Kahve falıma bakan arkadaşlara tarot falı bakacağım

karşılıklı iki insan sanki birbiriyle konuşması gerek ama konuşmuyor bunlardan biri sensin.
sende çok sıkıntı çıkmışsın canım kafanda bir ton şey var hangi birini düşünüceğini şaşırmışsın.
sana hafif toplu birinden çok güzel bir haber var yakın zamanda.işle ilgili bişey sanki bu ama.
sen el öpmeye gidiyosun resmen:)
bavulunu alıp alel acele bir yolculuğa çıkıcaksın.
ailede bir bebek haberi var.
aile durumun karışık çıkmış biraz dertler var canım.
sen bir erkeğe arkanı dönüceksin bu seni seven biri ama..
bu kadar bebeeem..
hmm bana tarot bakar mısın bilgilerim iyazayım.
ben beyaz tenli ela gözlü kızıl saçlıyım.eski sevgilimde esmer kahverengi gözlü saçlı.ben akrep o koç.
bide ben iş bulabilecek miyim canım ya yakın zamanda.bu salak beni arar mı görüşmemiz var mıdır yakında sencee?

Eninde sonunda bir görüşmeniz olacak ancak senin istediğin anlamda bir görüşme için biraz daha sabretmen gerekiyor canım.

Canım iş konusunda yakın zamanda çok başarılı birinden bir ortaklık gibi bir teklif alacaksın ya da başarısı ortada olan bir yerde çalışmaya başlayacaksın. Bununl beraber çok yoğun bir çalışma dönemine giriyorsun. Tabiri caizse nefes alacak vaktin olmayacak ama sonunda çok güzel başarılar elde edeceksin, kazançlı çıkacaksın.

4 kişinin işin içine girmesiyle sana doğru gelecek bir şans, bir kısmet var.sende bunu yakalamak için tırnaklarınla uzanacaksın, çok ihtiyacın olan bir zamanda gelecek birşey olacak sana.

yine hamile birisi var falda.sen çocuk sahibi olmayı çok mu istiyorsun, eğer öyleyse sana 2 vakit var.2 yıl olabilir.yada bir kısmet bir şans bekliyor seni.

keskin bakışlı uzun burunlu biri var çevrende bu kişinin gözü senin üstünde bütün yaptıklarını izliyor, ama iyi biri olmayabilir bu.

kısa zamnda sana mutluluk verecek bişeyi başaracaksın.

kafasında tilkiler dolaşan biri senin bir kazancına yada başarına göz dikecek, belkide ulaşmaya veya ele geçirmeye çalışıcak canım.seninde iyi niyetli bir zamanına denk gelebilir bir hataya düşebilirsin dikkat et.

uzun boylu bir kadın var 4 lü bir zaman diliminde senle bir etkileşimi geçecek ama iyimi kötümü bilemiyorum.

etrafın 2 tane güçlü kişi tarafından çevrilecek, bu durum seni memnun edecek kendine daha güvenli hareket edeceksin canım...

canım bana ilişkiyle ilgili açılım yapar mısın, başak burcuyum esmerim yalnızım onunüçün :KK70:

Canım senin için ruh eşi açılımı yaptım. Bkalım neler çıkmış bu arada ilk defa denediğim bir açılım :)

Canım ruh eşinle 5 aylık bir dönem içinde karşılaşıyor çıktı kartlarında. Bu kişi çevrenden biri ancak sana yaklaşamıyor şimdilik ekonomik bir takım istikrarsızlıklardan dolayı. Bunları düzelttikten sonra yaklaşacak. Sen ise maddi kazanç ve istikrar için o kadar azimle çalışıyorsun ki çevrende olup bitenleri görmüyorsun bile. Genl olarak ilişkilerdeki hayal kırıklığın seni umutsuz bekleyişlere sürüklemiş. Ama böyle umutsuzluklara kapılma çünkü güzel xamanlar yakın ancak biraz daha sabretmen gerekihyor.

