Kahve falıma bakan arkadaşlara tarot falı bakacağım

soru genel mi olmalı:9

Tarotta sağlıklı bir bakım için ayrıntılı sormak çok daha iyi. Belirli bir konu hakkında merak ettiğiniz bir durum varsa ya da ilişkiniz var ise onunla ilgili olarak sorabilirsiniz.

Tarotta sağlıklı bir bakım için ayrıntılı sormak çok daha iyi. Belirli bir konu hakkında merak ettiğiniz bir durum varsa ya da ilişkiniz var ise onunla ilgili olarak sorabilirsiniz.

sınava hazırlanıyorum sonuç nasıl olacak onu merak ediyorum:)

sınava hazırlanıyorum sonuç nasıl olacak onu merak ediyorum:)

Zafer kartı çıktı size. Sınav zaferle sonuçlnacak. Ancask bununla bitmeyecek daha sonra sezgilerinize güvenmeniz inandıklarınızı savunmanız gereken bir durumla karşı karşıya kalacaksınız.
Pes etmeyip istikrarlı ve azimli bir şekilde devam ederseniz istediklerinz gerçekleşme olasılığı yüksek. Cesur olun ve kendinize inanın.

Zafer kartı çıktı size. Sınav zaferle sonuçlnacak. Ancask bununla bitmeyecek daha sonra sezgilerinize güvenmeniz inandıklarınızı savunmanız gereken bir durumla karşı karşıya kalacaksınız.
Pes etmeyip istikrarlı ve azimli bir şekilde devam ederseniz istediklerinz gerçekleşme olasılığı yüksek. Cesur olun ve kendinize inanın.

çoook teşekkür ederim:)))

canısıı ancak fırsat buldum.:))

canm yüzük var sana.fincanın en dibinde.evlilikle ilgili durumlar var mı bilmiyorum yada bi tanışma söz konusu gibi bişeyler olabilirmi acaba?yok kesin diyorsan yaptığın bir işte ilerleme kaydedememiş yaptığın noktaya geri dönmüşsün.yada döneceksin.

ama bu durum seni üzmesin ilk defa falın bu kadar ferah bence.2 yeni şans çalacak kapını ikili zaman dilimi arayla.bunlar sayesinde iki tane başağrını kafandan atacaksın.sana destek olacak insanlar var canım haberin olsun.

yeni bir yol için görüşmen var.zayıf kısa boylu birinsanla.yolların bitanesi tamamen kapalı umudu kes ondan.

sen ne dersen de ben sana kısmet görüyorum canım.yakınlarda haberini alırsan banada ilet :)çok mutlu olacaksın bu insanla.mevkisi olan biri.ikinizinde birikimleri var görünüyor.her anlamda seni tatmin eden bir ilişki canım.belkide evlilikle sonuçlanacak.

hayatın dengeye girecek canım.bi kafa dinleme dönemin olacak.güzelde olacak senin için ihtiyacın olan bişey bu.

canım bana esmer bir erkekle aramızda bişeler olur mu diye bakmanı istiyorum sorum bu :)öpüyorummmm tatlış.

canısıı ancak fırsat buldum.:))

canm yüzük var sana.fincanın en dibinde.evlilikle ilgili durumlar var mı bilmiyorum yada bi tanışma söz konusu gibi bişeyler olabilirmi acaba?yok kesin diyorsan yaptığın bir işte ilerleme kaydedememiş yaptığın noktaya geri dönmüşsün.yada döneceksin.

ama bu durum seni üzmesin ilk defa falın bu kadar ferah bence.2 yeni şans çalacak kapını ikili zaman dilimi arayla.bunlar sayesinde iki tane başağrını kafandan atacaksın.sana destek olacak insanlar var canım haberin olsun.

yeni bir yol için görüşmen var.zayıf kısa boylu birinsanla.yolların bitanesi tamamen kapalı umudu kes ondan.

sen ne dersen de ben sana kısmet görüyorum canım.yakınlarda haberini alırsan banada ilet :)çok mutlu olacaksın bu insanla.mevkisi olan biri.ikinizinde birikimleri var görünüyor.her anlamda seni tatmin eden bir ilişki canım.belkide evlilikle sonuçlanacak.

hayatın dengeye girecek canım.bi kafa dinleme dönemin olacak.güzelde olacak senin için ihtiyacın olan bişey bu.

canım bana esmer bir erkekle aramızda bişeler olur mu diye bakmanı istiyorum sorum bu :)öpüyorummmm tatlış.

