Kahve falıma bakan arkadaşlara tarot falı bakacağım

çok fazla ikili görüşmen var bu sralar senin..
beklediğin bir haber yakında gelicek ve çok mutlu olucaksın bu habere.
bir erkekle yakınlaşman var sanki zayıftan biri bu.
kendini çok sıkmışsın ama bu gelicek haberle bu sıkıntını baya atıcaksın.
birinin yardımı dokunucak sana senin boylarında biri ya saçları kabarık gibi 3 numara değil bir erkek yada kısa saçlı bir bayan.
maddi bir sıkıntın olabilir.
ailen biraz sıkıntılı üzülebilirsin.

Canım iki arada bir derede kalma gibi sıkıntılı bir durum yaşayacaksın bir müddet.
Sekiz hafta kadar yani yaklaşık iki ay kadar sonra güzel bir haber alıyorsun bu arkadaştan.
Hayırlı güzel bir sonuç olacak. Kartların mutlu son diyor. Barışacak görünüyorsunuz canım.

olsun cnm istersen bende sana kahve bakarım olur mu ?:KK16::KK16:

Canım mücadele ve düşmanlar çıktı kartında. Birleşmenizi istemeyenler olabilir. Veyahut zorlu engeller olabilir.
Epey bir mücadele var ancak zafer sizin. Yasal işlemler çıktı kartınızda bunu evlilik olarak yoruyorum.
Söz konusu engelleri aşıp nikah masasına oturuyor görünüyorsunuz.

Canım mücadele ve düşmanlar çıktı kartında. Birleşmenizi istemeyenler olabilir. Veyahut zorlu engeller olabilir.
Epey bir mücadele var ancak zafer sizin. Yasal işlemler çıktı kartınızda bunu evlilik olarak yoruyorum.
Söz konusu engelleri aşıp nikah masasına oturuyor görünüyorsunuz.

ay cnmmmm ağzından bal damlıyor peki yakın tarihtemi :KK16::KK16:

cnm yüreğine ay doğmus yavas yavs aydınlığa çıkıosun ama gene de atamadığın bir sıkıntın var sankiiii :26::26:

bu kadar kendiini kasma cnm yaaa kendine edersnnnn yazık değil mi sana neye taktın sen bu kadar kafanı düşünmeden edemiosun :KK50::KK50:

soraaa çaydanlığını kaynatıyorlar cnmmm dedikodunu yapıolar dostuna düşmanına dikkt et tatlımm :KK16::KK16:

bir mal çıkmış falındaaa mülk edineceksiniz yakın zamanda var mı düşündüğünüz bişi ev araba vb :KK16::KK16:

esmer uzun boylu bir kadın var gözü sürekli senin üstünde uzun saçlı bu kdına dikkt et cnm evine de girio seni çekemeyen biriiiii iyiliğinden çok kötülüğünü isteyen biri birde kendini sık sık oku cnmmm sen çok kolay nazara gelen birisin :nazar::nazar:

şimdilik bu kadar cnm görüşürüz gene :KK16::KK16:

erkek arkadaşın seninle olmaktan mutlu etrafına neşe saçıyor sayende.aranızda başka kişilerin söylediği yalanlar yüzünden sorun olmuş bu yüzden oonun sana karşı bir güvensizliği olabilir.bir yolculuk yapmayı düşünmüş ama olmamış.senin tarafında gerçek büyük bir aşk görünüyor sen bu kişiyle beraber sağlam bir ilişkiye başladığını düşünüyorsun.onu kıskanıyorsun.ilişkinizde bazı zorluklar yaşayacaksınız ama sonuçta sen yine saygı ve itibar kazanacaksın
canım sende benim falıma bakarmısın

canm benim saçım kumral tenim beyaz göz rengim ela
onun ise saçları siyah teni esmer gözleri de koyu renk

ağzına sağlık canım benim :)

$IMG_8925.JPG $IMG_8942.jpg $IMG_8941.jpg $IMG_8938.JPG $IMG_8937.JPG $IMG_8936.JPG $IMG_8935.JPG $IMG_8934.JPG $IMG_8931.JPG $IMG_8930.jpg $IMG_8928.JPG $IMG_8927.JPG $IMG_8926.JPG $IMG_8943.JPG

Kahve falıma bakan arkadaşlara ben de tarot bakacağım. Sorunuzu yazmanız yeterli.
Canim dipte damat ve gelin gordum kumralmi desem yoksa sarisin tenlimi desem... ikisininde arkasi fonuk drnize bakiolar sanki.. pekde resim iyi goremiom :KK66:)

Canim dipte damat ve gelin gordum kumralmi desem yoksa sarisin tenlimi desem... ikisininde arkasi fonuk drnize bakiolar sanki.. pekde resim iyi goremiom :KK66:)
canım o benim ilk sayfadaki falım güncel olan en son sayfadaki.

karşılıklı iki insan sanki birbiriyle konuşması gerek ama konuşmuyor bunlardan biri sensin.
sende çok sıkıntı çıkmışsın canım kafanda bir ton şey var hangi birini düşünüceğini şaşırmışsın.
sana hafif toplu birinden çok güzel bir haber var yakın zamanda.işle ilgili bişey sanki bu ama.
sen el öpmeye gidiyosun resmen:)
bavulunu alıp alel acele bir yolculuğa çıkıcaksın.
ailede bir bebek haberi var.
aile durumun karışık çıkmış biraz dertler var canım.
sen bir erkeğe arkanı dönüceksin bu seni seven biri ama..
bu kadar bebeeem..
hmm bana tarot bakar mısın bilgilerim iyazayım.
ben beyaz tenli ela gözlü kızıl saçlıyım.eski sevgilimde esmer kahverengi gözlü saçlı.ben akrep o koç.
bide ben iş bulabilecek miyim canım ya yakın zamanda.bu salak beni arar mı görüşmemiz var mıdır yakında sencee?

4 kişinin işin içine girmesiyle sana doğru gelecek bir şans, bir kısmet var.sende bunu yakalamak için tırnaklarınla uzanacaksın, çok ihtiyacın olan bir zamanda gelecek birşey olacak sana.

yine hamile birisi var falda.sen çocuk sahibi olmayı çok mu istiyorsun, eğer öyleyse sana 2 vakit var.2 yıl olabilir.yada bir kısmet bir şans bekliyor seni.

keskin bakışlı uzun burunlu biri var çevrende bu kişinin gözü senin üstünde bütün yaptıklarını izliyor, ama iyi biri olmayabilir bu.

kısa zamnda sana mutluluk verecek bişeyi başaracaksın.

kafasında tilkiler dolaşan biri senin bir kazancına yada başarına göz dikecek, belkide ulaşmaya veya ele geçirmeye çalışıcak canım.seninde iyi niyetli bir zamanına denk gelebilir bir hataya düşebilirsin dikkat et.

uzun boylu bir kadın var 4 lü bir zaman diliminde senle bir etkileşimi geçecek ama iyimi kötümü bilemiyorum.

etrafın 2 tane güçlü kişi tarafından çevrilecek, bu durum seni memnun edecek kendine daha güvenli hareket edeceksin canım...

canım bana ilişkiyle ilgili açılım yapar mısın, başak burcuyum esmerim yalnızım onunüçün :KK70:

X