Kahve falıma bakan arkadaşlara tarot falı bakacağım

EIN eski falıma bakıyorsunuz yalnız. yeni olan fal en son sayfada.

EIN eski falıma bakıyorsunuz yalnız. yeni olan fal en son sayfada.

Torot basil bakiyorsun ad dogum tarihi vermem gerekmez mi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Falinda cok iyi bir kismet cimmis hayatin degisecek ve bucsana mutluluk getirecek..hayatin firtina gibi dalgalanmis zor zamanlar grcmis sanki cok guzel bir sayfa goruyorum.yeniliklerle dolu inanilmaz sansin aciliyor her yerden yana cok guzel bir fal..yakon zamanda para grcecek eline jeah:)

cok merak edıyorum bu kahvelerı nasıl boyle yapıyosunuz yahu
ozwcı bıseyler ıcın hayatta hep cabalamıssın hala da cabalıyosun ama sankı ıstedıklerın tam olmamıs gıbı yanı ıcınde ukde kalmıs bıseyler var sankı
ısmınde y harfı olan bırıyle kotu bı olay yasıycaksın ve bu olay senı o kısıyle bı yol ayrımına gelıceksın sankı bıraksammı yoksa devam etsemmı gıbısın ama sankı gonlun kalmamıs artık bu kısı sevgılın falanda olabılır arkadasında olabılır
cevrende sapık pıs bı adam var sana karsı dusuncelerı kotu yanı adam sapık dıkkat et bu adama
bı kadın var sana hep yardımcı olan ısmınde l harfı olan bı kadın gene sana bı yardımı dokuncak
ya hane ıcın yada kalbının ıcı o kadar karısıkkı bı sure daha devam edıcek bu karısıklık benden bu kadar

Benim falima bakan cikar mi ben konu sahibine baktim ama onda tik yok

Benim falima bakan cikar mi ben konu sahibine baktim ama onda tik yok

Epey karışık bir durum içinde olacaksınız bir ikilem içinde kalacaksınız uzunca bir süre ama sonrasında adeta zincirlerinizden kurtulmuşçasına yakın zamanda bu huzursuzluktan ikili oyunlardan kurtuluyorsunuz. Zaten bu da sizin hayrınıza olacak. U harfli biri hayatınıza giriyor görünüyor. Bu kişi sizin önüne eğilen birisi. Sizin ne dileğiniz varsa yerine getirmek isteyen ve hatta sizin iiçin iyi dilekleri olan birisi. Çok zorlu bir yükün altına gireceksiniz yakın zamanda ama çok az bir zaman sonra feraha ereceksiniz. Aileck bir tatileçıkıyor görünüyorsunuz. Ancak burada bir kadına dikkat edin sinsi biri kötü niyetle aileye yaklaşmaya çalışıyor. Hatta aileden bir erkeğe göz koymuş olma ihtimali de var. Bu kadar görebildim.

Tskler canm dogru maddi skntilari yuzunden sehr degstrdi zaten baska bi sehirde suan. Egitm firsati dediginde formasyon icin hazrlnmya basladm sinvlara gricm olursa mecbur baska bir sehire gdcem blki de odur cikan. Agzina saglk kuzum

tamam eskı erkek arkadasım bana gerı donucekmı sorum ıkımızınde burcu basak o kumral ela gozlu ben kumral kahverengız gozluyum:)

Ulaşma ve karşılaşma çıktı ikiniz arasında. Bir davet ya da başka bir yerde karşılaşma yaşayacak gibi duruyorsunuz. Size bir teklifle dönebilir bu kişi ardından. Duygusal mana da bir yakınlaşmanın başlangıcı olan bir teklif olacak bu. Siz çok şaşırmış görünüyorsunuz çünkü beklemediğiniz bir zamanda gerçekleşecek olarak duruyor.

ozecı be zaman cıktımı?ayyy hadı agzın bal yesın yaaa keşke donseee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…