Çoook sağol kuzummmmmm :KK54::KK54::KK54:

Canım bu esmer kişi gönlünde bir şeylerin olmasını arzuladığın kişi sanırım. Bu kişiyle ilgili ne diliyorsan gerçekleşecek ancak gerçekleştikten sonra 3lü bir zaman diliminde kopma yaşayacaksınız. Umduğun gibi biri çıkmayacak cünkü. Yine de bu ayrılık seni üzecek gibi duruyor canım. Ama kısa sürede atlatacaksın.

Çoook sağol kuzummmmmm :KK54::KK54::KK54:

Canım bu esmer kişi gönlünde bir şeylerin olmasını arzuladığın kişi sanırım. Bu kişiyle ilgili ne diliyorsan gerçekleşecek ancak gerçekleştikten sonra 3lü bir zaman diliminde kopma yaşayacaksınız. Umduğun gibi biri çıkmayacak cünkü. Yine de bu ayrılık seni üzecek gibi duruyor canım. Ama kısa sürede atlatacaksın.

saolasın bebeyim bakalım hayırlısıı:))

canım ya bana da bakar mısın sorumu iletsem..

Bu yeni falım arkadaşlar bakacak olanlara şimdiden teşekkürler. Bir de bir hususta uyarıda bulunayım benim de deryaablaya üyeliğim var falımı oraya da yüklüyorum o yüzden fal resimlerimi oraya yüklemezseniz hem kendi üyeliğinizi hem de benim üyeliğimi iptal ettirmemiş olursunuz.

Falıma bakan arkadaşlara tarot bakacağım teşekkürler şimdiden : ) Özellikle maddi konularda bu aralar sıkıntıdayım bu yönde bakarsanız sevinirim.

$IMG_8983.JPG $IMG_8988.jpg $IMG_8982.JPG $IMG_8984.JPG $IMG_8985.JPG $IMG_8986.JPG $IMG_8987.jpg $IMG_8990.JPG $IMG_8991.JPG $IMG_8992.JPG $IMG_8989.jpg $IMG_8993.JPG $IMG_8994.JPG

Bu yeni falım arkadaşlar bakacak olanlara şimdiden teşekkürler. Bir de bir hususta uyarıda bulunayım benim de deryaablaya üyeliğim var falımı oraya da yüklüyorum o yüzden fal resimlerimi oraya yüklemezseniz hem kendi üyeliğinizi hem de benim üyeliğimi iptal ettirmemiş olursunuz.

Falıma bakan arkadaşlara tarot bakacağım teşekkürler şimdiden : ) Özellikle maddi konularda bu aralar sıkıntıdayım bu yönde bakarsanız sevinirim.

Eki Görüntüle 909673 Eki Görüntüle 909678 Eki Görüntüle 909672 Eki Görüntüle 909674 Eki Görüntüle 909675 Eki Görüntüle 909676 Eki Görüntüle 909677 Eki Görüntüle 909680 Eki Görüntüle 909681 Eki Görüntüle 909682 Eki Görüntüle 909679 Eki Görüntüle 909683 Eki Görüntüle 909684

canımcım tek maddi değil her açıdan sıkıntılı gördüm seni ben.
birinin kucağına yatmış ağlıyosun sanki..annen gibi büyük biri bu.
biri sinsice yaklaşıyo sana iyi biri değil bu ama dikkat et.
nazar var sende ve ruh halini oldukça etkiliyo bu durum.
maddi açıdan eline çok küçük bir para geçicek.
senin kalple ilgili büyük bir kısmetin var.
acilen gitmen gereken bir yol çıkıcak sanki.
canım bu erkek seni rahatlatıcak biraz iç huzurunu sağlıcak gibi.
zorlaman gereken ve zorladığın bir durum var bu işle ilgili.
saçlarının önü hafif kalkık biri bir süre sonra yardım edicek o sayede düzelicek bu durumun.
bu kadar görebildim:KK16:
sorum eski sevgilimle görüşmem ne zaman olur olrsa canımcım.hayatında başkası var mıdır bir kızla gördüm geçen gün acaba onla bir durumu var mı?
ben beyaz tenli akrep o esmer koç