Canım senin için ruh eşi açılımı yaptım. Bkalım neler çıkmış bu arada ilk defa denediğim bir açılım :)

Canım ruh eşinle 5 aylık bir dönem içinde karşılaşıyor çıktı kartlarında. Bu kişi çevrenden biri ancak sana yaklaşamıyor şimdilik ekonomik bir takım istikrarsızlıklardan dolayı. Bunları düzelttikten sonra yaklaşacak. Sen ise maddi kazanç ve istikrar için o kadar azimle çalışıyorsun ki çevrende olup bitenleri görmüyorsun bile. Genl olarak ilişkilerdeki hayal kırıklığın seni umutsuz bekleyişlere sürüklemiş. Ama böyle umutsuzluklara kapılma çünkü güzel xamanlar yakın ancak biraz daha sabretmen gerekihyor.

teşekkür ederim canım hadi hayırlısı :)

$IMG_8962.JPG $IMG_8970.JPG $IMG_8969.JPG $IMG_8968.JPG $IMG_8967.JPG $IMG_8966.JPG $IMG_8965.JPG $IMG_8964.JPG $IMG_8963.JPG $IMG_8971.JPG

Son düzenleme:

canm sana gelecek güzl bir habern olacak bu haberi de uzunca bir süredr bekliyorsun sen ve bu gelen hbr neticesnde oldukça rahatlayacaksn. bu ara sanki 6. hislern oldukça güçlü. ne düşünsen ya da hissetsen basına geliyor gbi. senin gönlünde biri mi var? gördüğümü o şekilde yorumladım bilmiyorm. yoksa da yakın zaman da aşk kapını çalacak. daha öncelerde bir haber almışsın ve bu aldgn haber seni baya sıkıntılara sokmuş gbi duruyor ama artık yavas yavas rahatlamaya da başlamışsın. ufak bir rahatszlık yasayabilirsin ama cddi birşey olmayacak bu. hane içinde bir konudan ötürü tartısmaşalar ve küskünlükler yasanacak. bu durum da oldukça canını sıkacak gbi duruyor.

canm sana gelecek güzl bir habern olacak bu haberi de uzunca bir süredr bekliyorsun sen ve bu gelen hbr neticesnde oldukça rahatlayacaksn. bu ara sanki 6. hislern oldukça güçlü. ne düşünsen ya da hissetsen basına geliyor gbi. senin gönlünde biri mi var? gördüğümü o şekilde yorumladım bilmiyorm. yoksa da yakın zaman da aşk kapını çalacak. daha öncelerde bir haber almışsın ve bu aldgn haber seni baya sıkıntılara sokmuş gbi duruyor ama artık yavas yavas rahatlamaya da başlamışsın. ufak bir rahatszlık yasayabilirsin ama cddi birşey olmayacak bu. hane içinde bir konudan ötürü tartısmaşalar ve küskünlükler yasanacak. bu durum da oldukça canını sıkacak gbi duruyor.

sağolasın canım... sorun varsa sorabilirsin gupsem :)

heeey bende geldim görmemişiim:KK53:
çok karanlık çıkmış falın.sıkıntılısın sankii..
istediğin kalple ilgili bişey biri var bekliyosun gibi ama içten içe çok hoşlanıyosun.
sana bundan gelicek küçük küçük haberler var.
çok kısmetli bir döneme giriceksin.
maddi anlamda bir kaç parça olarak para geçicek eline.
canım istediğin kişiyle olmak için bi adım atmalısın sanki o bir adım önünde senden bekliyo çıkmış.
nazarın var bu arada dikkatli ol.
çok temiz bir yolun başındasın çabaladığın ne ise azıcık kalmış başarıyosun canım..
sorum benim salakla konuşur muyuz canıım o arar mı yani..bide bu aralar başkası ilgileniyo benle bende buluşup check in yapıyorum oooh görsün.ben akrep o koç ben beyaz tenliyim ela gözlü kızıl saçlıyım.oda esmer kahverengi gözlü saçlı:) ne düşünüyodur bu benim hakkımda ya:KK43:

özel bir sorum yok canm şuan ki ilişkm için bakarsan sevinirm. ben açık tenlyim aslan burcuyum o da esmer ve yengeç burcu.

