Kafayı yemek üzereyim artık...

Barbi03

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
1.072
6
artık çok bunaldım ya hayattan yaşamaktan belki abartıyorum ewet ama bilmiyorum omuzladığım yük ağır geliyo yanımda kimseyi bulamıyorum of of of

canım bızler varız derdın nedır anlat rahatlarsın...
en azından yanlız olmadıgını bılırsın...

Bende baya bunaldım canım :nazar:, mesajında en ufak bir sebep göremedim bunalmana , anlatırsan belki yorum yapabiliriz..

Allah insana baş edemeyeceği dert vermezmiş canım, en azından anlatarak bi parça rahatlayabilirsin, Mevlam yardımcın olsun

ya saçma sapan sebepler önce yaklaşık 3gün önce felan erkek arkadaşımla tartıştık aramız 3gündür kötüydü neyse dün benim kız arkadaşımın eski sevgilisi onun msnden bana onunla geri barışmak için ne yapması gerekitiğini sordu bende insanlık için cevap verdim sonuçta arkadaşımn ne istediğini ben biliyorum sonra erkek arkadaşımla aramızda bu olay oldu ona neden haber etmişim ki zaten konuşmuşum yani o ilgilenmiyormuş ve benim en önemli sorunum babam şuan kendisi rahatsız bende ona dedim ki inan benim daha önemli sorunlarım var bunlar çok komik şeyler dedim gül o zmaan herkesin derdi var dedi bende iyi madem sen de kendi derdinle ilgilen herkesin derdi kendine dmeekki dedim bunu sorun yapan sensin dedi bende inan bak sinirlerim çok bozuk bana kalkıp neyin var derdin ne diyeceğin yerde böyle yapıyorsun mesaj felan çekme lütfen dedim ve o da çekmedi bilmiyorum ya aramızda en ufak sorunlar kocaman oluyo o da alttan almıyo ama bilmiyorum çekip gitmek istiyorum artık bunaldım yani

artık çok bunaldım ya hayattan yaşamaktan belki abartıyorum ewet ama bilmiyorum omuzladığım yük ağır geliyo yanımda kimseyi bulamıyorum of of of

Ay canım ne oldu ki yaa....benneyaptımki
üzme kendini bak biz varız burda...ben her zaman derdini dinlerimm çare bulmaya çalışırım ..üzme kendini kimse yalnız değildir....kaydirigubbakcemile5

kıskandı mı yani sonra sen benim zaten derdim var dedin işin o tarafını düşünmedim dedin sonra kavga çıktı öyle mi
çok karışık yazmışın

ya saçma sapan sebepler önce yaklaşık 3gün önce felan erkek arkadaşımla tartıştık aramız 3gündür kötüydü neyse dün benim kız arkadaşımın eski sevgilisi onun msnden bana onunla geri barışmak için ne yapması gerekitiğini sordu bende insanlık için cevap verdim sonuçta arkadaşımn ne istediğini ben biliyorum sonra erkek arkadaşımla aramızda bu olay oldu ona neden haber etmişim ki zaten konuşmuşum yani o ilgilenmiyormuş ve benim en önemli sorunum babam şuan kendisi rahatsız bende ona dedim ki inan benim daha önemli sorunlarım var bunlar çok komik şeyler dedim gül o zmaan herkesin derdi var dedi bende iyi madem sen de kendi derdinle ilgilen herkesin derdi kendine dmeekki dedim bunu sorun yapan sensin dedi bende inan bak sinirlerim çok bozuk bana kalkıp neyin var derdin ne diyeceğin yerde böyle yapıyorsun mesaj felan çekme lütfen dedim ve o da çekmedi bilmiyorum ya aramızda en ufak sorunlar kocaman oluyo o da alttan almıyo ama bilmiyorum çekip gitmek istiyorum artık bunaldım yani

Canım babanın rahatsızlığına böyle tepki vermesi gerçekten üzücü :teselli:
en çok buna üzüldüm ama kendini yıpratmana değiyor mu boşver ... :nazar:
Allah korusun bir gün annenisinin başına bir şey gelse sen böyle davransan yine sen suçlu olursunmirmirmirmir Biraz empati kurdurmaya çalış canım olmuyorsa da boşver en azından kendini yıpratma derimyerimseniben

zaten önceden aramız bozuktu bu olayda dün oldu bende bu olaydan bahsettim güya kıskandı beni bugünde o çocuk gene yazmış bana bende bunu söylediğimde banane bana neden söylüyorsunki dedi kavga burda başladı zaten

ben ne yapıp nasıl davranmalıyım bu olay üzerine ona pazar günü aynı yere gideceğiz aynı yerde okuyoruz yani yüzyüze geleceğiz

zaten önceden aramız bozuktu bu olayda dün oldu bende bu olaydan bahsettim güya kıskandı beni bugünde o çocuk gene yazmış bana bende bunu söylediğimde banane bana neden söylüyorsunki dedi kavga burda başladı zaten

anladım canım ama ne olursa olsun konu sağlık olunca yanında olmalı bunu bilmesini sağlayamaz mısınkaydirigubbakcemile

en gelemedğim vurdum duymazlığık ve ukalalık çok kavga ederim bu yüzden saygızlığa tahamulüm yok

valla bu durumu anlatmaya gücü yok kendisi benden yaşca büyük bi insan o olgunluğa varmış olması lazım ben öğretmem ki bu durumda zaten bana bu tepkiyi veren bi insana ne deyimki daha

ama arada olur böyle şeyler..erkek milleti bu büyütülmeyecek şeyleri byütürler böyle..
kısa zamanda aranız düzelir..seviyorsan her şey güzel olur zamanla......:ecrin_bebek:

yok hiç bişey değil beni üzen tartışma olur geçer küsersin barışırsında beni sinir eden benim derdim var dediğim halde hyr senin derdin ne neyin var bile demedi ya

valla bu durumu anlatmaya gücü yok kendisi benden yaşca büyük bi insan o olgunluğa varmış olması lazım ben öğretmem ki bu durumda zaten bana bu tepkiyi veren bi insana ne deyimki daha

bak ne güzel farkındasın ... bu yaştan sonra değişmez çünkü saygı çok farklı sonradan öğrenilmiyor malesef...a.s
ne yapmayı düşünüyorsun peki..:uhm:

bak ne güzel farkındasın ... bu yaştan sonra değişmez çünkü saygı çok farklı sonradan öğrenilmiyor malesef...a.s
ne yapmayı düşünüyorsun peki..:uhm:

gerçekten hiç bi fikrim yok şuan tek istediğim babamın iyi olması ama pazar günü geldiğinde de ne yapacağımı bilmiyorum birazda buna sinirlerim çok bozuluyo

X