Kahve falıma bakan arkadaşlara tarot falı bakacağım

$20140624_100118.jpg $20140624_100057.jpg $20140624_100104.jpg $20140624_100109.jpg $20140624_100115.jpg $20140624_100153.jpg

Falıma bakan arkadaşların kahve veya tarot falına bakabilirim.

Yanlis anlama ama ben falini biraz kotu gordum.danki butun dunyada senden baska birisi yok diyebilecegim kadar kendini yalniz hissediyorsun.ve silahli bir olay yasanacak sahit olacaksin.bir toplulugun icinde olacak. Tertemiz bir insansin sanki cok aci cekmissin..ama apaylinlik bir hayatin var.ben bukadar gordum.ve bir yol var gitmek istrdigin gidemeyrceksin gitmende iyiligine olmayacak

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

EIN eski falıma bakıyorsunuz yalnız. yeni olan fal en son sayfada.

EIN eski falıma bakıyorsunuz yalnız. yeni olan fal en son sayfada.

Torot basil bakiyorsun ad dogum tarihi vermem gerekmez mi?

Falinda cok iyi bir kismet cimmis hayatin degisecek ve bucsana mutluluk getirecek..hayatin firtina gibi dalgalanmis zor zamanlar grcmis sanki cok guzel bir sayfa goruyorum.yeniliklerle dolu inanilmaz sansin aciliyor her yerden yana cok guzel bir fal..yakon zamanda para grcecek eline jeah:)

cok merak edıyorum bu kahvelerı nasıl boyle yapıyosunuz yahu:KK1:
ozwcı bıseyler ıcın hayatta hep cabalamıssın hala da cabalıyosun ama sankı ıstedıklerın tam olmamıs gıbı yanı ıcınde ukde kalmıs bıseyler var sankı
ısmınde y harfı olan bırıyle kotu bı olay yasıycaksın ve bu olay senı o kısıyle bı yol ayrımına gelıceksın sankı bıraksammı yoksa devam etsemmı gıbısın ama sankı gonlun kalmamıs artık bu kısı sevgılın falanda olabılır arkadasında olabılır
cevrende sapık pıs bı adam var sana karsı dusuncelerı kotu yanı adam sapık dıkkat et bu adama
bı kadın var sana hep yardımcı olan ısmınde l harfı olan bı kadın gene sana bı yardımı dokuncak
ya hane ıcın yada kalbının ıcı o kadar karısıkkı bı sure daha devam edıcek bu karısıklık benden bu kadar:KK3:

Benim falima bakan cikar mi ben konu sahibine baktim ama onda tik yok

Benim falima bakan cikar mi ben konu sahibine baktim ama onda tik yok

Epey karışık bir durum içinde olacaksınız bir ikilem içinde kalacaksınız uzunca bir süre ama sonrasında adeta zincirlerinizden kurtulmuşçasına yakın zamanda bu huzursuzluktan ikili oyunlardan kurtuluyorsunuz. Zaten bu da sizin hayrınıza olacak. U harfli biri hayatınıza giriyor görünüyor. Bu kişi sizin önüne eğilen birisi. Sizin ne dileğiniz varsa yerine getirmek isteyen ve hatta sizin iiçin iyi dilekleri olan birisi. Çok zorlu bir yükün altına gireceksiniz yakın zamanda ama çok az bir zaman sonra feraha ereceksiniz. Aileck bir tatileçıkıyor görünüyorsunuz. Ancak burada bir kadına dikkat edin sinsi biri kötü niyetle aileye yaklaşmaya çalışıyor. Hatta aileden bir erkeğe göz koymuş olma ihtimali de var. Bu kadar görebildim.

Eki Görüntüle 1167965 Eki Görüntüle 1167961 Eki Görüntüle 1167962 Eki Görüntüle 1167963 Eki Görüntüle 1167964 Eki Görüntüle 1167966

Falıma bakan arkadaşların kahve veya tarot falına bakabilirim. [/QUOTk kahve falima bakabilirmisim gomderdim resmini ben sana baktim ama sanirim hala okumadin

EIN ben de sizin yüklediğiniz fala baktım. Ssnırım ödeşmiş olduk. 10 saniye içinde cevap veremediğim için kusura bakmayın. Belli bir yoğunlaşma gerekiyor benim fal bakabilmem için.

Teşekkür ederim canım ağzına sağlık.. Güzel haberler verdin sağol bende sana güzel haberler vermek isterim. Öncelikle çevrendeki güvendiin kişilerin fikirerini al ancak sen sadece kendin haklı olduğunu düşünüyor gibisin canım. Bu durum maalesef aranızdaki sorunların çözümüne engel. Bir konuda inat etmemen gerekiyor ancak sen burnunun dikine gidiyor olarak çıkmışsın. Böyle devam edersen aranızdaki sorun çözülnmeyecek. Aranızdaki sorunların çözümü uzlaşma için senin daha alttan alır bir tavır içerisinde bulunman gerekiyor. Bir de okul mu desem iş konusunda mı desem bir kurs egitim gibi bir şey söz konusu senin için çok iyi bir şey. Ancak partnerinle bağlantılı olark onunla barıştıgın vakit bu iyi fırsatı kaçıracak görünüyorsun. Belki kıskançlık belki başka bir şey bu eğitime engel olacak gibi duruyor canım. Oysa güzel bir fırsat değerlendirme imkanın varsa değerlendir canım. İlişkinizde temel sorun bir takım maddi sıkıntılar. Genel olrak bu kişinin bir takım maddi sıkıntoları var bunları halletmeden ilerleyemeyeceğini düşünüyor. Bunlar onun önünde bir engel. Şu sıralar ani bir gelişme bekleme çünkü biraz daha zaman var.