Parasal bir takım sıkıntılar üst üste gelecek ve biraz bunalacaksınız. Bir kıskançlık meselesinden tartışma çıkması olası ama kısa sürede üstesinden geliyorsunuz çünkü uyumunuz ve ilişkiye olan sadakatiniz her türlü sıkıntıyı atlatmanızı sağlıyor.

heeey bende geldim görmemişiim:KK53:
çok karanlık çıkmış falın.sıkıntılısın sankii..
istediğin kalple ilgili bişey biri var bekliyosun gibi ama içten içe çok hoşlanıyosun.
sana bundan gelicek küçük küçük haberler var.
çok kısmetli bir döneme giriceksin.
maddi anlamda bir kaç parça olarak para geçicek eline.
canım istediğin kişiyle olmak için bi adım atmalısın sanki o bir adım önünde senden bekliyo çıkmış.
nazarın var bu arada dikkatli ol.
çok temiz bir yolun başındasın çabaladığın ne ise azıcık kalmış başarıyosun canım..
sorum benim salakla konuşur muyuz canıım o arar mı yani..bide bu aralar başkası ilgileniyo benle bende buluşup check in yapıyorum oooh görsün.ben akrep o koç ben beyaz tenliyim ela gözlü kızıl saçlıyım.oda esmer kahverengi gözlü saçlı:) ne düşünüyodur bu benim hakkımda ya:KK43:

Tekrar görüşüyor gibi çıkmamışsınız canım. Tekrar bir görüşmeniz olsa bile bu senin ona olan duygularının bitmesi ile sonuçlanacak. Kendini hep daha azıyla yetinmeye zorluyorsun ama karşına iktidar sahibi, kendine güvenli otorite sahibi birisi ıkacak canım. Bu kişi sayesinde o çocukla olan bağlarını koparabileceksin.

bakiyim bebeğiiiim..
sana uzaktan gelen bir misafirin var biraz üzgün geliyor yalnız dertleri var.
sen yine içini çok sıkmışsın canım.
kısa boylu böyle atak biri var iş yerinde yada işle ilgili biri bu.bunun sana bir haberi olucak güzel bir haber.
maddi bir para geçicek eline ama hemen biticek:)
canım kısmetli bir döneme giriceksin sen.
bir erkek var sanki ağzından çıkan bir kelimeye bakıyo gibi çıkmış.
2 yolun var bir konu için.2sinin önüde açık ve temiz merak etme.
canım ailede büyük bir sıkıntı var ve ailenizi sevmeyen bir düşman var.
bu kadar görebildim..
canıım bu benim eskisini cuma gece eğlencede gördüm.geldi selam verdi bir kız vardı yanında oynuyodu onunla mı birşey var aralarında oldum ama kız bundan uzun falan bilmiyorum hoş olabilirde arkadaşlarım da hep sana bakıyo dedi kızın arkasından.öyle midir ya ne düşünüyo bu salak hakkımda? birde yeni biri var ilgileniyo gibi benimle hoşlanmıyorum hiç ama bu eskisi konusunda kafamı dağıtıyo o kızla gördüğümde mesaj attı tam içine mi doğdu nedir:))
ben akrep beyaz tenliyim oda esmer koç canım.bu yenisi de aslan sarışın gibi kumrala yakın.

bakiyim bebeğiiiim..
sana uzaktan gelen bir misafirin var biraz üzgün geliyor yalnız dertleri var.
sen yine içini çok sıkmışsın canım.
kısa boylu böyle atak biri var iş yerinde yada işle ilgili biri bu.bunun sana bir haberi olucak güzel bir haber.
maddi bir para geçicek eline ama hemen biticek:)
canım kısmetli bir döneme giriceksin sen.
bir erkek var sanki ağzından çıkan bir kelimeye bakıyo gibi çıkmış.
2 yolun var bir konu için.2sinin önüde açık ve temiz merak etme.
canım ailede büyük bir sıkıntı var ve ailenizi sevmeyen bir düşman var.
bu kadar görebildim..
canıım bu benim eskisini cuma gece eğlencede gördüm.geldi selam verdi bir kız vardı yanında oynuyodu onunla mı birşey var aralarında oldum ama kız bundan uzun falan bilmiyorum hoş olabilirde arkadaşlarım da hep sana bakıyo dedi kızın arkasından.öyle midir ya ne düşünüyo bu salak hakkımda? birde yeni biri var ilgileniyo gibi benimle hoşlanmıyorum hiç ama bu eskisi konusunda kafamı dağıtıyo o kızla gördüğümde mesaj attı tam içine mi doğdu nedir:))
ben akrep beyaz tenliyim oda esmer koç canım.bu yenisi de aslan sarışın gibi kumrala yakın.

