Kafayı yemek üzereyim artık...

Canım erkek arkadaşın babanın hasta olduğunu bile bile bu kadar üstüne gelmesi doğru değil. Anladığım kadarıyla aranızda iletişim sorunları var. İlişkinizin süresi ne kadar. Acaba birikimler mi var, yada sıkılmak

sıkılmak olduğunu sanmıyorum bilmem çünkü erkek arkadaşım ne yaptı etti kaç seneden sonra benimle beraber olabilmek için benimle aynı üniversiteyi kazandı geldi hani sevgisine inanıyorum maksatında dmeek istedim ve ewet haklısın iletişim sorunu var ve 7yıllık bi ilişkide hala biz bunu çözemedik

canım senın en zor ve sıkıntılı anında yanında olmayıp anlayışla yaklaşmıyorda...
baska sebebler yuzunden kıskanclık grızlerıne gırıyorsa...ayıp edıyor...
her seyın yerı ve zamanı vardır....
suan senın yanında olması gerekıyor...
ayrıca duzelecek gıbı degılsede...fazla uzatıpta canınıda sıkma...
herseyden once aıle gelır...

bu arada babnada cok gecmış olsun ısallah onemlı degıldır ve saglıgına kavusur...

hepinize çok teşekkür ederim foruma ilk girdiğimde sinirden ellerim titriyordu ama şimdi çok daha iyiyim iyi ki varsınız :)

sıkılmak olduğunu sanmıyorum bilmem çünkü erkek arkadaşım ne yaptı etti kaç seneden sonra benimle beraber olabilmek için benimle aynı üniversiteyi kazandı geldi hani sevgisine inanıyorum maksatında dmeek istedim ve ewet haklısın iletişim sorunu var ve 7yıllık bi ilişkide hala biz bunu çözemedik

7 yıl baya bi uzunmuş. Canım bu benim fikrim katılmaya bilirsin ama bu kadar uzun süreli ilişkilerde zamanla daha da iletişim sorunu artıyor. Sıkılmak dediğim buydu. Sıkılılabilirsiniz ikinizde ama bu ayrılmak gerektiği anlamına gelmez. Sıkılmakda zaman zaman doğal bence. Biraz daha canlılık getirebilirsiniz ilişkinize. Tabi tam içeriğini bilmiyorum ilişkinizin ama tahminlerime göre yazdım. Öpüyorum canım

X