Kahramanmaras///46

bayıldım görüntü muhteşem eline sağlık canım bugün bi ağırlık var üstümde kalkıp yemek cokacimcoookhazırlamaya başlıyayım bu yavaşlıkla ancak yaparım ablam dimi ama mirmirmirmirne yapsam acaba bugün tavuklu bişey olucak ama daha karar vermedim :uhm:

TavukSis.jpg

akşama sana geliyoruz kalk şu tavuk şişten yap
iyi pişir ateşi fazla yellemeden
olmazsa ben pişireyim (laf aramızda iyi yaparım teriyeli falan

oooo kızlar valla coşmuş yahu burası allah neşemizi bozmasın dermancım sen nasılsın tanışalım en kısa zamanda senle bende 22 yaşındayım öpüldünüz kızlar ....Şeniz hihoyyyt

İYİ AKŞAMALR HEPİNİZE KIZLAR KENDİNİZE İYİ BAKIM. ÇİÇEKLERİNİZDE ÇOK GÜZELDİ KISKANDIM SANIRIM senağlama

TavukSis.jpg

akşama sana geliyoruz kalk şu tavuk şişten yap
iyi pişir ateşi fazla yellemeden
olmazsa ben pişireyim (laf aramızda iyi yaparım teriyeli falan
canım gelin buyrun başımın üstünde yeriniz var canım bende haşlayıp sosa bulayıp fırına sürdüm yanında salata yaz günü iyi olur canım tarhana çorbası istedi onuda yaptım hadi gel bekliyorum siz gelecek olun yeter ben 2 gün önceden başlarım döktürmeye laf aramızda yemeklerim güzel olur yerimseniben

kızlar aranızda afşinde oturan yok mu
canım ben merkezdenim amcamın gelini afşinden ,eşimin arkadaşlarıda var orada bu arada canım hoşgeldinŞeniz

oooo kızlar valla coşmuş yahu burası allah neşemizi bozmasın dermancım sen nasılsın tanışalım en kısa zamanda senle bende 22 yaşındayım öpüldünüz kızlar ....Şeniz hihoyyyt
hayat geldi maraşımızın sayfasına iyiki uğramışım ne güzel bakın şimdi hep beraberiz

İYİ AKŞAMALR HEPİNİZE KIZLAR KENDİNİZE İYİ BAKIM. ÇİÇEKLERİNİZDE ÇOK GÜZELDİ KISKANDIM SANIRIM senağlama
kıskanma tatlım sanada kargoya verdim birazdan ulaşır suya bırakmayı unutma öptümŞeniz

merhaba kızlar

döktürmüşsünüz vallahi.neydi o kahvaltı masası canım çekti vallahi.hele çiçekler sanki gerçekti.ellerinize sağlık kızlar.umarım herkes iyidir.hava çok sıcakk,ay bunaldım yaa.sıcaktan bişey yapmak istemiyorum.kızlar diyet bölümünde soğanla zayıflama var duydunuzmu deneyen varmı? iyi geceler

teh3 hemşom ben geldim ama sen nerdesiiiiin nasılsın neolur oklavan ince olsun benim canım zaten neki üflesen uçarım yada yavaş vur en azından vurduğunun yarısı boşa gitmez.vuranda sen ol nolcek canııım

ay nasıl kıyayım sana hiç birinize kıyamam
canlarım benim ablanız sevsin hepinizi

kusuruma bakmazsanız sizi biraz ihmal edeceğim
yarın ösym açıklanacakmış tam dabilmiyorum ama çocukların tc kimliğini çıkarıyorum
size yetişemeyebilirim arada uğrarım mazur görün beni

Hosbulduk ablalarim.,. ya bütün gün yoktum ablam ya, dedem hastahanede :KK43: onun yanindaydik malum cok sıkılıyor. öyle günüm gecti..

sizler naptiniz bakim, anlatin evlilik nasil gidiyor korkmam lazim mi :)

Hosbulduk ablalarim.,. ya bütün gün yoktum ablam ya, dedem hastahanede :KK43: onun yanindaydik malum cok sıkılıyor. öyle günüm gecti..

sizler naptiniz bakim, anlatin evlilik nasil gidiyor korkmam lazim mi :)

AAAAA ne korkması ben 26 seneyi bitireceğim ekim ayında
3 erkek 2 kız evladım var
allah seni de mutlu etsin arkanda biz varız korkma bebeğim

AAAAA ne korkması ben 26 seneyi bitireceğim ekim ayında
3 erkek 2 kız evladım var
allah seni de mutlu etsin arkanda biz varız korkma bebeğim

allah bagislasin o güzel yavrularini canim ablacim.. vallah bunu duydum cok mutlu oldum..

yok korkmuyorum zaten nedense... ama hani olur ya dedim :jeyyar:

berfin abla bu gece nerelerde yaaaaaa özledim onu

X