teşekkür ederimmmm canımmmmmmmmmmmm :KK54::KK54::KK54:

Para zaten durmuor hiç yahu :KK43: fakirliğin dibiyim :KK70:

İkinizde şu anda birbirinizden haber bekliyor konumdasınız canım. Senin bu ilişkiden beklentilerin güven ve sorumluluk sahibi olması karşındakinin. Korkun ise bu ilişkide karşındakini yeterince azimli bulamaman. Daha çok geçmişe dayalı olarak yaşıyorsun sürekli geçmişlte olanlara özlem duyuyorsun canım. Bu önümüzdeki günlerde bu duygu durumunda artış olacak gibi görünüyor. Parasal bir takım sıkıntıları var bu kişinin bir de eğitimle ilgilimi ne giriştiği bir iş var onunla meşgul daha çok. İlişkilerde korkusu evlilik gibi ciddi şeyler. Bu konuda daha çok kararsızlık ve güvensizlik yaşoyor. Ancak seninle ilgili düşünceleri genel manada olumlu. Seni mutluluk verici ve süprizlerle dolu biri olarak görüyor. Genel olarak korkularınız aslında aynı gibi. Daha önce aldatma gibi bir durum oldu mu acaba senin tarafından?

teşekkür ederimmmm canımmmmmmmmmmmm :KK54::KK54::KK54:

Para zaten durmuor hiç yahu :KK43: fakirliğin dibiyim :KK70:

İkinizde şu anda birbirinizden haber bekliyor konumdasınız canım. Senin bu ilişkiden beklentilerin güven ve sorumluluk sahibi olması karşındakinin. Korkun ise bu ilişkide karşındakini yeterince azimli bulamaman. Daha çok geçmişe dayalı olarak yaşıyorsun sürekli geçmişlte olanlara özlem duyuyorsun canım. Bu önümüzdeki günlerde bu duygu durumunda artış olacak gibi görünüyor. Parasal bir takım sıkıntıları var bu kişinin bir de eğitimle ilgilimi ne giriştiği bir iş var onunla meşgul daha çok. İlişkilerde korkusu evlilik gibi ciddi şeyler. Bu konuda daha çok kararsızlık ve güvensizlik yaşoyor. Ancak seninle ilgili düşünceleri genel manada olumlu. Seni mutluluk verici ve süprizlerle dolu biri olarak görüyor. Genel olarak korkularınız aslında aynı gibi. Daha önce aldatma gibi bir durum oldu mu acaba senin tarafından?

olmadı canım ama o gün onu o kızla dans ederken görünce bende erkek arkadaşlarımla samimi dans ettim çünkü oda öyle yapıyordu.gıcık olsun istedim..bu salağın beni arama gibi bir düşüncesi var mı sence? yada birleşmemiz vs.

çok büyük ve temiz bir aşk var size karşı...bir erkek sizin bir kısmetinize mani olmaya çalışacak..yakında çok güzel bir süpriz var size...
hayatınız sanki ikiye ayrılmış bi tarafınız karamsar bı tarafınız umutlu ıyımser..gidiş dönüş şeklinde yolunuz var...biriyle ciddi bir konuşma yapacaksınız.. ayrıca e harfiyle başlayan kişiye dikkat edın gözunuzden düşecek

olmadı canım ama o gün onu o kızla dans ederken görünce bende erkek arkadaşlarımla samimi dans ettim çünkü oda öyle yapıyordu.gıcık olsun istedim..bu salağın beni arama gibi bir düşüncesi var mı sence? yada birleşmemiz vs.

Bağların kopması, hayal kırıklığı gibi kartlar çıktı canım. Sen yine de pek umut bağlama istersen. Tabi her şeyin hayırlısııı

X