kafamı boşaltamıyorum

çok teşekkür ederim o kadar moral oluyor ki yazdıklarınız.
ben yine de umudumu kaybetmiycem umarım güzel bir sonucu olur yaptığım emeklerimin karşılığını alırım

Jameya hepimizin dibi gördüğü anlar oldu ama bi şekilde çıktık sabır. Dibi gördün şimdi daha iyi sıçrayacaksın. Hep yanındayım

Jameya hepimizin dibi gördüğü anlar oldu ama bi şekilde çıktık sabır. Dibi gördün şimdi daha iyi sıçrayacaksın. Hep yanındayım
kuzum çok teşekkür ederim, umarım öyle olur çok dua ediyorum. aslında bu ayı atlatırsam güzel olacak bakalım.

Bu büyük soruna zaten çoğunlukla esnaflar sebep oldu,dolar dendi kur dendi 100 TL kar koymak yerine 1000 lira koyuldu,galericiler araç stokladi yükselsin diye şu an ağlıyorlar yedikleri günlere saysınlar,geçen bir ev sahibinin emlakçıyı ifşa mesajını gördüm adam 15 bin kira istiyor emlakçı ben 20 ye bulurum hemen siz merak etmeyin diyor ev sahibi ben 15 dedim siz neden 20 ye veriyorsunuz diye cevap yazmış,krizden faydalanmak için vurdukça vurdular halka,fiyat algımızı kaybedince onlar da kâr algısını kaybetti şimdi de millet uygun diye Yunan adasına gidince toplanıp kapıda vizeyi şikayet edeceklermiş yani ha bire söğüşleme derdindeler

Atlatırsın aslına bakarsan ülke olarak dipteyiz kimse maddi olarak rahat değil. Kredi kartları olmasa geçinmek mümkün değil.
Herkesin sorunu maddiyat.
umarım bu günleri atlatırız kredi kartları olmasa bitmiştik gerçekten. bir yandan güzel ama ödemesi zor

takı dükkanım var. ama benim yerimde sorun var. bide cafeler kapatınca iyice iş durdu. nolucak ne bitecek Allah biliyor ama daha fazla dayanamıyorum.
Dükkanı kapatıp takıları e ticaret üzerinden satsaniz daha iyi olmaz mı?buda bı fikir en azından kira elektrik derdiniz falan olmaz.dualarim sizinle malesef herkes zor durumda yalnız degilsiniz

Dükkanı kapatıp takıları e ticaret üzerinden satsaniz daha iyi olmaz mı?buda bı fikir en azından kira elektrik derdiniz falan olmaz.dualarim sizinle malesef herkes zor durumda yalnız degilsiniz
onu daha önce yaptım internette satış yapmak için de çok ciddi miktarlar gerekiyor. hem internetten hem dükkandan satış yapmak istiyorum reklama bütçe şuan ayıramıyorum malesef. herkes zor durumda biliyorum. Allah yardımcımız olsun

Dualarımda olacaksın..inşallah yolun açık olsun Jameya ,bu dakikadan bu günden itibaren işlerin artsın şansın bol olsun,istediklerin sana kolaylıkla gelsin..Amin aminn..Tabi bu süreçte hepimize beden ve ruh sağlığı versin daima Rabbim.Keşke elimden sana bir tavsiye vermek gelseydi..Çok mutlu ol inşallah

Hayat dibi gördüğün yerden sıçramalarla da doludur seni güzel günler bulacak

kuzucum ya inşallah öyle olur umarım. çok istiyorum bir yerlere kendi çabamla gelmek kimseye muhtaç olmamak. neden bu kadar zor?

kuzucum ya inşallah öyle olur umarım. çok istiyorum bir yerlere kendi çabamla gelmek kimseye muhtaç olmamak. neden bu kadar zor?
Bazılarımıza hayat çok daha zor ..Ama üstesinden geleceğiz inanıyorum bize .Çok zor günler farkındayım..Mucizeler olsunn inşallah.Sen yine de zor biliyorum ama zihnini olumluya odaklamaya çalış

Bazılarımıza hayat çok daha zor ..Ama üstesinden geleceğiz inanıyorum bize .Çok zor günler farkındayım..Mucizeler olsunn inşallah.Sen yine de zor biliyorum ama zihnini olumluya odaklamaya çalış
hep olumluyum kuzum aslında ama böyle sıkıştığımda beynimi kötü şeylerden uzaklaştıramıyorum en kötü senaryolar geliyor aklıma. çok üzülüyorum vallahi güzel şeyler olsun o kadar ihtiyacım var ki anlatamam sana.

Evet durumlar kötü fakat işiniz aslında cok gideri olan bir iş,ne kadar darda da olsak, kendimizi mutlu etmek için bileklik vs alıyoruz, kermeslerde en cok satış yapan ürün. Gecen haftalarda 2 bileklik aldım ve iyi ki almısım dedim, severek kullanıyorum, burada da takı dükkanları hiç boş kalmıyor, Rabbim ummadıgınız yerden kapı açsın ınsallahSabahın en yakın oldugu zaman karanlığın en koyu oldugu andır, Rabbim yavrunuzun ve sizin rızkınızı bereketli ve bol etsin amin

evet takı dükkanları hep dolu oluyor ben 1 senede baya yükselmeliydim aslında ama yerim yanlış demek ki.
amin inşallah

Bence arada pazara da çıkın. İnternetten de satışa koyun. Ben dükkanım olsa bu şekilde yapardım. Pazardaki tezgaha Instagram adresinizi falan da koyarsınız. Sosyete pazarına haftada bir iki kere çıkın deneyin bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…