canımcım tek maddi değil her açıdan sıkıntılı gördüm seni ben.
birinin kucağına yatmış ağlıyosun sanki..annen gibi büyük biri bu.
biri sinsice yaklaşıyo sana iyi biri değil bu ama dikkat et.
nazar var sende ve ruh halini oldukça etkiliyo bu durum.
maddi açıdan eline çok küçük bir para geçicek.
senin kalple ilgili büyük bir kısmetin var.
acilen gitmen gereken bir yol çıkıcak sanki.
canım bu erkek seni rahatlatıcak biraz iç huzurunu sağlıcak gibi.
zorlaman gereken ve zorladığın bir durum var bu işle ilgili.
saçlarının önü hafif kalkık biri bir süre sonra yardım edicek o sayede düzelicek bu durumun.
bu kadar görebildim:KK16:
sorum eski sevgilimle görüşmem ne zaman olur olrsa canımcım.hayatında başkası var mıdır bir kızla gördüm geçen gün acaba onla bir durumu var mı?
ben beyaz tenli akrep o esmer koç

Canım bu çocukla haberleşeceksiniz. 3 hafta ya da 3 ay gibi bir süreylede güzel hayırlı sonuçlar olacak senin için mutluluğa ereceksin. Bu sürede görüşeceksiniz az az da olsa ancak sonrasında bir kaybın olacak. Son kartın onu kaybedeceğini söylüyor. Başka bir kız yüzünden de olabilir bu. Ateş grubu bir bayan ama senden yaşça daha büyük olabilir. Sen bu durumun üstesinden geleceksin ama.

Eki Görüntüle 909673 Eki Görüntüle 909678 Eki Görüntüle 909672 Eki Görüntüle 909674 Eki Görüntüle 909675 Eki Görüntüle 909676 Eki Görüntüle 909677 Eki Görüntüle 909680 Eki Görüntüle 909681 Eki Görüntüle 909682 Eki Görüntüle 909679 Eki Görüntüle 909683 Eki Görüntüle 909684

şu ara hayatında seni üzen sıkıntılar birikmiş gbi duruyor. ama nihayat bu güçlüklerde biticek. yakın zamanda gideceğin bir yolun var kuzum. ilişkin var mı bilmiyorum ama birisinin sana karsı güçlü bir sevgisi var. ayrıca bir de yüzük cktı canm. uzun bir süredir çözümlenmesini bklediğin bir olyın var sanki bu olay her neyse yakın zamanda sonuclanacak ve sende bu açıdan rahatlıcaksn. hiç beklenmeyen bir para yada miras konsuu gündeme gelebilir canm. şu ara herkesten sürekli birşeyler duyuyorsun herkes gelip sana birşeyler anlatıyor bir nevi doldurusa getrmeye calışıyorlar ama sana tavsyem çok da kulak asma bu olaylara.

canım ikili görüşmen ve önü açık 2 yolun var.bu yollardan birinde eğer ki o yolu seçersen çok büyük bir kısmet var.görüşme yaacağın kişi senden uzun ve zayıf biri.bu kişiye karşı bi şekilde üstünlük elde ediceksin.

birşey için dua ediyorsun.3 lü bir vakti var.olacak inşallah.canım emeklerinin karşılığı sana direk altın tepsiyle gelmeyecek ne yazıkki.sen onları bir bir koparmak durumunda kalacaksın.bu durum seni biraz sıkacak ama bir şekilde halettiğini elde edeceksn canım.

dediğim gibi önün kesinlikle kapalı değil açık açık yolların var onlardan birine girecek rahat edeceksin.

iki kişinin sana zararı dokunmuş yada dokunacak canım.bunlar fesat insanlar.nazarlarıda var üstünde.

kötü bir olay seni teğet geçecek ucuz atlattım diyeceksin.herzamanki gibi de etrafındaki insanlara dikkat etmen gerektiğini söylicem canısı..

canım bana genel bir kart çek ya da tarot aç sana kalmış :))öpüyorum şansın açık olsunn :)

X