Tskler canm dogru maddi skntilari yuzunden sehr degstrdi zaten baska bi sehirde suan. Egitm firsati dediginde formasyon icin hazrlnmya basladm sinvlara gricm olursa mecbur baska bir sehire gdcem blki de odur cikan. Agzina saglk kuzum

EIN ben de sizin yüklediğiniz fala baktım. Ssnırım ödeşmiş olduk. 10 saniye içinde cevap veremediğim için kusura bakmayın. Belli bir yoğunlaşma gerekiyor benim fal bakabilmem için.

Sory ben dusundum gittin:)

tamam eskı erkek arkadasım bana gerı donucekmı sorum ıkımızınde burcu basak o kumral ela gozlu ben kumral kahverengız gozluyum:)

Ulaşma ve karşılaşma çıktı ikiniz arasında. Bir davet ya da başka bir yerde karşılaşma yaşayacak gibi duruyorsunuz. Size bir teklifle dönebilir bu kişi ardından. Duygusal mana da bir yakınlaşmanın başlangıcı olan bir teklif olacak bu. Siz çok şaşırmış görünüyorsunuz çünkü beklemediğiniz bir zamanda gerçekleşecek olarak duruyor.

Ulaşma ve karşılaşma çıktı ikiniz arasında. Bir davet ya da başka bir yerde karşılaşma yaşayacak gibi duruyorsunuz. Size bir teklifle dönebilir bu kişi ardından. Duygusal mana da bir yakınlaşmanın başlangıcı olan bir teklif olacak bu. Siz çok şaşırmış görünüyorsunuz çünkü beklemediğiniz bir zamanda gerçekleşecek olarak duruyor.

ozecı be zaman cıktımı?ayyy hadı agzın bal yesın yaaa keşke donseee:KK14:

Ailecek tatile gidiyoruz demissiniz.ve burada bir kadina dikkat edin demissiniz anlamadim tatildememi biri sinsi yaklasacak...yakon zamanda bir arkadasimin evine gitmistik ve cok dar orasi belli olan vir ince tayt giymisti esim de ona bakti ve kavga ettik bayagi bir uzuldul evi terketmek ozrunda bile kaldi duan baristik ama kizla gorusmuyorum simdi.kiz istedigini giyebilir ama ben acik giyiniyorum ama orami burami sokacak kadar degil konu esimin sende giyiyorsun demrsiyle buyudu cunku..kizda hic suc bulmadim.zaman geldi ve dusundum yeniden olayi ben axik giysem bile birinin evine gittigimde okisiye saygimdan acik giymem.kizin bama hic saygisi yokmus.bundan rahatsiz oldgumu dedigimde erkekler bakarlar dedi..beni ilgilendirmez.senin icin uzucu oldugunu biliyorum dedi.. ecliligom vitecrkti vu sebepten nerdeyse iste..burda konu actim.ama erkeklerede sordum olayi herkes kozda ozel olarak yapmis drdiler.onlarin bakis acisiydi. Kiz iyi biri ama genede insan o tayti iyice cekmez sexsi olsun diyerek.esim de tersime gitti cok kotu kufir ve hskaretler ettik. Ve kotu niyetle bakmis olacagini sanmasam bile zoruma gitti.halada kirginligom var

Ailecek tatile gidiyoruz demissiniz.ve burada bir kadina dikkat edin demissiniz anlamadim tatildememi biri sinsi yaklasacak...yakon zamanda bir arkadasimin evine gitmistik ve cok dar orasi belli olan vir ince tayt giymisti esim de ona bakti ve kavga ettik bayagi bir uzuldul evi terketmek ozrunda bile kaldi duan baristik ama kizla gorusmuyorum simdi.kiz istedigini giyebilir ama ben acik giyiniyorum ama orami burami sokacak kadar degil konu esimin sende giyiyorsun demrsiyle buyudu cunku..kizda hic suc bulmadim.zaman geldi ve dusundum yeniden olayi ben axik giysem bile birinin evine gittigimde okisiye saygimdan acik giymem.kizin bama hic saygisi yokmus.bundan rahatsiz oldgumu dedigimde erkekler bakarlar dedi..beni ilgilendirmez.senin icin uzucu oldugunu biliyorum dedi.. ecliligom vitecrkti vu sebepten nerdeyse iste..burda konu actim.ama erkeklerede sordum olayi herkes kozda ozel olarak yapmis drdiler.onlarin bakis acisiydi. Kiz iyi biri ama genede insan o tayti iyice cekmez sexsi olsun diyerek.esim de tersime gitti cok kotu kufir ve hskaretler ettik. Ve kotu niyetle bakmis olacagini sanmasam bile zoruma gitti.halada kirginligom var

Yani falda çoluk çocukla uğraşan bir bayan sinsi yaklaşmaya çalışan başka birisi var olarak çıkmış. Ama ben evli olduğunuz bilmediğim için tam net bir şey söylemedim. Ancak bir tatil de ve koşturma içinde iken ve pek böyle çevrenize dikkat edecek bir halde değilken bu sinsi kadın yaklaşacak size.

X