · Görüntüleme: 45
Guzel seyler duymaya ihtiyacim var bakarsaniz cok sevinirim :)

Walla kafam cok karisik bit pazarindan beter ne hayatima devam edip verim alabiliyirum ne de ona adim atmaya gururum el veriyor neyse

Canim senin falini yorumlayayim ben sana daha onceden soyledigim gibi eger bi is degisiigi dusunuyorsan yap demistim ve hala aynisini soyliyorum cnm cunku sana burada malesef pek huzur rahat yok ve kendini gosterip yukselmek istesende is arkadaslarin buna engel olmaya meyilli cnm senin hayatini yoluna sokmanin ilk yolu is degisikligi yapip bi huzurlu ortam saglamandan geciyor cnm, bu arada suanki isinde senden ust konumda bulunan biraz kasinti bir erkekle de bir konusman olucak sanki ona biraz bu durumlardan bahsetmek isteyeceksin hatta yuzyuze oturup konusamayacakain pek ondan sonra kesin kararini verip bu calistigin yerden ayrilacaksin bunun icin zaman dersen ben en gec ekim ayi icinde derim ve aenin icin cok cok daha hayirli ve guzel olucak
Calisacagin yer simdikine gore daha buyuk daha fazla calisani olucak camli bir bina olucak sanirim oyle alt ust iliskisi sorunlarinda olmayacak sanki bir bayanla devamli kontak halimde calisacaksin bu yeni iste ve bircok sikintindan bu isle birlikte geride kalacak sana bol sans getircek bu degisiklik yada soyle de dusunebirsin negatif insanlardan kurtulman onlarin senin uErindeki negatif enerjilerini de goturcek hersey daha iyi olucak en azindan seni daha huzurlu goruyorum diger ufak tefek sorunlarin var olucak da bir sure ama oncelikle cozmen gereken sorunun bu cnm
Bu yeni ise girmeden de sana bir seyahat gozukuyor ayrica

Coook tesekkürler canım ağzına sağlık

gözlerm ne zamandr seni aarıyordu karsılaşamadık diye ama meğer bizim kız çoktan fal yüklemiş bile ben görmemişim :)

canımiş yernde sorunların oldugunu biliyorum ama özellikle de biri var ki senin bu kişiyle aran her geçen gn daha da açılıyor bu zamana kadar bile gelebilmiş olmanız hep senin sabretmelern ve olgunluk göstermelernle olmuş ama seninde sabrn taşıyor artık. işle alakalı istediğin değişiklik görünüyor canım senin için en hayırlısı da bu olacak gibi duruyor ve bu iş yernde de sen çok daha uzun yıllar çalışma fırsatı bulacaksn en azından şunu söyleyebilirim ki huzurun yernde olacak gibi görünüyor ve sanırım senin için de en önemlisi şuan bu. o yüzden içini ferah tutmandan ve bu düşündüğün dğişikliği gerçekleştirmenden yanayım. üzgünüm ama bu aralar bir ölüm haberi de alabilirsin canım. 1 yolun var biri kısa biri uzun ve her iki yolunda feraha çıkarıyor seni. az önce bahsettiğim ölm hberini de yatalak bir hastanız var ise ondan alabilirsniz canım.

bu arada müsait oldugunda tarot istiyorum canım senden bilgileri unuttum ama ben sık sık burdaym sen müsait oldugunda söyle yazarm. öpüldün

Teşekkür ederim canım ağzına sağlık.. Güzel haberler verdin sağol bende sana güzel haberler vermek isterim. Öncelikle çevrendeki güvendiin kişilerin fikirerini al ancak sen sadece kendin haklı olduğunu düşünüyor gibisin canım. Bu durum maalesef aranızdaki sorunların çözümüne engel. Bir konuda inat etmemen gerekiyor ancak sen burnunun dikine gidiyor olarak çıkmışsın. Böyle devam edersen aranızdaki sorun çözülnmeyecek. Aranızdaki sorunların çözümü uzlaşma için senin daha alttan alır bir tavır içerisinde bulunman gerekiyor. Bir de okul mu desem iş konusunda mı desem bir kurs egitim gibi bir şey söz konusu senin için çok iyi bir şey. Ancak partnerinle bağlantılı olark onunla barıştıgın vakit bu iyi fırsatı kaçıracak görünüyorsun. Belki kıskançlık belki başka bir şey bu eğitime engel olacak gibi duruyor canım. Oysa güzel bir fırsat değerlendirme imkanın varsa değerlendir canım. İlişkinizde temel sorun bir takım maddi sıkıntılar. Genel olrak bu kişinin bir takım maddi sıkıntoları var bunları halletmeden ilerleyemeyeceğini düşünüyor. Bunlar onun önünde bir engel. Şu sıralar ani bir gelişme bekleme çünkü biraz daha zaman var.

Kahve falıma bakan arkadaşlara ben de tarot bakacağım. Sorunuzu yazmanız yeterli.

Ben kahve falindan anliyorum bana torot bakarmisin?

Kahve falıma bakan arkadaşlara ben de tarot bakacağım. Sorunuzu yazmanız yeterli.

Yanlis anlama ama ben falini biraz kotu gordum.danki butun dunyada senden baska birisi yok diyebilecegim kadar kendini yalniz hissediyorsun.ve silahli bir olay yasanacak sahit olacaksin.bir toplulugun icinde olacak. Tertemiz bir insansin sanki cok aci cekmissin..ama apaylinlik bir hayatin var.ben bukadar gordum.ve bir yol var gitmek istrdigin gidemeyrceksin gitmende iyiligine olmayacak

falıma bakanın falına bakacağımmm :)
Baktim gonderdim noye gelmedi anlamadim...silayli bir olay yasanacak kendini dunyada bir tek sen kalmiscasina yalniz hisediyorsun.kalbi cok temiz bir insansin..cevren bombos..aydinligin icindesin hayatin ferah ve iyi gececek.dilahli dedigim olay toplum icinde olacak sshit olacaksin.kemdine dikkat et.bir yolun var gitmek istoyorsun uzaklasmak ister gibi bi halin vsr ama hayirli bi yol degil gidemeyeceksin.gidemessen uzulme..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…